Novoluní 18. června ve znamení Blíženců

Toto novoluní bude zaměřeno na muže a mužskou energii, která potřebuje projít transformací. Nechat odejít, co nám už neslouží a vytvořit prostor pro nové, obohacující, co může mít velký potenciál. A to zejména ve vztazích k okolí. V partnerském vztahu, rodičovském, mileneckém, sourozeneckém, přátelském, pracovním, ….. Ale ponejvíc se bude jednat o vztahy partnerské.

Blíženci jsou vzdušné znamení. Jsou to dvě bytosti v jednom, nikdy nevíme, se kterou budeme mít tu čest jednat.

Jsou tu velký potenciál nových začátků. Vykročit nově. Osvobozeně. Nechat už minulost za sebou a jít svému štěstí vstříc.

Letní slunovrat nastane přesně ve středu 21. června v 16:57. Tyto dvě konstelace se budou prolínat.

Slunovrat je pod živlem vody, tak pokud budete cítit potřebu očisty skrze vodu bude mít silnější účinek.

Ideálně vodou v přírodě nebo z přírody. Ta bude mít nejsilnější účinek.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře