Přírodní přípravky Energy

 

Ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod. Bioinformační přípravky působí na lidský organismus ve dvou úrovních – přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu člověka.

Budete-li mít zájem, můžu Vám s výběrem přípravku poradit nebo přímo pro Vás vytestovat kyvadlem.

konkrétní přípravky najdete na stránce www.magicflowers.cz

 

Registrace do ENERGY

       
       

 

V registračním poplatku je zahrnuta registrační karta - sleva na všechny přípravky cca 30%, prezentační desky, Průvodce, roční předplatné magazínu Vitae, magazín Start, leták Přehled produktů, ceník, papírová taška; poradce navíc obdrží brožuru Regenerace v Pentagramu. V poplatku obnovy je zahrnuto roční předplatné magazínu Vitae.

Registrace člen - poplatek 99 Kč a nákup v min. hodnotě 400 Kč - registrace je na 12 měsíců

Registrace poradce - poplatek 199 Kč a nákup v min. hodnotě 600 Kč - registrace je na 12 měsíců

Obnova člen/poradce - poplatek 99 Kč a nákup v min. hodnotě 300 Kč

Přestupní poplatek - 300 Kč

Upozornění:

Registrace ani obnova nesmí být na žádné akční zboží ani zvýhodněné balíčky.

V tomto novém pojetí registračních balíčků je zrušena Obnova registrace pro poradce* do 100 bodů osobního nákupu ročně (dříve poplatek 800 Kč; resp. pokuta 400 Kč za nedodržení 100 bodového nákupu). Pokud poradce nenakoupí nad 100 bodů ročně, automaticky bude systémem přesunut na pozici člena.

Kontaktní formulář