Transformace v lásce

 

 

Máte  problém a nedaří se Vám ho vyřešit?

 

Máte pocit, že stojíte na jednom místě?

 

Nebo máte pocit, že se stále točíte v začarovaném kruhu?

 

 

Vím, jak můžete dosáhnout vytoužené změny!!! A navíc  jemnou cestou lásky. 

Díky mému transformačnímu balíčku, kde společně najdeme pomocí tarotu příčinu a pomocí konzultace, Bachovy květové terapie, andělovi, správně vytvořeného záměru a meditací pak dosáhneme tolik toužené změny.

Také jak se vypořádat se strachem, nízkým sebevědomím a dalšími omezeními, abyste Svůj život mohli žít naplno!

A navíc tímto procesem projdeme s láskou a lehkostí!!! 

 

Tento anděl byl za tímto záměrem - transformace v lásce vytvořen a tímto způsobem Vás provede celým tímto procesem.

 

Poselství:

Spoj se se mnou na začátku celého procesu. Pomohu ti jemně projít celým tímto procesem. S láskou a lehkostí.

Nezapomínej na mne po celou dobu procesu. Komunikuj se mnou. Vyslechnu všechny tvé obavy a budu tě směrovat tou nejjemnější možnou cestou. Naslouchej mi. Nebo jen vyšli svůj záměr či prosbu - aby vše proběhlo s láskou a lehkostí a nadbytečně tě nezatížilo a já se o to postarám. Naslouchej mému vedení.

I tvůj průvodce bude automaticky touto cestou veden.   

 

 

Z housenky.... proměnit se v motýla.

A místo posouvání se minikrůčky - VZLÉTNOUT!

 

 I Vy můžete svůj život proměnit.

Osvobodit se od omezení, která Vám v životě stojí v cestě a vzlétnout vstříc k Vašim snům.

 

I já tyto situace velmi dobře znám!

A moc dobře vím, jak se člověk cítí, když si neví rady. Pořád se motá v bludném kruhu, cítí se vyčerpaný a naprosto neschopný. Přijdou chvilky, kdy si myslím, že už vysvitlo slunce a vše se obrací a pak mě to zase skolí.

Zrovna nedávno jsem tuto situaci řešila a bylo to pro mně velmi bolestivé, protože jsem v té situaci nestála sama a viděla jsem, jak to tomu druhému ubližuje, ale nedařilo se mi s tím hnout. Ať jsem se snažila sebevíc. Kdyby to šlo, tak bych se rozkrájela a přesto nic. 

Pomocí mé cesty, kterou zde nabízím teď i Vám, jsem došla ke zklidnění a našla z této situace cestu ven.

Život je najednou zase krásný! 

Mám ohromnou radost, že jsem to dokázala! Moje srdce plesá radostí! Jsem šťastná! Osvobozená!

A MŮŽETE BÝT I VY!!!

 

K Lence jsem se objednala na výklad karet, protože jsem řešila situaci, ve které jsem se pěkně zamotala a neviděla cestu ven. Lenka je úžasná Žena a velmi empatická. Z mé strany nebylo potřeba slov, karty mluvily prostřednictvím Lenky jasně. Odhalily mé nejniternější pocity a postoje. Společně jsme našly cestu z mé, v době příchodu v mých očích neřešitelné situace, ven. Lenka je profesionál s velmi vnímavým přístupem ke svým klientům, kteří hledají nasměrování na své cestě. Určitě jejích služeb zase využiji. Každý se nacházíme na své cestě a občas dojdeme na křižovatku, kdy nevíme kudy se vydat. Leni, děkuji
Michaela HolinskáStříbrná ředitelka TianDe
S Lenkou jsem se seznámila přes moji kamarádku, která sobě i celé její rodině v tíživých situacích už léta od Lenky nechává míchat Bachovy květové esence. Pořád mi básnila jak jsou úžasné a jak vždy na danou situaci díky správnému vytestování Lenky zaberou. A protože i já si zrovna procházela těžkým životním obdobím, rozhodla jsem se obrátit na Lenku. Její vytestovaní sedělo do puntíku, a proto jsem si nechala kapičky hned namíchat. "Bachovky" začaly u mne hned 2. den zabírat, cítila jsem se líp a problém jsem dokázala řešit, aniž bych se hroutila a byla ve stresu. Musím říct, že díky "Bachovkám" jsem neskončila na antidepresivech....od té doby si je nechávám míchat sobě i mému 10-letému synovi - tomu hlavně kvůli škole, když je potřeba. Doporučila jsem je už hodně přátelům a všichni mi dávají za pravdu v tom, že s "Bachovkami" je život daleko snazší, protože díky nim je každý problém řešitelný. Pro mě a i pro mé blízké jsou Bachovy kapky jednoznačně TOP a nad ně není.
Kateřina NovákováProvozní
Ve chvíli, kdy jsem poprvé spatřila obrázek Anděla lásky nakresleného Lenkou přímo pro mě, se po mém těle rozlilo nádherné a jemné chvění. Kdo vnímá energii ví, jaký ten pocit je. Od prvního okamžiku jsem cítila, že Anděl je mou součástí, že vyjadřuje to, co uvnitř sebe cítím a posílilo to mé sebevědomí. Najednou jsem si připadala celistvá. Anděla mám na viditelném místě a pohledem na něho, když jsem doma, nebo jen představou, když jsem mimo domov, si neustále připomínám, kdo jsem a jak vnímám svoji podstatu. Anděl mi dodal sílu přijímat samu sebe ve své božské kráse. A poslání, které je k obrázku napsané, mi pomohlo plně si uvědomit, že nejsem sama, že je tu vždy někdo, kdo mě dobře zná a ví v čem mě má podpořit, abych dokázala vyjádřit, co cítím a abych si vědomě šla za svými sny. Leni, byla jsem a stále jsem dojatá. Cítím velikou vděčnost. Helča
Helena ŠteflováReferentka technického odboru
V mém životě dochází dost často k opakovaným nepříjemným situacím, s kterými si občas nevím rady. Připadá mi to jak ohraná deska. Po čase většinou přijdu na to, že dost těchto situací souvisí s mou nesebeláskou, s přizpůsobováním se okolí, kdy prostě já jsem na dalším místě. To mi způsobuje bolest, chmury, únavu.... Již první slova e-booku mi připomněla, že i s těmito "záseky" jsem jedinečná, originální a nikdo jiný na světě takový není. Že si můžu dovolit být taková a taková a vše je v pořádku. A pomocí meditací si skvěle mohu poladit vnímání sebe sama, připomenutí toho, co cítím já, co potřebuji já ke své spokojenosti a radosti. A zároveň si mohu uvědomit, jaký chci žít život. Nepřišla jsem na to, že je třeba něco zásadně měnit, ale dalo mi to možnost si uvědomit, že to co žiji, je vlastně v pořádku, jen mohu provést pár změn. A vím, že se postupně dostanu na plnění svých přání, které jsem si meditací uvědomila. Vlaďka
Vlaďka Kalašováreferentka CK, lektorka jógy

Co koupí tohoto programu získáte?

 • Tarotový výklad (30 minut) v hodnotě 290,- Kč
  Ve výkladu odhalíme, kde se skrývá daný problém a jakým způsobem s ním nejlépe naložit.
 • Bachova květová terapie v hodnotě 510,- Kč
  Pomůže zvládnout provázející emoce, které nám blokují vyřešení problému.
 • Anděl s poselstvím v hodnotě 518,- Kč
  Anděl je vytvořený přímo pro Vás a konkrétní problém, který bude podporovat a povede k vyřešení.
 • Meditace pro realizaci vysněného života v hodnotě 488,- Kč
  Meditace Vám pomohou dořešit Váš problém (určím, která je pro Vás momentálně vhodná a jak s ní pracovat). Ale získáte všechny tři, které si pak budete moci kdykoli pustit.
 • Konzultace v hodnotě 590,- Kč
  Pokud se natáhne začáteční výklad, konzultace je pak kratší o tu část. Můžete ji využít kdykoli během celého procesu. A každopádně aspoň krátká konzultace proběhne po meditacích na dolazení.
 • MANTRA - DÁREK v hodnotě 142,- Kč
  Mantra je přímo pro Vás pro konkrétní situaci.
 • Poselství pro rok 2021 pro Vaše znamení - DÁREK v hodnotě 398,- Kč
  Poselství pro jednotlivé měsíce a pro novoluní a úplňky.

 

Nabízím za zvýhodněnou cenu 1988 Kč!!!