Panny pro rok 2024

Tématem tohoto roku je proměna pozitivních záměrů v realitu. Jen pozor na neomalenost, netrpělivost a paličatost. Pokud se ti stane, že se ti tvé sny neplní, žes hlavou narazila na zeď, je pravděpodobné, že překážka do tvé cesty byla umístěna proto, abys změnila své myšlení nebo zpomalila svůj postup.

Tento rok tě čekají změny, posun kupředu, léčení a očista, osvobození se od toho, co ti neslouží či přímo ubližuje.

Co tě bude podporovat v naplnění tématu je aktivní rozjímání.

Naopak co tě bude brzdit, co ti bude házet klacky pod nohy je tvá omezená mysl a tvé negativní konání. Do té doby než pochopíš lekci, čím jsi držen v negativním cyklu – tak se ti to bude neustále opakovat. Jde o rozpoznání opakujících se nežádoucích vzorců.

Co je základem celé situace je transformace. Proces, který je zakryt mlhou, kde si neuvědomuješ, odkud to, co tě trápí, omezuje, vytáčí, pochází. Je to pro tebe skryté. Jsi vedena synchronicitou.

Krok, kterým se vydat, aby ses z toho dostala ven je léčitelka, bylinky, přírodní cesta. Jsi vedena k tomu, abys z mnoha svých zážitků sesbírala výsledky a proměnila je v hojivý léčivý balsám.

Co tě čeká v blízké budoucnosti je domov. Odpočinek a vychutnávání plodů svých práce a skvělých odměn, který život nabízí.

Výsledkem je být pevný, stabilní a v bezpečí. Přestat sabotovat svoje vztahy svým chováním, když se ti nedaří, když se necítíš dobře, ….

Zastav se a uvědom si, co slovo LÁSKA znamená. Láska, láska, láska – otevři ji své srdce. Zasloužíš si ji.

Co ti bude nápomocné z více směrů:

podporující Bachova esence: topol osika (na pocit, že se něco špatného stane) a řepík (na vnitřní napětí)

podporující polodrahokam: červený jaspis (pro ukotvení, pro energii, uzemnění), záhněda (ochrana), kamínky nalezené v přírodě, které tě budou přitahovat (příroda u tebe doma)

podporující aromaterapeutická esence: smil (na strnulé vzorce chování, přeměna, odhodlání, uzdravení), máta peprná (na soustředěnost, podpora energie, léčení, na úzkost a nevolnost)

1. Chaos ve tvé mysli ti pomůže usměrnit Matka Země. Uzemnění. Vědomé propojování se zemí. Šamanismus. Přírodní medicína.

2. Návštěva energetických míst, podle toho, kam tě tvá intuice povede.

3. Miluji tě. Tyto dvě slova jsou velmi důležitá.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře