Můj příběh

Díky tomu, že umím naslouchat své pravé podstatě, svému srdci a jednat v souladu s ním, žiji šťastnější a  opravdovější život. Za pomoci převážně tarotu, numerologie, esencí, aromaterapie, egyptské energie Ra-Sheeba, meditací a nyní nově i Theta healingu pomáhám dál ostatním lidem, aby také mohli žít spokojenější, plnohodnotnější život.

Dnes žiju svůj OPRAVDOVÝ život.

Hledám ve svém srdci to, co je “to moje”.

Ať je to v různých oblastech nebo když zrovna řeším něco konkrétního. A pak následuji své srdce a jeho pocity. 

Žiju v souladu s tím, co cítím.

 Můj život se změnil, zase mě začal ”bavit” a já  jsem nadšená, kolik se nabízí  možností.

 ALE... nebylo to tak vždy. Žila jsem nudný, konzumní život, ve kterém byly jen samé povinnosti, aspoň tak mi to připadalo.

Pomalu jsem si začala uvědomovat, zda takový život má vůbec smysl. Neustálý koloběh do práce, domů, do práce, domů. Občas přišel nějaký podnět, co mě na chvilenku dobil, ale...ve  finále  strašný stereotyp. A tak se mi  začala vytrácet i má životní energie.

Ráno jsem vstávala vyčerpaná, jak kdybych celou noc propařila. V práci odbouchat hodiny a hurá domů. Ale když jsem přišla domů a chtěla něco podniknout,  moje tělo už toužilo jen po odpočinku. Celý můj život byl "zešedlý" a já se cítila naprosto vyšťavená. 

 A pak v mém životě nastalo několik zlomů, které to vše změnily.

IMG_0044ax 

Kamarádka mi přinesla dárek k narozeninám, knížku od Doreen Virtue,  Léčení s anděly. Nasměrovalo mě to na cestu seberozvoje. Přečetla jsem spoustu knih s různými tématy a neustále jsem objevovala něco nového.

Přestávala jsem svět vidět jen černobíle, i když…. Úplně ONO to furt ještě nebylo. Ale určitě mi to dalo chuť do dalšího života.

Elán a nadšení.  SUPER!  Není to tu tak šedé a nudné.  

Je tolik možností!!!

IMG_0048ax

Začala jsem si rozšiřovat obzory.  Oprášila jsem svůj Osho Zen tarot, který jsem dostala v 18-ti letech a zase na sobě začala trénovat výklad karet. Pomocí karet jsem hledala cestu  ke svému "šťastnějšímu" životu. Tyto karty jsou úplně skvělé na to, aby nám pomohli si srovnat, co se v nás nyní odehrává a jak z toho vykročit. Mimo jiné Osho a další jeho díla mě hodně inspirovala na mé cestě, proto se zde budete setkávat s obrázky jeho karet či dalšími odkazy na něj.

Začala jsem na sobě aktivně pracovat. Navštívila jsem spoustu přednášek, seminářů, terapií, regresí, konstelací atd. Začala cvičit jógu a také meditovat. Objevila jsem v sobě spousty bloků, které jsem řešila. Ovšem výsledky nebyly bohužel hned takové, jaké jsem očekávala.  

Ale do meditací  jsem se hned zamilovala.

Pomohly mi ke zklidnění v náročném období. Naučila jsem se vypínat na své okolí a naslouchat "tomu uvnitř".  Zjistila jsem, že je pro mne lepší meditovat než obcházet všechny možné terapie a poslouchat tisíc názorů a pak se v tom všem ztratit.

Tím netvrdím, že jít na terapii nebo seminář je špatně, ale vybírat! Nelétat od jednoho k druhému, ale procítit si, co je pro mne to pravé . 

A čím více jsem se nořila do sebe,  tím více se začal ozývat z počátku tichý hlásek, který postupně zesiloval.

"UDĚLEJ TO! JDI DO TOHO!!!"

Poslechla jsem a splnila si svůj sen.

Otevřela jsem si prodejnu s květinami a ezoterikou.

Tím jsem si splnila své velké přání, které s sebou nosím už od svých dětských let. I když jsem prodejnu po nějaké době zavřela, toto období mi dalo neskutečně mnoho!!!! Vím že to bylo správné rozhodnutí a jsem neskonale vděčná, že jsem si touto cestou mohla projít. Nyní květiny i služby jako výklad karet, ... nabízím  přes webové stránky. Baví mě to  a posouvá  v životě dál.

Další ze zásadních věcí v mém životě byla  kniha s názvem TAJEMSTVÍ PŘITAŽLIVOSTI SRDCE. 

IMG_0040ax

Byla to taková moje osobní "bible".  Kompletně mi tato kniha změnila vztah k životu.

Poslouchat své srdce a tím žít naplněný život. ANO!!! TO JE ONO!!!

 Každý má svou jedinečnou cestu a může ji najít JEN SÁM V SOBĚ!:)    

A poslední věc, která mi v poslední době převrátila život vzhůru nohama jsou meditace, které jsem vytvořila - MEDITACE PRO REALIZACI VYSNĚNÉHO ŽIVOTA.
dvdnahravky

Na začátku to byly meditace pro mne. Tyto meditace ke mně přišly ve chvíli, kdy jsem hledala cestu ze složité životní situace, která mi ubližovala. Meditace mi pomohly vyřešit celou situaci!! Jsem za ně neskutečně vděčná!

A protože jsem viděla úžasné výsledky na sobě -vyřešení složité situace, splnění mého starého snu, nasměrování v životě i nová volba mé obživy, která mne   naplňuje. Dělám to, co mne baví! A proto jsem se rozhodla předávat je dál.

Návštěva Avalonu byla kdysi jen mým bájným přáním. Tenhle rok jsem si ho splnila! :)

Návštěva Avalonu byla kdysi jen mým bájným přáním. Tenhle rok jsem si ho splnila! 🙂

 A od té doby už je to hlavně o praxi. Čím víc naslouchám svému srdci a jdu si za tím, tím šťastnější život žiju. A když neposlouchám, tak mi život hází klacky pod nohy než  se zase vrátím k tomu, co vím, že je pro mě to NEJ! 🙂

 

Chcete-li informace, jak pomoci svému srdci, aby s námi mohlo, co nejlíp spolupracovat, otevřete své srdce a s tím vám může pomoci můj eBook Klíč ke štastnějšímu životu aneb emoce ven! /Jak na smutek a žal/ , který si zde můžete zdarma stáhnout.

A pokud Vás zaujal můj příběh, téma těchto stránek či cokoli jiného a chtěli byste se se mnou setkávat dál, zde je odkaz na mé facebookové stránky. Stačí jen zmáčknout tlačítko To se mi líbí a stanete se fanouškem mých stránek a pak už nepromeškáte žádný nový článek, eBook, soutěž, atp.  Těším se na Vás.

s láskou

Lenka Zasadilová Bicencová

autorka meditací - Meditace pro realizaci vysněného života

   Chcete-li žít plnohodnotnější život, stáhněte si zde zdarma eBook Klíč ke štastnějšímu životu.  

\"hardcoverstack_621x739

 

 

KINEZE - ONE BRAIN

2007 - 1. stupeň

 

RASHEEBA

2014 - 1.stupeň zasvěcení

2014 - 2.stupeň zasvěcení

2015 - 3.stupeň zasvěcení MISTR UČITEL

 

ISIS SEICHIM + PTAH

2020 - 1.stupeň zasvěcení

 2021 - 2.stupeň zasvěcení

            3.stupeň zasvěcení

            4.stupeň zasvěcení

     5. stupeň zasvěcení (Ptah)

6. stupeň zasvěcení

 

KARUNA KI  

2021 - 1. a 2. stupeň zasvěcení

2022 - 3. stupeň mistrovský

 

 

ŠKOLA EGYPTSKÝCH MYSTÉRIÍ

2020, 2021, 2022

 

MOHENDŽODÁRO

2014, 2015 - 1.stupeň

 

KNĚŽKA 

2016 - Konference Bohyně

2016 - Cesta do Avalonu s kněžkami

2017 - Výcvik Kněžky staré Evropy 

2017 - Cesta Provance - Po stopách Máří Magdaleny

 

 

účastník

2007 - meditace 

2007 - 2014 Konstelace

2008 - 2014  Jóga v denním životě

2012 -  Seminář "Léčivá síla drahých kamenů"

2012, 2013 - Týden s Tai-chi, Osho meditace