"Anděl a jeho poselství"

přímo pro Vás

 

automatická kresba a automatické písmo

 

 

 * * * ANDĚL JE TRANSFORMAČNÍ, POKUD SE MU OTEVŘETE A ZAČNETE S NÍM PRACOVAT  * * * 

 

* Andělé osobní - na TADY A TEĎ (podpoření nejvyššího možného potenciálu v danou chvíli)

* Andělé s určitým záměrem (viz BÝT SAMA SEBOU, pro HOJNOST, pro podporu vnitřní ženy, pro duchovní růst, sebelásku, sebeúctu, pro rozvoj různých schopností atp.) 

* Andělé partnerské (harmonizaci vztahu, vnesení bezpodmínečné lásky,...odstranění závislostí,..atp.)

* Andělé pro rodinu (zase harmonizace vztahů v rodině, k ukončení či dočištění nějakých rodových záležitostí atp.)

* Andělé pro skupiny (mající určitý záměr - posílení záměru, zkvalitňování vztahů ve skupině atp.)

* Andělé na očistu prostor nebo na ochranu prostor (domova, pracovny, dětského pokoje atp.)

* Andělé pomáhající nám s naším zdravím

 

 

Andělé pro rok 2018
ANDĚL SRDCE

Poselství ANDĚLA SRDCE

"Jsem anděl, který vede cestou srdce. Důvěřuj mi. Následuj tvé srdce. Jen ono ví, co je pro tebe nejlepší. Jen ono to ví. Nikdo jiný. Jen TVÉ srdce. Odpovědi hledáš všude venku, ale správné odpovědi - správné pro tebe - najdeš jen ve svém srdci. Následuj tuto cestu a nech se jí vést.  Povede tě ke šťastnějšímu a vášnivějšímu životu. Tvůj život se stane šťavnatější a budeš si užívat každičký moment.

Odlož své brnění a odevzdej se lásce. Otevři své srdce - jen tak si budeš moct užívat života naplno."

Spojte se s tímto andělem, on vám s tím pomůže. Je u vás, stále a pořád. Je tu pro všechny, kteří čtou tyto stránky a s kterými toto poselství rezonuje.

 

  

Anděl je malovaný automatickou kresbou a jeho poselství přijímám  channelingem.

Stačí, když mi pošlete Vaše jméno, příjmení, datum narození a Vaše FOTO a já Vám namaluji anděla přesně pro Vás! A podobně můžeme využít této služby i jako dárku pro někoho blízkého - stačí jen jeho jméno, příjmení, datum narození a foto dané osoby. Prosím, nezapomínejte mi poslat foto osoby, pro kterou anděl je. 

Dostanete obraz anděla a na druhé straně objevíte poselství, které Vám může pomoci na Vaší nynější cestě životem. Někdy je součástí vzkazu i mantra, vhodná pro opakování. 

Je dobré si anděla dát na dobře viditelné místo, kde se často pohybujete, můžete s ním navázat kontakt a otevřete-li se přijímání, může Vás  vést konkrétními situacemi.

Anděl, který je zde na ukázku, je pro všechny čtenáře těchto stránek. Proto je více obecný. Je-li přímo pro konkrétní osobu, text bývá víc konkrétní.

 

Obrázek je velikost A5 a  s andělským poselstvím :  333,- Kč + 60 Kč poštovné a balné 

(pro Slovensku 18 Eur včetně poštovného)

nebo A4 s andělským poselstvím: 498,- Kč + 70 Kč poštovné a balné 

(pro Slovensku 24,5 Eur včetně poštovného)

nebo A3 s andělským poselstvím:  767,- Kč + 70 Kč poštovné a balné

(pro Slovensko 33 Eur včetně poštovného).

