Býci v roce 2024

Býku, býku. Ať děláš, co děláš, nedaří se ti hnout z určité situace. Ani sem, ani tam. Cesta není možná. A ty stále přešlapuješ. Zpravidla se jedná se o nějaký vztah, kde si připadáš jako oběť. Pocity bezmoci tebou zmítají. Toto však je jen situace, která tě má naučit dívat se na svět jinak. Jiným úhlem pohledu. Otevřít svou mysl novým způsobům myšlení. Buď trpělivá, používej svou představivost a často rozjímej, jak by to šlo udělat. Je zapotřebí přijmout světlo stvořitelovo uvnitř sebe i ostatních, a tak můžeš dosáhnout harmonie, míru a transformaci. Toto bude tvým hlavním tématem tohoto roku.

Také se může objevit téma matky. Vztah s matkou může zrcadlit tvým nynějším problémům ve vztahu sama k sobě. Je zapotřebí podívat se na tento vztah pořádně – do hloubky. Něco z dětství, co si neseš ze vztahu s tvou matkou, ti nyní dělá v životě velkou neplechu. Je zapotřebí tuto starou záležitost uzdravit a uzdraví se i vše ve tvém životě samo, v lehkosti.

Budeš mít větší potřebu vyrážet ven mezi lidi, komunikovat, sdílet, klábosit.

To co tě podporuje, je tvůj partner, který je ti podporou a oporou. Uvědom si to.

A co naopak tě pokouší a háže dolů je netečnost. Máš vystavenou hradbu a nikoho k sobě nepouštíš. Zkus toto v sobě přehodnotit. Co za tím je?

Na čem to celé stojí…co je základem této situace je tvá ne-moc – bez-moc. Dopřej si prostor a čas pro léčení a uvědom si jedno: „Pouze když plně přijmeš, kým opravdu jsi, můžeš přijmout i ostatní takové, jací opravdu jsou.“ A tím se můžeš uvolnit z této pozice.

Kterou cestou se vydat, jak to nejlépe uchopit, zvládnout? Někdy je dobré překážky odevzdat Stvořiteli a být otevřeným a přizpůsobivým. A ten čas je tu. Není to o tom, si něco striktně naplánovat, ale naučit se přizpůsobovat různým situacím, být flexibilní.

V blízké budoucnosti by tě to mohlo dovést do vnitřního klidu, ze kterého budeš moct řešit všechny situace a hlavně tu, se kterou si nyní nevíš rady. S klidem v sobě, bez zbytečných emocí. S odvahou vyjít ven a nebát se postavit se situaci čelem. S klidem v sobě. Klid je pro tebe nyní velmi důležitý. Zvědom si to.

Kam tě to celé dovede? Přijetí větší míry zodpovědnosti za svůj život a osvobození se od beznaděje, muk a strachů, které přivodily tvé podvědomě pohřbené vlastnosti a rysy (pocitu viny, lítosti a dalších emocionálních zavazadel).

Co ti bude nápomocné z více směrů:

podporující Bachova esence: jestřábník (pomáhá hnout se z místa) a jilm (na přetíženost zodpovědností)

podporující polodrahokam: rodochrozit (láska, odpuštění), černý turmalín(transformace) a achát (uzemnění, stabilita)

podporující aromaterapeutická esence: pačuli (sexualita, uvolnění, pokožka, při chronické úzkosti, při nadměrném přemýšlení, při přepracování mysli, zmírňuje žárlivost a podporuje představivost a chuť tvořit) a tymián (uvolnění, trpělivost, tolerance, dodává odvahu)

1. Čím je pro tebe láska? Přemýšlej, na kolik jsi jí oddaná? Láska znamená oddat se bez jakékoli záruky někomu či něčemu. Obklop se láskou a zjisti, jak mnoho bude tvůj život obohacen.

2. Prožíváš-li těžké období, jsi ujišťována, že vše dobře dopadne.

3. Osvoboď se od toho, co ti bere tvou sílu (pohřbené vlastnosti a rysy). Vrať se zpět do ní a konej! To co budeš cítit, ne ze strachu s přehnanými emocemi, ale z pozice klidu.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře