Poselství pro rok 2020

POSELSTVÍ pro rok 2020:

Stále nás to povede víc a víc k sobě. Budou se ukazovat situace, kdy si budeme uvědomovat, v čem strádáme… Samozřejmě…nedostatek lásky. Láska bude stále tou hlavní, okolo níž se bude vše motat. K lásce jsme vedeni… O lásku všichni stojíme (ať to nazýváme jakkoli). Stále budou ještě situace, kde ji nebudeme vnímat. A my si díky těmto situacím budeme uvědomovat, kde je ještě třeba zapracovat, na co se ještě zaměřit.

Stále více a více si budeme vědomi toho, že máme  osud ve svých rukou. Jen my. Každý ten svůj. Nikdo jiný, nikdo zvenčí, jen my. Stále více lidí si to začne uvědomovat a následně to bude žít. Nenechá se už ovládat okolnostmi, ale bude svůj život směrovat sám. Ale nemyslím tím jen naše ego, ale spíše naslouchání našemu nitru.

Je velmi důležité napojit se na sebe, na svou duši a žít v souladu s ní. V lásce. Vždy se zastavit a říct si: “Jak by tuto situaci řešila láska?” Čím dál více jít v souladu sama se sebou a následně i s ostatními.

“Já jsem ten, co může mít vše, co chce. Jen si to dovolit. Jít si za tím. Naslouchat svému srdci…ono nás tím provede.” Když budeme žít ve spojení s naším nitrem, se svou božskou podstatou, vše bude samo plynout. Budeme v souhře i s veškerenstvem.

Ještě stále se po nás bude chtít, abychom se otevírali starým bolestem a zklamáním. Není to někdy příjemné, vracet se zpět do bolesti, ale….díky tomu si můžeme uvědomit, co nám celá situace měla dát, o co nás obohatila a mohli to propustit. Nyní víc než kdy dříve se nám budou odhalovat tyto situace a my začneme chápat větší souvislosti. Vše do sebe bude zapadat.

Dovol si se otevřít sama sobě, ostatním, svým bolestem.. Odhal své pravé já… Zahoď masky a buď sama sebou!!! Propusť hodnou holku, propusď drsňačku, které nic neublíží,…dovol si být zranitelná, dovol si být vším, co jsi.

Jaký chceš mít život, vztahy atd? Chceš, aby byly falešné jako tvé hry na někoho, kdo nejsi? Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Na základě tvého chování se pak utváří celý tvůj život.

A poselství pro rok 2020 pro jednotlivá znamení, pro jednotlivé měsíce, úplňky a novoluní najdete v tomto odkazu: Poselství pro rok 2020 do 1.1. 2020 do půlnoci s 50% slevou!!!!

Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře