Co nevidět jsou tu Vánoce a pak i Nový rok 2018,

který s sebou přináší nové výzvy.

 

V tento předvánoční čas vám přináším dárek v podobě 50% slevy na moje e-Booky!!!!

 

Co koupí tohoto e-Booku získáte: 

 

Tento e-Book je propracovanější oproti Poselství pro rok 2017 a obsahuje několik novinek. 🙂

 • 1

  Poselství karet pro všechny jednotlivé měsíce roku 2018 pro vaše znamení/pro všechny znamení.

 • 2

  Poselství karet pro všechny úplňky a novoluní roku 2018 pro vaše znamení/pro všechny znamení.

 • 3

  Téma roku 2018 pro vaše znamení/pro všechny znamení.

 • 4

  Na co si dávat pozor v roce 2018 pro vaše znamení/pro všechny znamení.

 • 5

  Na co se můžete těšit v roce 2018 pro vaše znamení/pro všechny znamení.

 • 6

  Vliv Měsíce a jeho proměn a rituály k úplňkům a novoluním.

 • 7

  Anděla s poselstvím pro rok 2018 a anděla pro vaše znamení.

Reference

Vážená Lenko, Vaše poselství karet se ke mě dostalo právě ve chvíli, kdy uvažuji, jakým směrem napnout mé pomyslné plachty v příštím roce. Kam směřovat a jaké záměry a cíle si stanovit. Otevírá mi nový pohled na další rok a velmi oceňuji termíny úplňků a novoluní s návrhem na téma meditací, kterým se věnuji. Rovněž chci vyjádřit vděčnost za popis možné práce sama se sebou skrze lunu a také připomenutí, jak důležitá je péče sama o sebe, na kterou tak často zapomínáme.

Mgr. Mirka Krepčíková VokounováOsobní rozvoj, terapie, Bachovy esence, meditace, ženské kruhy http://vokounova-krepcikova.cz/

Rituály úplňku na začátku ebooku mě velice zaujaly a hlavně proto, že sama jsem již několik takových intuitivně vykonala a nyní o tom samém čtu v ebooku Lenky. Je to náhoda, nebo je to, co Lenka píše ve svém ebooku vyšší pravda/moudro? Na to ať si každý odpoví sám, ale já v tom mám jasno. Jinak jsem si myslela, že rok 2017 pro mne bude procházka růžovým sadem, ale vypadá to na rok plný zkoušek, učení se novým věcem a uvědomování si důležitých vnitřních věcí. Tak jsem zvědavá, jak to zvládnu! Na horoskopy jsem nikdy moc nebyla a nevěřila jim, ale ty Lenčiny jsou jak vyčarované na mou osobu….takže vím, že budoucnost si tvořím hlavně já a to zvládáním výzev v přítomnosti, ale někdy neuškodí si něco málo přečíst o tom, co může přijít a psychicky se na to připravit. Díky tomu pak mohu výzvu či zkoušku snáz překonat. Děkuji Lence za její velmi podrobný horoskop na celý rok a přeji jí spokojené klienty, jakým jsem právě i já! 

Lucie Kotýnkováspecialistka na zbavování strachů/fobií vašich pejsků, ale i výchovu a výcvik http://luciekotynkova.cz/

 

Vyraž svému štěstí vstříc.

 

V tento předvánoční čas vám přináším dárek v podobě 50% slevy na moje e-Booky!!!!

 

 

A kolik e-Booky "Poselství pro rok 2018" stojí?

E-Book Poselství karet pro rok 2018 je proveden v několika variantách - pro všechna znamení nebo pro každé znamení zvlášť - Ryby, Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář.

*

Rubriku pod původním názvem Rady karet pro jednotlivá znamení jsem začala tvořit pro lepší zvládnutí situací, které v životě potkáváme a dělají nám problémy. Pak jsem ji rozšířila ještě o Poselství k úplňkům a novoluním.

*

Poněvadž mají tyto články i e-Booky pro rok 2017 velmi pozitivní odezvu, rozhodla jsem se vypracovat tento e-Book v podobě PDF, který  můžete mít při sobě v mobilu, tabletu či počítači a vždy se připravit na přicházející období - rok, měsíc, úplněk či novoluní. Najdete zde všechny úplňky a novoluní - přesný čas a znamení v jakém budou.

*

Poselství jsou zaměřená jako motivační a aktivizující k proměně situace, kterou prožíváte. Věřím, že vám pomohou nalézt tu správnou cestu

 

Za předvánoční cenu o 50% méně!!! 

 • Poselství pro rok 2018 jednotlivá znamení  za zaváděcí cenu pouhých 199 Kč/kus (běžná cena 398 Kč - ušetříte  199 Kč na jednom kuse!!!)
 • Poselství pro rok 2018 všechna znamení dohromady  za zaváděcí cenu pouhých 444 Kč/kus  (běžná cena 888 Kč ušetříte 444 Kč!!!)
 • Poselství pro rok 2018 pro jednotlivá znamení 

Meditace pro realizaci vysněného života (488 Kč) za zvýhodněnou cenu 588 Kč!!!

 • Poselství pro rok 2018 pro všechna znamení dohromady

+ Meditace pro realizaci vysněného života (488 Kč) za zvýhodněnou cenu 888 Kč!!! 

 

Mám pro vás dárek!!

Předvánoční cenu - o 50% méně!!! 

 

Poselství pro rok 2018 jednotlivá znamení  za zaváděcí cenu pouhých 199 Kč/kus (běžná cena 398 Kč - ušetříte  199 Kč na jednom kuse!!!

Poselství pro rok 2018 všechna znamení dohromady  za zaváděcí cenu pouhých 444 Kč/kus  (běžná cena 888 Kč ušetříte 444 Kč!!!)

Poselství pro rok 2018 pro jednotlivá znamení Meditace pro realizaci vysněného života (488 Kč) za zvýhodněnou cenu 588 Kč!!!

Poselství pro rok 2018 pro všechna znamení dohromady + Meditace pro realizaci vysněného života (488 Kč) za zvýhodněnou cenu 888 Kč!!!