E-Book

"Poselství karet pro rok 2017"

A už je to tady!!!!

už tu máme nový rok 2017!

A s novým rokem přichází nové výzvy. 

Co získáte?

  • Poselství karet pro všechny úplňky a novoluní roku 2017 pro vaše znamení/pro všechny znamení.
  • Poselství karet pro všechny jednotlivé měsíce roku 2017 pro vaše znamení/pro všechny znamení.
  • Téma roku 2017 pro vaše znamení/pro všechny znamení.
  • Na co si dávat pozor v roce 2017 pro vaše znamení/pro všechny znamení.
  • Na co se můžete těšit v roce 2017 pro vaše znamení/pro všechny znamení.
  • Vliv Měsíce a jeho proměn a rituály k úplňkům a novoluním.

Reference

Vážená Lenko, Vaše poselství karet se ke mě dostalo právě ve chvíli, kdy uvažuji, jakým směrem napnout mé pomyslné plachty v příštím roce. Kam směřovat a jaké záměry a cíle si stanovit. Otevírá mi nový pohled na další rok a velmi oceňuji termíny úplňků a novoluní s návrhem na téma meditací, kterým se věnuji. Rovněž chci vyjádřit vděčnost za popis možné práce sama se sebou skrze lunu a také připomenutí, jak důležitá je péče sama o sebe, na kterou tak často zapomínáme.
Mgr. Miroslava Vokounová Krepčíková Osobní rozvoj, terapie, Bachovy esence, meditace, ženské kruhy http://vokounova-krepcikova.cz/
Rituály úplňku na začátku ebooku mě velice zaujaly a hlavně proto, že sama jsem již několik takových intuitivně vykonala a nyní o tom samém čtu v ebooku Lenky. Je to náhoda, nebo je to, co Lenka píše ve svém ebooku vyšší pravda/moudro? Na to ať si každý odpoví sám, ale já v tom mám jasno. 😉 Jinak jsem si myslela, že rok 2017 pro mne bude procházka růžovým sadem, ale vypadá to na rok plný zkoušek, učení se novým věcem a uvědomování si důležitých vnitřních věcí. Tak jsem zvědavá, jak to zvládnu! Na horoskopy jsem nikdy moc nebyla a nevěřila jim, ale ty Lenčiny jsou jak vyčarované na mou osobu….takže vím, že budoucnost si tvořím hlavně já a to zvládáním výzev v přítomnosti, ale někdy neuškodí si něco málo přečíst o tom, co může přijít a psychicky se na to připravit. Díky tomu pak mohu výzvu či zkoušku snáz překonat. Děkuji Lence za její velmi podrobný horoskop na celý rok 2017 a přeji jí spokojené klienty, jakým jsem právě i já! 
Lucie Kotýnkováspecialistka na zbavování strachů/fobií vašich pejsků, ale i výchovu a výcvik http://luciekotynkova.cz/

Ceny e-Booků

POSELSTVÍ KARET PRO ROK 2017:

E-Book Poselství karet pro rok 2017 je proveden v několika variantách - pro všechna znamení nebo pro každé znamení zvlášť - Ryby, Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář.

*

Rubriku pod původním názvem Rady karet pro jednotlivá znamení jsem začala tvořit pro lepší zvládnutí situací, které v životě potkáváme a dělají nám problémy. Pak jsem ji rozšířila ještě o Poselství k úplňkům a novoluním a v poslední době ještě o Poselství Bohyní k pohanským svátkům.

*

Poněvadž mají tyto články pozitivní odezvu, rozhodla jsem se vypracovat tento e-Book v podobě PDF, který  můžete mít při sobě v mobilu, tabletu či počítači a vždy se připravit na přicházející období - rok, měsíc, úplněk či novoluní. Najdete zde všechny úplňky a novoluní - přesný čas a znamení v jakém budou.

*

Poselství jsou zaměřená jako motivační a aktivizující k proměně situace, kterou prožíváte. Věřím, že vám pomohou nalézt tu správnou cestu.

*

Jako malý dárek v e-Booku najdete rituály k novoluní a úplňku.

*

Novoroční dárek pro vás: 

 

Nyní budou e-Booky pro jednotlivá znamení

  za pouhých 125,- Kč/kus

 

a e-Book pro všechna znamení dohromady

NYNÍ za pouhých 488,- Kč/kus 

 

a pak budou společně s meditací Meditace pro vysněný život za zvýhodněnou cenu:

Meditace (488 Kč) + e-Book pro jednotlivá znamení (11 Kč)

NYNÍ  za pouhých 499,- Kč

 

Meditace + e-Book pro všechna znamení

NYNÍ  za pouhých 799,- Kč

 

Poselství pro rok 2017 + Meditace pro vysněný život za zvýhodněnou cenu!

Meditace pro vysněný život + Poselství pro rok 2017  pro jednotlivá znamení

 za pouhých 11 Kč

celkem tedy NYNÍ  za pouhých 488,- Kč

 

Meditace pro vysněný život + Poselství pro rok 2017 pro všechna znamení

(ušetříte 177 Kč)

NYNÍ  za pouhých 799,- Kč.