.

 

 

 

 

 

 

Máme tu silný transformativní rok  2021.

 

Chcete z něj vytěžit maximum?

Pokud si odpovíte "ANO" - tento e-Book Vám v tom pomůže.

 

o 75% levněji

ceny jsou už nastavené

Co koupí tohoto e-Booku získáte: 

 

 • 1
  Poselství karet pro všechny jednotlivé měsíce roku 2021 pro vaše znamení/pro všechny znamení.
 • 2
  Poselství karet pro všechny úplňky a novoluní roku 2021 pro vaše znamení/pro všechny znamení.
 • 3
  Téma roku 2021 pro vaše znamení/pro všechny znamení.
 • 4
  Na co se zaměřit v roce 2021 pro vaše znamení/pro všechny znamení.
 • 5
  Na co se můžete těšit v roce 2021 pro vaše znamení/pro všechny znamení.
 • 6
  Vliv Měsíce a jeho proměn a rituály k úplňkům a novoluním.
 • 7
  Obrázek s poselstvím pro rok 2021 a obrázek s poselstvím pro vaše znamení.
 • 8
  Mantra pro rok 2021 pro každé znamení

o 75% levněji

ceny jsou už nastavené

Reference

Vážená Lenko, Vaše poselství karet se ke mě dostalo právě ve chvíli, kdy uvažuji, jakým směrem napnout mé pomyslné plachty v příštím roce. Kam směřovat a jaké záměry a cíle si stanovit. Otevírá mi nový pohled na další rok a velmi oceňuji termíny úplňků a novoluní s návrhem na téma meditací, kterým se věnuji. Rovněž chci vyjádřit vděčnost za popis možné práce sama se sebou skrze lunu a také připomenutí, jak důležitá je péče sama o sebe, na kterou tak často zapomínáme.
Mgr. Mirka Krepčíková VokounováOsobní rozvoj, terapie, Bachovy esence, meditace, ženské kruhy http://vokounova-krepcikova.cz/
Rituály úplňku na začátku ebooku mě velice zaujaly a hlavně proto, že sama jsem již několik takových intuitivně vykonala a nyní o tom samém čtu v ebooku Lenky. Je to náhoda, nebo je to, co Lenka píše ve svém ebooku vyšší pravda/moudro? Na to ať si každý odpoví sám, ale já v tom mám jasno. Jinak jsem si myslela, že rok 2018 pro mne bude procházka růžovým sadem, ale vypadá to na rok plný zkoušek, učení se novým věcem a uvědomování si důležitých vnitřních věcí. Tak jsem zvědavá, jak to zvládnu! Na horoskopy jsem nikdy moc nebyla a nevěřila jim, ale ty Lenčiny jsou jak vyčarované na mou osobu….takže vím, že budoucnost si tvořím hlavně já a to zvládáním výzev v přítomnosti, ale někdy neuškodí si něco málo přečíst o tom, co může přijít a psychicky se na to připravit. Díky tomu pak mohu výzvu či zkoušku snáz překonat. Děkuji Lence za její velmi podrobný horoskop na celý rok a přeji jí spokojené klienty, jakým jsem právě i já! 🙂
Lucie Kotýnkováspecialistka na zbavování strachů/fobií vašich pejsků, ale i výchovu a výcvik http://luciekotynkova.cz/
Milá Lenko, Poselství pro rok 2019 byla ta nejlepší investice a součást mé práce na sobě během roku jakou jsem si mohla přát a naprosto předčila má očekávání, jako zasvěcená kněžka, která pracuje s rituály a cykly luny, ale i jako "obyčejná" žena, která musí den co den do zaměstnání, jako máma od dvou dětí a jako manželka potřebuji své "berličky" k tomu, abych vše zvládala a byla co nejvíc v pohodě a rozuměla sobě a svému okolí, Poselství vnímám jako cenný nástroj pro každou ženu, která na sobě chce pracovat a chce se ve svém životě posouvat......s láskou a úctou Martina
Martina

 

Jdi vstříc svému štěstí...

 

o 75% levněji

ceny jsou už nastavené

Jako dárek ode mne dostanete e-Book pro rok 2020

 

 

E-Book můžete využít ještě na nadcházející měsíce a zároveň pro rekapitulaci tohoto roku 2020. Věřím, že vám bude ku prospěchu.

Podle toho, jaký e-Book Poselství pro rok 2021 si objednáte, podle toho dostanete pak i e-Book

Poselství pro rok 2020.

 

A kolik e-Booky "Poselství pro rok 2021" stojí?

 

E-Book Poselství karet pro rok 2021 je proveden v několika variantách - pro všechna znamení nebo pro každé znamení zvlášť - Ryby, Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář.

*Rubriku Poselství karet pro jednotlivá znamení jsem začala tvořit pro lepší zvládnutí situací, které v životě potkáváme a dělají nám problémy. Pak jsem ji rozšířila ještě o Poselství k úplňkům a novoluním.

*

Poněvadž mají tyto články a i e-Booky pro rok 2017, 2018 i 2019, 2020 velmi pozitivní odezvu, rozhodla jsem se vypracovat tento e-Book v podobě PDF, který  můžete mít při sobě v mobilu, tabletu či počítači a vždy se připravit na přicházející období - rok, měsíc, úplněk či novoluní. Najdete zde všechny úplňky a novoluní - přesný čas a znamení v jakém budou.

*

Poselství jsou zaměřená jako motivační a aktivizující k proměně situace, kterou prožíváte. Věřím, že vám pomohou nalézt tu správnou cestu.

 

KOLIK tedy e-Booky stojí???

 • Poselství pro rok 2021 jednotlivá znamení

     běžná cena 398 Kč/znamení - nyní již sleva o 75% tedy za pouhých 100 Kč!!! 

 • Poselství pro rok 2021 všechna znamení dohromady

     cena  888 Kč - nyní již sleva o 75% tedy za pouhých 222 Kč!!! 

 

 • Poselství pro rok 2021 pro jednotlivá znamení + Meditace pro realizaci vysněného života (488 Kč)  za zvýhodněnější cenu  787 Kč - nyní již sleva o 75% tedy za pouhých 400 Kč!!! 

 

 • Poselství pro rok 2021 pro všechna znamení dohromady 798 Kč (běžná cena 888 Kč) + Meditace pro realizaci vysněného života (488 Kč) za zvýhodněnější cenu 1188 Kč - nyní již sleva o 75% tedy za pouhých 639 Kč!!! 

o 75% levněji

ceny jsou už nastavené