Berani pro rok 2024

Budou k tobě přicházet tento rok osudové změny. Rychlé, nečekané. Osudová setkání. Důležité je nechat se vést svým nitrem, svými pocity, emocemi, svým srdcem, svou duší a být v přítomném okamžiku. TADY A TEĎ. Energie, síla, vitalita. Jdi si za tím, po čem tvé srdce touží a nech se na té cestě vést.

Nyní není dobré spoléhat na to, co rozum vymyslí, ale opravdu se spojit se svým nitrem. K tomu budeš vedena ze všech možných směrů. Vztahy, zdraví, finance, práce, …. (můžou se objevit situace, kdy nebudeš vědět, jak je řešit a jediné, co se po tobě bude chtít, je být tady a teď, z toho místa naslouchat svému nitru a nechat se jím vést.)

Také jsi víc citlivá na energie, vše budeš více vnímat. Napojení na anděly a jemněhmotný svět. Pozor si dej na energie, o které nemáš zájem, které ti nedělají dobře. Tím, že jim jsi nyní víc otevřená, můžeš si je nevědomě stahovat na sebe. Důležité je být přítomná.

„Tvá vůle Bože, nechť se stane.“ Umět se odevzdat Bohu. Nauč se věci, se kterými se ti nedaří, odevzdat Bohu. Tvá vůle Bože, ať se stane.

Pomůže ti očista biopole, meditace, koupele, modlitba. Terapie srdcem či napsat duši dopis.

Tento rok budeš mít větší potřebu mít vedle sebe partnera, lásku. Doteky, něha, blízkost druhé osoby.

Hlavním tématem roku 2024 tedy bude vnímavost, citlivost, zranitelnost. Napojení se na svou intuici, na svou vnitřní moudrost. Otevřít se jí. Tam tě to povede.

Také můžeš řešit vztah se ženou, tvou matkou či jinou ženou tvého života.

Co tě bude tento rok podporovat v této situaci je hojnost, bohatství, moudrost, které sis nashromáždila, vybudovala, objevila.

Co tě bude v tomto roce zkoušet jsou určité životní lekce, jak jsi danou situaci zvládla. Zda se umíš spojit se svou intuicí, jestli ji dovedeš důvěřovat, nechat se jí vést,… Žít v přítomném okamžiku.

Na čem můžeš v tomto roce stavět, o co se opřít, je muž, který tě povede k tomu otevřít své srdce, naslouchat sama sobě, své intuici, svému vnitřnímu vedení. Může to být tvůj partner, manžel, otec, bratr, soused, kolega, šéf, …..

Jakou cestou jít? Dovolit si jít do samoty, dopřát si dostatek času, dostatek prostoru sama pro sebe a hledat uvnitř sebe své vnitřní bohatství. Cestou meditace.

Co přinese blízká budoucnost? Naučení se nových věcí, rozvíjení svých schopností, zdokonalování se.

Kam tě to celé dovede: naprosté odhodlání a vůle uspět ti zajistí vítězství. Spojení se se svým nitrem, se svou intuicí a tím žít život své duše. Spokojenější. Naplněnější.

Co ti bude nápomocné z více směrů:

podporující Bachova esence: vřes (na soustředění se na sebe, upovídanost o sobě)

podporující polodrahokam: ametyst (intuice, napojení na své nitro), avanturín (zklidnění)

podporující aromaterapeutická esence: posvátná bazalka Tulsi (není vhodná pro těhotné ženy a pro lidé s epilepsií) (elixír života, očista, na deprese, úzkosti, nespavost), eukalyptus kamaldulský (svěžest, povzbuzení, dýchání, uklidňuje mysl)

1. Vystup ze svého úkrytu a začni se fyzicky setkávat s lidmi. Samozřejmě určitě si dopřej dostatek času pro sebe, pro to, aby ses dobila, když to potřebuješ, ale neizoluj se. Setkávej se s přáteli, s rodinou, nebo jdi pravidelně s někým na procházku. Otevři se lidem, kteří jsou fyzicky přítomni ve tvém životě, těm, které skutečně znáš.

2. Udržuj se v přítomném okamžiku a važ si ho. Každá situace je příležitostí k růstu a nalezení lásky.

3. Meditace. Zaměř se na své nitro. Napojení na zdroj. Intuici. Duchovní vhledy. Vedení Vyšším já. Naslouchej svému srdci.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře