Nynější stav – „tvorba nové doby“

Nynější situace je cesta, která nás vede k světlu a lásce. I toto – tato nemoc, která tu není náhodou, která je součástí naší cesty i když nejsem přesvědčená o tom, že vznikla přirozeně.

Dnešní doba je velmi, opravdu velmi hektická a my už leckdy ani nevíme, proč některé věci děláme. Ráno rychle vstát a hurá do práce. Z práce leckdy chodíme pozdě nebo ještě běžíme do další práce. A pak úkoly a povinnosti…. Rychle rychle, ať to stihneme. Některé úkoly už děláme tak automaticky, že je děláme jen proto, že by to tak mělo být a vůbec nepřemýšlíme nad tím, jestli je to důležité nebo ne. Jdeme hodně přes sebe. Děláme věci, které nám nic nepřináší a zapomínáme na to, co nám dělá radost. Tato nemoc nám dává prostor se zastavit. Dopřát si čas, prostor sami pro sebe. A uvědomit si…má tohle vůbec smysl?


A to je to, o co tu jde! Jít do sebe, do svého nitra. Najít tam samu sebe, Boha, „DOMOV“ nebo jak to chcete nazývat. Opravdový domov, kde se budeme cítit krásně. Odkud jdou ty naše největší touhy a sny.

Pořád jsou tady tendence, zaměřovat se na to vnější. Dovedlo vás to ale někdy někam? Možná jen na chvilku. Pokud se ale zaměříte na své nitro a dovolíte-li si to – naplno se otevřít, váš život se promění. Nejde jen o to, abyste to vnímali rozumově, ale I TO CÍTILI. Tohle, když si teď dovolíte, tak můžete žít. Začnete se vracet sami k sobě. Uvědomíte si, kde chcete investovat svůj čas a energii – doopravdy ze svého srdce. Půjdete v souladu sami se sebou. Nebudete už muset bojovat a rvát se o něco. A ty věci půjdou víceméně samy.. Vrátíte se zpět do své vnitřní síly. Přirozené, nenucené. A stanete se opravdovými vládci svých životů. 

Akce v této „transformativní“ době na

 1. Meditace pro realizaci vysněného života za pouhých 389,- Kč 

Heslo: jaro

https://lenkabicencova.cz/meditace-pro-realizaci-vysneneho-zivota/
https://lenkabicencova.cz/meditace-pro-realizaci-vysneneho-zivota/

2. Zasvěcení do všech stupňů egyptské energie Ra-Sheeby – sleva 200 Kč na jednotlivá zasvěcení.

Co nám zasvěcení do energie Ra-Sheeba přináší:

 • Učí, otevírá a spojuje láskou, a to i láskou sexuální – pomáhá k harmonizaci a sjednocení mužského a ženského aspektu v člověku, což nám může pomoci nejen k lepšímu porozumění sebe sama a opačného pohlaví, ale také ke kvalitativně vyšším prožitkům v našem sexuálním životě zejména ve spojení se spirituální energií.
 • Propojuje se zdrojem lásky v našem nitru. Právě láska je ta, která nám pomáhá v pokroku a v pohybu kupředu na všech úrovních.
 • Zvyšuje léčitelské a spirituální schopnosti.
 • Zbavení se negativních energií.
 • Ochrana těla před zamořenými zdroji.
 • Zklidňuje, vyrovnává a uvolňuje emocionální systém těla.
 • Žít v lásce skrze pravdu.
 • Udržet rovnováhu mezi materiálními a duchovními věcmi.
 • Pochopit sami sebe.
 • Působí přímo na úrovni energetických center – čaker.

Sjednocení a harmonizace mužského a ženského aspektu v člověku .

🙂
Autorka: Lenka Bicencová, www.lenkabicencova.cz
Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem. Šíření bez uvedení autora a aktivních stránek je porušování autorského zákona a je trestné!

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře