RA-SHEEBA

Energie Ra-Sheeba je velmi silná část dostupné kosmické energie z Egypta. Není to Reiki, energie Ra-Sheeba je několikanásobně silnější a je nepopsatelná, která nám je nápomocna v různých oblastech našeho života.

 

Energie Ra-Sheeba představuje spojení a sjednocení

ženského prvku energie bohyně Isis - Sheeby

+

 mužského prvku energie slunce z centra velkého centrálního Slunce - Boha Ra.

 

 

Ra-Sheeba je energie vyjadřující čistou, kreativní, sexuální, radostnou a tvořivou lásku.

Pomocí lásky (Sheeba) nalezneme cestu ke zdroji (Ra) a tím také cestu domů, ke zdroji v nás. 

Odkud se tu vzala energie Ra-Sheeba? 

Kdysi, ve starém Egyptě byla tato energie přístupná lidem  tzv. strážcům, kteří jako jediní v té době dosahovali požadovaný vibrační stupeň. Mohl ji předat dál jen faraón. Po jeho smrti, a postupně po smrti strážců, lidstvo ztratilo s touto energií možnost kontaktu, a po mnoho staletí byla energie Ra-Sheeba nedostupná.

Dnes, když Země a lidé dosáhli požadovaný vibrační stupeň se navrátila a měla  by zde měla být mnohými udržována, jako mocná podpora vzestupu do vyšších dimenzí. Nyní se frekvence naší planety i   kolektivní frekvence lidstva zvýšily natolik, že se „hlavní představitelé této energie“ opět vrátili sem na Zem a jsou opět připraveni s touto energií pracovat.

 

Zasvěcení do energie Ra-Sheeba

Co nám zasvěcení do energie Ra-Sheeba přináší:

 

 • Učí, otevírá a spojuje láskou, a to i láskou sexuální - pomáhá k harmonizaci a sjednocení mužského a ženského aspektu v člověku, což nám může pomoci nejen k lepšímu porozumění sebe sama a opačného pohlaví, ale také ke kvalitativně vyšším prožitkům v našem sexuálním životě zejména ve spojení se spirituální energií.

 • Propojuje se zdrojem lásky v našem nitru. Právě láska je ta, která nám pomáhá v pokroku a v pohybu kupředu na všech úrovních.

 • Zvyšuje léčitelské a spirituální schopnosti.

 • Zbavení se negativních energií.

 • Ochrana těla před zamořenými zdroji.
 • Zklidňuje, vyrovnává a uvolňuje emocionální systém těla.

 • Žít v lásce skrze pravdu.

 • Udržet rovnováhu mezi materiálními a duchovními věcmi.

 • Pochopit sami sebe.

 • Působí přímo na úrovni energetických center – čaker.

 

Pro koho je zasvěcení určeno:

 • pro ty kteří mají pomocí energie Ra-Sheeba zájem  pracovat na sobě nebo také pomáhat skrze sebe i jiným lidem.
 • pro  zasvěcení je důležité mít dosažený určitý vibrační stupeň. Je vhodné mít zkušenosti s  prací s energiemi  (např. Reiki, Shamballa… atp. - nemusí být podmínkou).
 • energie Ra-Sheeba přitahuje lidi, kteří jsou na tuto energii připraveni a souzní s myšlenkou přijetí těchto mocných frekvencí. Je tomu tak zvláště u jedinců, kteří mají silné spojení s minulými životy v Egyptě.
 • pokud budete následovat své vnitřní vedení, poznáte, zda tato energie a způsob terapií jsou  pro vás určeny.
 • je důležité být pro to vnitřně  stoprocentně rozhodnutý, že  je to pravé pro Vás, a že to chcete.

Co zasvěcením získáte: 

 • zvýší se vaše vibrace
 • změní se barva aury na zlato-bílo-světle zelenou
 • Vaše DNA se promění
 • Vaše energetické pole se rozšíří
 • budete zářit světlo
 • bude to pozitivně ovlivňovat nejen Vás, ale i všechny ve vašem okolí.

Stupně  zasvěcení do energie Ra-Sheeba:  

 

AKCE NA ZASVĚCENÍ!!!!

 

Akce trvá od 21.-24. ledna 2020 na jakýkoliv stupeň.

 

Sleva 200 Kč!

1. stupeň :  ŽÁK

 

Cena zasvěcení 1. stupně: 1500 Kč - zasvěcení osobně či na dálku  s výkladem a texty 

Během zasvěcení  můžete mít velmi silnou zkušenost setkání se svým vyšším Já, setkání s bytostmi Ra-Sheeby, můžete zažít minulé životy v Egyptě.

Po naladění a následném pravidelném praktikování práce s energií Ra-Sheeba se zvyšují spirituální schopnosti absolventa (s ohledem na jeho karmické zatížení).

Co získáte zasvěcením do těchto energií je popsáno výše.

 

 

2. stupeň :  MISTR UČITEL

 

Cena zasvěcení 2. stupně:  1600 Kč zasvěcení osobní či na dálku  s výkladem a texty 

 

Během zasvěcení  můžete mít velmi silnou zkušenost setkání se svým vyšším Já, setkání s bytostmi Ra-Sheeby, můžete zažít minulé životy v Egyptě.

Po naladění a následném pravidelném praktikování práce s energií Ra-Sheeba se zvyšují spirituální schopnosti absolventa (s ohledem na jeho karmické zatížení).

Co získáte zasvěcením do těchto energií je popsáno výše.

 

 

3. stupeň :  AKTIVACE BOŽÍHO SVĚTLA

 

Cena zasvěcení 3. stupně:    2000 Kč zasvěcení osobní či na dálku  s výkladem a texty 

 

Slouží především:

k Vašemu rychlejšímu postupu na Vaší duchovní cestě

získáváte větší kontakt se sebou, se svojí životní silou.

otevírají se nová témata,  nové možnosti,  hlavně ve vztahu k jiným lidem

máte možnost šířit světlo, informace a  poznání mezi lidi ještě víc

za předpokladu, že už máte hodně zpracované témata hmotného světa, peněz , svého poslání,  své duchovní cesty.Velmistrovský stupeň je může silně prověřit.

 

Bude vám předán rituál očisty a techniky zasvěcování.

Toto zasvěcení se provádí až po  prvním  a druhém stupni zasvěcení.

ZASVĚCENÍ = OČISTA CELÉHO ENERGETICKÉHO SYSTÉMU

Po všech zasvěceních můžete nějaký čas prožívat procesy čištění i  tzv. citové detoxikace. 

Odchází vše, co není potřeba.

V případě zájmu mi, prosím, do pole zprávy napiš vždy jméno, příjmení, datum narození a jestli máš už nějakou zkušenost s prací s energiemi (zda už máš nějaké zasvěcení - reiki, shamballa,..??) Případně, co tě k Rasheebě přitáhlo - přitahuje.

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje (jméno a email) budu (Lenka Bicencová) zpracovávat pouze za účelem odeslání e-booku nebo newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti osobního rozvoje v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Jak se s Ra-Sheebou pracuje:

Je důležité, aby ošetřující zjistil, zda je pro ošetřovaného tato energie vhodná. Jde o to, aby ošetřovaný byl na dostatečné vibrační úrovni, aby tuto energii unesl a nezpůsobila  mu příliš silné očistné procesy, které by mohly přespříliš zatížit ošetřeného.   To platí i pro zasvěcení.

Ra-Sheeba je energie, která se hlavně  soustřeďuje na problémy spojené s Vaším chováním a duševním stavem. Je to velmi razantní energie, která jde do velké hloubky a výsledkem je donucení řešení Vašich návyků nebo situací.   (Někdy vzhledem k velké razanci energie se Vám může udělat během ošetření nevolno, může se Vám začít točit hlava nebo můžete mít bolesti hlavy - jen to jen přechodný stav).

 Kdo je na energii Ra-Sheeba připraven, bude z jejího působení nadšen. Energie člověka posílí, dodá mu odvahu. Moje zkušenosti jsou naprosto úžasné.

 

Celkové ošetření trvá asi 30 minut.

Ošetření Ra-Sheebou lze provádět i na dálku.

Jak probíhá ošetření?

Ra-Sheeba ošetření probíhá tak, že si s Vámi nejprve sedneme a řekneme si proč jste přišel/a, co Vás trápí a co od něj očekáváte.  

Ošetření Ra-Sheeba se provádí vleže na zádech.

Pacienta se přímo na těle nedotýká, protože se pracuje se symboly. Ošetřující rukou přejíždí nad tělem ošetřovaného a kreslí symboly.

Začíná se úvodním rituálem,  kdy ošetřující vzývá „bytosti a energie“ Ra-Sheeby. Následně do energetického pole (nad tělo) ležícího ošetřovaného maluje symboly Ra Sheeby. Nakonec se rituál působení ukončí předepsanou cestou.

Co se děje při ošetření Ra-Sheebou

Při  ošetření energií Ra-Sheeba dochází k nabití Vašeho těla energií a odstranění poruch toku energie v důsledku různých stresů, rozčílení nebo závislostí (alkohol, drogy).

Ošetřovaný může usnout, může mít živé představy nebo se nemusí stát vůbec nic.

Většinou lidé, kteří jsou nervózní z ošetření nebo nevěří na léčbu, nic nepocítí. Lidé, kteří jsou otevřenější nebo to není jejich první ošetření, můžou cítit proudy tepla, chladu nebo vibrace.

Na konci ošetření se budete cítit spíše unavení, je vhodné se nevěnovat náročným úkolům a je potřeba zvýšit příjem tekutin.

Změnu pocítíte spíše až druhý den, pokud se nejedná o ošetření bolesti, ta ustupuje většinou již při samotném ošetření. Zpravidla se vzbudíte odpočinutí a s chutí do života.

 Ještě bych chtěla upozornit, že léčba není samospasná. Máte-li velmi vážné psychické stavy, které neléčíte nebo jiné vážné zdravotní problémy, doporučuji se v prní řadě obrátit na lékaře a  toto využít jen jako pomocnou léčbu nebo jako pomoc při překonávání obtíží spojenou s léčbou. 

 

Cena ošetření Ra-Sheebou: 444,- Kč/30 minut

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje (jméno a email) budu (Lenka Bicencová) zpracovávat pouze za účelem odeslání e-booku nebo newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti osobního rozvoje v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.