Čtení pro starodávné kněžky – MAGICKÝ DEN = letní slunovrat s prolínajícími se energiemi měsíce v úplňku + poselství

Čtení pro starodávné kněžky – MAGICKÝ DEN – letní slunovrat (svátek Kupalo) s prolínajícími se energiemi měsíce v úplňku + poselství

Dnes je letní slunovrat, den, který je nejdelší v roce. Tento den slavíme svátek Kupalo, je to svátek slunce. Tento den se nikdy v noci úplně nesetmí. Letní slunovrat nám s sebou přináší oficiálně léto!!! 🙂

 
moon-1195877_1280
Letos to vyšlo speciálně, protože se setkává Úplněk a Slunovrat, to se stává jen zřídka. Právě dnes díky tomu můžete pozorovat tzv. JAHODOVÝ MĚSÍC (první od roku 1968). Tento název vznikl podle indiánského názvosloví. ( Indiáni považovali Slunovrat za pokyn k zahájení sklizně ovoce, proto jahodový.) Měsíc bude mít ale tradiční barvu jako obvykle.
 
Tento den s sebou přináší silnou ohnivou energii. Žhavé slunce je na samém vrcholu své pouti.

 sunrise-938998_1920

 
Je to den očisty, která je spojená s ohněm a vodou. Také budou silněji fungovat rituály. Je to ideální čas udělat si rituál přinášející očistu a ochranu  pro sebe, svou rodinu, domácí zvířata a celý dům.
 
Také je to čas ideální ke sběru bylin a čarování s ním. A jak už bylo psáno tento den není spojován jen se sluncem a živlem ohně, ale také vodou. Je to skvělý čas pro návštěvu posvátných pramenů, v těchto dnech je voda nabita zvláštní mocí. Můžeme ji pít nebo se dá použít pro koupele „pro přidání půvabu a štěstí“.
A pokud chcete přitáhnout do svého života novou lásku, hojnost peněz, atp. nezapomeňte, že dnes budou silněji fungovat magické rituály, takže máte ideální příležitost. Ale i pro ty, kteří nejsou úplně vyznavači magických rituálů, postačí, pokud si  v sobě srovnají, co chtějí a vyšlou si jasný záměr. * viz poselství karet.  Také posilujeme svoji vnitřní sílu a jasnou mysl.
boy-1312796_1280
 
V tento den lidé odpradávna uctívali slunce, a tak vyjadřovali radost a úctu ze své úrody. Dělali se velké ohně, stejně jako o čarodějnicích, pořádali se oslavy. I Keltové si vážili léčivé síly Slunce, která vrcholila v den slunovratu. Tato moc byla spojována s uzdravující silou vody. Proto se oltáře zasvěcené Slunci často nacházely v blízkosti pramenů a studní.

Poselství karet pro vás pro tento den

Uvědomujte si silně své bytí zde na Zemi. Jak moc jste tu důležití!

Také si uvědomujte své možnosti. Vše, co vám život nabízí. Někdy je dobré se podívat více z nadhledu, rozhled máme pak daleko větší a možností uvidíme daleko víc než když se v některé situaci utápíme.

Měli bychom se nyní  zaměřit především na vztahy. Co se nám tady a teď nabízí za možnosti, co se milostných partnerských vztahů týká? Podívat se do sebe, jaká nastavení v sobě máme, co za lidi si  do svého života přitahujeme. Toto vše si zvědomit a ujasnit si to. 🙂

Možná v poslední době prožíváte situaci, která vám nic nepřináší a  zdá se neřešitelná. Je potřeba ji očistit pomocí elementů vody a ohně. Nechte její substanci smáčet vodou a myšlenky spálit ohněm. Vše negativní se uvolní a zůstane jen pozitivní energie.

A pak si srovnejte, co byste od vztahů chtěli. Jen pozor na to, že vaše očekávání jsou živnou půdou, z ní klíčí vaše úmysly. Myšlenky vytvářejí realitu,  proto si upřímně přiznejte své úmysly a snažte se jim dát dobrý smysl. <3

 sunset-1010626_1920
Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře