Výklad karet

1. varianta - klasické otázky a odpovědi

2. varianta - roční výklad karet přímo pro Vás na míru 

Otázky a odpovědi 

Pomocí karet Vám pomohu najít  možnosti řešení  složitějších situací, ve kterých se na ně nezvládáte podívat  z nadhledu, které se týkají lásky, rodiny, zdraví, práce a kariérního růstu, peněz a majetku, osobního růstu atd. 

Nezaměřuji se na všeobecné výklady karet, ale spíše na situace, kdy máte problém a nevíte si s ním rady. Trápí-li Vás nějaká záležitost, ať láska, práce, zdraví nebo jiné. Nebo jako pomoc při rozhodování, kde nahlížíme do karet na to, co vám která varianta přinese do života. 

Zaměřím se na Váš problém a dle situace hledám pomocí karet příčinu či možné řešení. 

Pomohu Vám  při hledání té nejlepší možné cesty.

Také Vám pomocí karet mohu udělat  možné náhledy do budoucnosti. 

Do výkladů zahrnuji i numerologii, proto se nedivte, požádám-li Vás o Váš datum narození.

Výklady probíhají osobně, telefonicky (volám já) nebo přes skype či písemně přes email či facebook.

V případě výkladu po telefonu, skype či písemně se platba provádí předem na účet.

Za určitých okolností je možný i výklad přímo u Vás. A to po celé republice!! Je však nutné si toto objednat minimálně! týden dopředu. Schůzka by proběhla v pracovní týden v dopoledních nebo brzkých odpoledních hodinách (za příplatek).

Cena výkladu karet v J. Hradci či po telefonu: 490,- Kč/ 24 Eur   (max. 60 min, čas navíc se připlácí)

Cena výkladu karet mimo JH: 650,- Kč (max. 60 min, čas navíc se připlácí)

1 otázka: 250,- Kč/ 12 Eur

č. účtu Fio banka: 2900992067/2010

 

+ NOVINKA! 

Roční výklad karet - Na co se nachystat, dát si pozor

připravím přímo pro Vás výklad - všeobecný, zaměřený na lásky, práci, finance a zdraví.

A dále na každý měsíc zvlášť. 

Dáreček pro Vás připravím Vám i numerologicky v jaké etapě se nyní nacházíte - roční i čtvrtletní.

Platí vždy od aktuálního měsíce, na celý rok.

Cena ročního výkladu:  989,- Kč /47 Eur

č. účtu Fio banka: 2900992067/2010

  

Je možné zakoupit dárkový poukaz na výklad karet jako dárek pro vaše blízké. 

K Lence jsem se objednala na výklad karet, protože jsem řešila situaci, ve které jsem se pěkně zamotala a neviděla cestu ven. Lenka je úžasná Žena a velmi empatická. Z mé strany nebylo potřeba slov, karty mluvily prostřednictvím Lenky jasně. Odhalily mé nejniternější pocity a postoje. Společně jsme našly cestu z mé, v době příchodu v mých očích neřešitelné situace, ven. Lenka je profesionál s velmi vnímavým přístupem ke svým klientům, kteří hledají nasměrování na své cestě. Určitě jejích služeb zase využiji. Každý se nacházíme na své cestě a občas dojdeme na křižovatku, kdy nevíme kudy se vydat. Leni, děkuji

Michaela HolinskáGrand ředitelka TianDe

Každý se někdy dostaneme v životě na rozcestí, kdy nevíme, jakou cestou se vydat a nebo se nám nedaří se podívat na pozadí událostí, které se nám dějí. Váš výklad karet mi pomohl se podívat objektivně na svou situaci a dovedl mě k rozhodnutí. Chci Vám velice poděkovat, protože toto mé rozhodnutí bylo správně a jsem ráda za podporu. Jako výhodu vidím velmi milý a profesionální přístup, ale i to, že se mohu objednat a výklad mít pomocí skype nebo telefonu. Nemusím nikam jet a vše mohu vyslechnout z pohodlí domova. Děkuji. Mirka

Miroslava Krepcikova Vokounovawww.krepcikova-vokounova.cz

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje (jméno a email) budu (Lenka Bicencová) zpracovávat pouze za účelem odeslání e-booku nebo newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti osobního rozvoje v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.