Milostná poselství pro rok 2019

Obecně ROK 2019: 
Minulý rok byl o emocích – osvobozování se od minulosti. Tento rok bude více o otevírání se lásce. Budou se nám čím dál častěji a hlavně nečekaně a náhle v životě objevovat situace, kdy se pomalými krůčky budeme dostávat více k lásce. Budeme se pak dívat na vše jinýma očima. Budeme sledovat už pro nás známé věci, ale nyní to budou oči plné údivu a překvapení. Budeme ve všem vidět víc – budeme se dívat očima lásky. Pak už nic nezůstane stejné jako předtím. Otevře se nám svět, který nás bude neskutečně obohacovat a dobíjet. Když se k tomuto dostaneš, zkus udělat pořádné vlny, abys to rozšířil dál a motivoval i ostatní. Abys i je inspiroval k tomu, aby se na svět začínali dívat jinak, očima lásky. Otevře se nám tím spoustu nových dobrodružství. Všímejme si všech požehnání, které k nám přichází a dovolme si cítit lásku a vděčnost. Díky tomu se tyto požehnání budou násobit. A tak buďme tento rok více vnímaví, dovolme si otevřít svá srdce a dívat se na svět očima lásky. Očima bezpodmínečné lásky (tou, co miluje, a nic za to neočekává). MILUJ, MILUJ SÁM SEBE, SVŮJ ŽIVOT, LIDI KOLEM SEBE, ZVÍŘATA, ROSTLINY, SVÉ OKOLÍ,………. – MILUJ VŠE. Láska přináší další lásku..

NOVÝ E-BOOK PRO ROK 2019 v PRODEJI!!  

  Berani 21.3 – 20. 4.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!

Pro svobodné:

Co ve svém životě chcete? Dopřejte si čas a hledejte to opravdové, po čem vaše srdce touží. Sesumírujte si to a pak to vyšlete. Nezapomeňte na spolupráci s Duchem. Je potřeba vložit formulku – je-li to záměr Boha nebo podobně, jak je Vám to blízké. V jednotě s Bohem vše dobře dopadne, dokonce se mohou dít zázraky.

Pro zadané:

V tomto roce na tom budete podobně jako v loňském. Situaci z loňského roku si přenášíte i do tohoto. Chce se po vás, abyste se probudili. Stále vás ovlivňuje vaše karma. Tzn. jsou to následky vašich minulých životů. Možná by vám mohla pomoci regrese či SRT. Potřebujete jít dál. Osvoboďte se už od těchto prožitků ať se konečně posunete dál.

 Býci 21.4. – 21.5.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok  2019!!

Pro svobodné:

Tento rok pro vás bude hodně zásadní. Bude se bořit vše staré, na čem jste stavěli a co vám ubližovalo. Tím jste zase přitahovali situace tomu podobné – takové, co vám ubližovali. Toto se ale změní. Dovolte tomu a otevřete se novým neomezeným začátkům. Nyní je vše možné. Nespěchejte, dejte tomu správný čas.

Pro zadané:

Kolo štěstí se nyní otáčí ve váš prospěch. Přichází osvobození a neomezené začátky. Jděte do toho, s lehkostí. Vykročte za duhou. Nyní máte kousek od rodinné harmonie a pohody. Dovolte minulost přetransformovat a toto vše vám spadne do klína.

 Blíženci 22.5. – 21.6.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Pro svobodné:

Cítíte se zaseklý. Stále přešlapujete na jednom místě. I když se chcete posunout, situace se opakuje. Zastavte se na chvíli a srovnejte si, kterou cestou se nyní chcete vydat. Je potřeba zpracovat si zklamání, které jste prožili a které vás dovedlo k tomu, že jste se uzavřeli. Musíte se nejdřív otevřít lásce, aby mohla vstoupit do vašeho života.

Pro zadané:

Dovolte si vnímat své emoce. Ztište se a naslouchejte, jak se ve vztahu cítíte. Hodně věcí máte potlačených. Necítíte nic. Musíte se na to zaměřit. Tím se vrátíte zase sami k sobě a můžete být sami sebou. Nyní je vaše chování spojené spíš s vaší minulostí a se zklamáním z ní. Tyto emoce potřebují ven, abyste se zase mohli projevovat naplno sami za sebe. Nyní to nejste vy, jen vaše minulost a špatné vzpomínky. Dopřejte si čas. Buďte se sebou trpěliví.

 Raci 22.6. – 22.7.


Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Pro svobodné:

Do vašeho života přichází láska. Je potřeba se jí otevřít. Otevři své srdce dokořán. Dopřej si čas, stáhni se do ústraní. Hledej uvnitř sebe, co ti v tom ještě brání. Uvnitř svého nitra najdeš klíč, jak se k tomu postavit. Díky tomu přichází soulad ve vztazích.

Pro zadané:

Otevři se lásce. Je potřeba, abys byla čím dál víc sama sebou. Uzdravit nějaké bolesti a trápení z minulosti. Odpusťte, sami sobě i těm, co vás zranili. Díky tomu vašemu trápení nedovedete vidět vše, co se vám nabízí, ale jste zahleděni jen jedním směrem. Osvobodíte-li se od něj, stanete se sami sebou. Toto vás velmi ovlivňuje.  

 Lvi 23.7. – 22.8.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019 !!!

Pro svobodné:

Otevřete se. Jděte do sebe a otevřete se sami sobě. Potřebujete vystoupit ze situace, která vás moc omezuje. Stojí za tím nějaké vaše přesvědčení, něco z minula, co vám nyní stojí na cestě ve štěstí. Toto si vyřešíte a vše se může proměnit. Dovolte si jít do sebe a najít co to je. Vím, může to bolet, ale dovolte to, pomůže vám to se s tím vypořádat. Dovolte emocím, aby šly ven. Situaci přijměte a propusťte stare přesvědčení. To patří k vaší minulosti. Nyní už ale je čas, nechat ho být.

Pro zadané:

Udělali jste velký pokrok.  Prošli jste důležitou transformací a nyní můžete nechat vaše světlo zářit, aby mohlo být inspirací i pro ostatní. Otevřeli jste své srdce a nyní k vám přichází nové obzory. Užívejte si to!

 Panny 23.8. – 22.9.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Pro svobodné:

Naslouchejte nyní svému nitru, pokud chcete dojít k spokojenému vztahu a obecně i otevřít se proudu hojnosti. Rozhlédněte se kolem sebe a zvažte všechny možnosti. Pokud žádné nevidíte, dopřejte si čas. Je jich mnoho. Jen vaše mysl, která je přehlcená, vám je nedovoluje vidět. Stačí se zklidnit. Propustit myšlenky.

Pro zadané:

Tento rok je o osvobození. Osvobození se od zklamání a uzavřenosti, kterou jste si díky zklamání vytvořili. Posuňte se od negativní samomluvy ke shovívavosti a od strachu k vnímání možností, vyznání k víře.Potřebujete se od toho všeho osvobodit a také se vám to tento rok podaří.

 Váhy 23.9. – 23.10.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Pro svobodné:

Je tu stará bolest, která vás blokuje otevřít se novému vztahu. Je třeba s ní stále pracovat, možná jste to už dělali, ale tady to chce se tomu pověnovat více. Dost pravděpodobně se to týká odmítnutí – které jste zažili někde ve vašem životě. Hledejte, objevujte. Mohlo se tak stát už ve vašem dětství, třeba tím, že vás prvoplánově rodiče nechtěli. Už to může být kámen úrazu pro mnohé z vás. Může za tím být ale milion jiných věcí, tak hledejte. Rozkódujte a transformujte. Tím se pro vás otevřou nové možnosti.. J

Pro zadané:

Stojíte nyní na jednom místě. Nedaří se vám z něj hnout. Chcete se cítit šťastní a spokojení a vlastně vám k tomu jen málo chybí. Zkuste objevit krásy vašeho vztahu. Zaměřit se na to pozitivní – na co zaměřujete pozornost, to sílí. J Tím k vám přichází nové…

 Štíři 24.10. – 22.11.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!

Pro svobodné:

Nyní vám bude stačit, když se uvnitř budete cítit spokojeně a přitáhnete do svého života člověka, se kterým byste mohli být šťastní. Vy však budete váhat, ano či ne? Vědomě se rozhodněte. Nedělejte rozhodnutí, které bude z hlavy, jděte do svého srdce. Tam hledejte odpověď…

Pro zadané:

Připadáte si stále jako na začátku. Spousta věcí stojí na jednom místě. Vy však víte, co byste chtěli. Zkuste si vlézt nad situaci, podívat se z ptačí perspektivy  a pořádně si na ní posvítit. Je toto to, co chcete? Co chcete? Jděte vědomě za tím, po čem vaše srdce prahne. Vědomě – znamená uvědoměle. Tím že se postavíte této výzvě a vše si v sobě porovnáte, otevře se vám proud hojnosti a vše co chcete, vám samo přijde. J

 Střelci 23.11. – 21.12.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!

Pro svobodné:

Přichází transformace vaší mysli. Potřebujete ji rozhýbat. Vaše strachy, které vás drží, které vás omezují. Udělejte tento důležitý krok a tím se otevřete novým možnostem. Pak přijde náhle a nečekaně partner do vašeho života.

Pro zadané:

Otevřete svoje srdce. Potřebujete se spojit s bolestí, kterou v sobě stále nosíte. Je potřeba tuto bolest přijmout, emoce s tím spojené propustit. Tím dojdete k vnitřní harmonii, kterou budete zažívat i ve vztazích kolem sebe a hlavně ve vaší rodině.

 Kozorozi 22.12. – 20.1.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Pro svobodné:

Ukončení starého způsobu myšlení. Zejména v této oblasti to platí. Změňte své myšlení. Je založené na vaší minulosti (dětství či minulé životy). Spalte už vše nefunkční a vytvořte prostor pro nové. Je velmi důležité najít v sobě, co jste vy sami, bez všech omezení a tímto myšlením jej nahradit. Nezapomínejte na sebe. Neobětujte se ostatním – to je to vaše myšlení.

Pro zadané:

I pro vás to platí, stejně jako pro ty, co jsou bez partnera. Potřebujete se rozloučit se starým způsobem myšlení. Místo toho se zaměřte na takové, které vás povedou k úspěchu. Týkají se hodně vašeho partnera. Je třeba ve vašem životě nastavit rovnováhu. Nemůžete jen dávat, případně jen přijímat.

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Pro svobodné:

Spojte se se svou intuicí a naslouchejte jí. Ona vás povede. Přinese vám nový nápad, jak se k této oblasti stavit. Spalte vše, co už neslouží a vytvořte prostor pro nové. Rozlučte se s minulostí a dovolte přijít do vašeho života někoho nového. Pomůže to nejen vám, ale i ostatním, budete pro ně inspirací.

Pro zadané:

Ukončujete jednu kapitolu a dostáváte se na další úroveň. Je možné, že vás čeká svatba, dítě, či takový další zásadní postup kupředu. Jste podporováni, otevřete se proudu hojnosti. Buďte sami sebou – to je pro vás nyní velké téma a je pro vás důležité. Buďte sami sebou – nenechte se omezovat minulostí, myšlením společnosti,… Buďte to vy! Dovolte si se projevit. A nezapomínejte, kolem sebe máte spoustu lidí, pro které jste vzorem.

 Ryby 21.2. – 20.3.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!

Pro svobodné:

Stále nevíte, co byste rádi. Je nyní zapotřebí, abyste si to v sobě srovnali. Pokud si urovnáte, co od svého partnera očekáváte, můžou se konečně začít dít věci. Naslouchejte sami sobě, svému nitru, co opravdu chcete. Vím, chcete žít lásku a vy jí dostanete. Jen si to pořádně v sobě porovnejte a ona k vám pak přijde.  

Pro zadané:

Naslouchejte sami sobě. Co chcete? Přichází nové nápady, inspirace. Díky nim se před vámi otevřou nové obzory. Pokud si nevíte rady, jak celou situaci uchopit, spojte se se svou intuicí a naslouchejte jí. Ona je velmi moudrá a provede vás tím.

*       *       *       *       *

Velice si vážím všech, co podporují mé články a tímto jim děkuji!
Pokud se vám články  a poselství karet  líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 2900992067/2010, variabilní symbol: 8887888.

Pro tento web napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Také Vám mohu nabídnout můj nový program TRANSFORMACE S LÁSKOU A LEHKOSTÍ. Více v tomto odkazu>>https://lenkabicencova.cz/co-nabizim/transformace/

A zde s velkou radostí meditace. Meditace pro realizaci vysněného života. Může být lepší dárek pro vás či bytosti, co máte rádi, než najít cestu sama k sobě a vyplnit si svá přání? 

dvdnahravky

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře