e-Book zdarma

 

 

Klíč k šťastnějšímu životu aneb emoce ven!

 

Jak na smutek a žal

 

\"Já a brečet? Neexistuje! Jak bych navenek vypadala?? Jako slaboch!\"

Objevte cestu ke šťastnějšímu životu.

Na závěr eBooku najdete 3 meditace, které Vám pomůžou s osvobozováním se od potlačených emocí.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o eBooku říkají

Lenku znám již několik let. Seznámily jsme se na rodinných konstelacích. Podvědomě jsme si byly "nějak" sympatické. Léty jsme přišly na to, proč. Protože se podobné přitahuje 🙂 Neslýcháme se tak často, ale vždy v pravou chvíli, kdy potřebujeme sdílet, a opět většinou to podobné 🙂 Po přečtení e-booku mi zapadly kostičky do mozaiky, nejen o Lence, ale i o mně. Ona díky své cestě citlivě a vždy trefně otevře v druhém,co je třeba. S láskou, tak aby si dotyčný už neubližoval a byl u sebe, v srdci. Vlaďka
Vladimíra Kalašováreferentka prodeje, cvičitelka jógy
"Žádejte a bude vám dáno! Zrovna jsem si říkala, že se poslední dobou cítím mizerně a nevím proč, když jsem narazila na tento e-book. Hned bylo jasno, kde je zakopaný pes! Potlačené emoce! Děkuju za připomenutí. Olga "
Olga Plíčkováwww.olgaplickova.cz
Moc se mi tvůj eBook líbí a myslím, že pro hodně lidí a hlavně žen, bude velice přínosný. Se mnou hodně rezonuje ta část o tom, jak skrýváme naše city a nedáme najevo, že nám někdo ublížil. Mylně si to vysvětlujeme jako slabost a přitom je to naopak. Pro ty, kteří chtějí žít šťastnější život, tvůj eBook vřele doporučuji!!! A na závěr bonus v podobě meditací je úžasný nápad.
Linda KarpasováPromotér vín z Argentiny a Uruguaye, www.lindakarpasova.cz
E-book mi otevřel oči. Už se necítím hloupě, když dám najevo své city.
Marie Vavrochováwww.marievavrochova.cz
Moc pěkný návod, jak upustit ventil. 🙂 Spousta lidí si hraje na tvrďáky a přitom jsou to uzlíčci nervů, kteří jen neví, jak se uvolnit. Je úžasné znát taktiky JAK NA TO a užívat si svůj život naplno.
Dagmar FrenzlováUčí lidi vydělávat peníze, aneb kouzlo síťového marketingu