 

Platba je potřeba provést předem - převodem na č.  účtu Fio banka: 2900992067/2010

 

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno a email) budu (Lenka Bicencová) zpracovávat pouze za účelem odeslání e-booku nebo newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti osobního rozvoje v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Ve chvíli, kdy jsem poprvé spatřila obrázek Anděla lásky nakresleného Lenkou přímo pro mě, se po mém těle rozlilo nádherné a jemné chvění. Kdo vnímá energii ví, jaký ten pocit je. Od prvního okamžiku jsem cítila, že Anděl je mou součástí, že vyjadřuje to, co uvnitř sebe cítím a posílilo to mé sebevědomí. Najednou jsem si připadala celistvá. Anděla mám na viditelném místě a pohledem na něho, když jsem doma, nebo jen představou, když jsem mimo domov, si neustále připomínám, kdo jsem a jak vnímám svoji podstatu. Anděl mi dodal sílu přijímat samu sebe ve své božské kráse. A poslání, které je k obrázku napsané, mi pomohlo plně si uvědomit, že nejsem sama, že je tu vždy někdo, kdo mě dobře zná a ví v čem mě má podpořit, abych dokázala vyjádřit, co cítím a abych si vědomě šla za svými sny. Leni, byla jsem a stále jsem dojatá. Cítím velikou vděčnost. Helča
Helena ŠteflováReferentka technického odboru
Objednala jsem si anděla s poselstvím. Netušila jsem, jak na mě bude působit, ani jak na něj budu reagovat, jen jsem prostě věděla, že ho chci. Anděl za mnou (přes poštu) přiletěl. Už při vyndavání z obálky jsem věděla, že to, co uvidím, bude síla. A taky že byla. Byl tam krásný zelený anděl se zlatými vlasy a uprostřed hrudi měl nádherný krystal. Otočila jsem a na druhé straně našla jeho poselství. Slzy se mi kutálely po tvářích dojetím, i uvědomováním si, jak velká pravda je zde napsána. A co víc, jak často si jí neuvědomuji. Cítila jsem velké teplo na srdeční čakře a věděla, že anděl je přímo se mnou. Jeden z odstavečků poselství začínal: "Spoj se se mnou." Večer jsem usínala a anděla si vzala k sobě. Jen jsem pomyslela na spojení a byl u mě. Neviděla jsem ho přímo, ale vnímala jsem jeho bezmezně milující a obklopující energii, která byla všude kolem mě. S tímto blaženým pocitem jsem usínala. A už teď vím, že poselství si budu velmi často číst, protože mi pomáhá si rozvzpomenout na to, kým uvnitř sebe jsem a občas na to zapomínám. Děkuji Leničce za nádherné přijaté poselství a zprostředkování tohoto andělského pohlazení.
Petra Havlíkováasistent pedagoga, http://brana-k-dusi.simplesite.com/
Musím doporučit andělíčky od Lenky - my už máme každý toho svého zarámovaného v pokoji, ze vzkazů od nich mě až mrazilo a říkala jsem si, jak to, jak mi tohle můžou vzkazovat, vždyť to neví živá duše...no ale vzkázali. Andělíčci od Lenky se pro mě stali také krásným dárkem pro mé blízké, každý kdo ho ode mě dostal a četl vzkaz, tak mu spadla brada a ptal se mne jak to ví....a já jim řikala jen: "Noooo, tak to se musíte zeptat Leničky.:)"
Kateřina NovákováProvozní
Anděl, kterého jsem obdržela okamžitě rozzářil místnost, kam jsem jej umístila, abych na něj dobře viděla. Jeho síla a energie nerozzářil jen místnost a celý domov, ale i také moje srdce a jeho vibrace se dostali do mé duše. Podpořil mě v tom, v čem jsem potřebovala pomoci. Děkuji Vám Lenko
Miroslava Krepčíková Vokounováwww.krepcikova-vokounova.cz
Chtěla bych moc poděkovat za krásného andílka s poselstvím,je krásný a cítím z něho vnitřní klid,teplo a lásku,moc děkuju ♥
Hani Hanny - fb