Poselství pro LEDEN

Měsíc leden v sobě nese energii čísla 1. Nové začátky, vědomé tvoření a být sama sebou. Začít můžeme v naší mysli. Srovnat si v hlavě, co vlastně chci. Jak chci svůj život žít? Co nebo koho v něm chci mít? Co chci zažívat? Jak se chci cítit? …. Je to jen na tobě!

Ideální čas na to vytvořit si mapu snů (vision board neboli jantru).

Pak si vše prociť, jako by se ti to už splnilo. Nyní můžeš jít i do věcí, které jsi nikdy nedělala. Je na to ideální čas. Vydat se směrem, který tě táhne, i když o něm zatím téměř nic nevíš.

Dovolit si být sama sebou, jedinečná a originální. Osvobodit se od různých masek, které ti pomáhají k fungování v životě. Nekopíruj nikoho jiného, buď sama sebou. Každý je tu třeba sám za sebe.

Vykroč na cestu, kam tě táhne tvé srdce. Vše půjde rychle. Tvá mysl je přetížená, nenech se jí omezovat.

Zejména ve vztazích ve tvém domově. Zaměř se na léčení těchto vztahů. Přijetí, pochopení, odpuštění, láska. A komunikace. Vyjadřuj co potřebuješ, co cítíš. Komunikace je ve vztazích velmi důležitá. A… nezapomínej i na ocenění.

V těchto situacích ti může být nápomocná hudba. Hudba léčí, hudba probouzí.

Výzvy tohoto měsíce:

Zvládnout tlak a chaos skrze vrácení se do svého středu či hluboké a vědomé dýchání. Rovnováha v dávání a přijímání. Rovnováha v životě obecně. Poznání a přijetí své síly.

pro BERANY:

Uvnitř sebe cítíš napětí. Otevírá se ti cesta k hojnosti. Nyní nastává čas. Dovol si být sama sebou. Máš možnost spojit se s tvou kosmickou domovinou. Díky tomu můžeš začít objevovat nové vnitřní dary. Komunikace a zdravé hranice. To jsou další témata, kterým v lednu věnuj pozornost.

pro BÝKY:

Otevírá se ti nová cesta. Vědomě si ji tvoř. Co v životě chceš?? Dovol si být sama sebou. Co cítíš ve svém srdci? Po čem toužíš? Může se to týkat muže ve tvém životě nebo témat jistot a zabezpečení. Sama nejlíp víš, o co jde. Dopřej si prostor sama pro sebe a vše si v sobě pořádně srovnej. A ještě je tu něco, čemu bys měla dát v tomto měsíci prostor a to je odpuštění. Určitě víš komu a proč už teď, když to čteš. Tak to udělej. Neuvěřitelně se ti uleví. 🙂

pro BLÍŽENCE:

Zavři oči a volně dýchej. Pozoruj vnitřním zrakem, co se v tobě odehrává. Potřebuješ tento měsíc víc prostoru sama pro sebe, abys mohla objevovat vnitřní poklady, které v sobě nosíš. Láska, harmonie, spokojenost. Ale také dary, o kterých zatím nevíš. Udělej tento důležitý krok a dopřej si čas pro sebe a pro tuto „meditaci“ pravidelně.

pro RAKY:

Je čas oslavovat. Prošla jsi učením, pochopila jsi, posunula se dál, výš. Nespěchej, zpomal. Potřebuješ nyní dočerpat energii. Dělej to, co tě dobíjí. Co ti dělá radost. Co tě naplňuje. I tak se věci budou dít. A to zejména v oblasti vztahů. Tam tě to povede k pochopení, přijetí, odpuštění. A k jasné komunikaci. Vyjadřovat svoje potřeby, své city.

pro LVY:

Přišel čas vzít život do svých rukou. Jen ty sama tvoříš svůj život. Zapomeň na minulost. Oprosti se od ní. Posuneš se dál. Dostaneš se do své síly a tvé světlo bude zářit. Spoj se s tímto světlem uvnitř sebe a nech se jím vést. Minulost je pryč…. V jádře se oživuje tvá božská DNA. Odevzdej svou minulost a vše se promění.

pro PANNY:

Otevírají se před tebou nové začátky. Dopřej si prostor sama pro sebe a otevři se své vnitřní moudrosti. Jestli máš v sobě nějaké bloky či omezení, odevzdej je..nech je transformovat. Odpusť. Skrze odpuštění se ti uleví. Nemá smysl si stále nechat ubližovat. Propoj se více se svými předky. Díky němu můžeš v sobě najít dar léčení.

pro VÁHY:

Přichází k tobě nová šance v oblasti lásky. Je to jen na tobě, jak se k tomu postavíš. Co vlastně chceš? Je to jen na TOBĚ. Možná tě ještě blokují nějaké vnitřní programy sebeobětování. Uvolni je. Vrať se sama k sobě. Ke své pravdě. K soucitu sama k sobě.

pro ŠTÍRY:

Zaměř se na vděčnost. Za vše, co ve svém životě máš. Za co jsi vděčná? To ti pomůže dostat se z omezení, které nyní cítíš ve svém domově. Je to jen na TOBĚ, jak se budeš cítit. Užívej si více života. Máš právo na radost. Dopřej si jí. Propoj své srdce se srdcem Země.

pro STŘELCE:

Jsi spokojená. Sice možná vše není podle tvých představ, ty se však cítíš dobře, naplněně. Osud ti přináší novou příležitost. Týká se to tvého života, partnerského vztahu či možnosti potomka. Stojíš pod šťastnou hvězdou. Je ti pomáháno. Nemusíš nikam spěchat. Odpočívej. Třeba se ještě vše neprojevuje navenek, ale nesmutni. Za oponou už se věci dějí a brzy se promění i do reality.

pro KOZOROHY:

V tomto měsíci ti bude pomáháno. Využij přízeň hvězd a popasuj se s nějakým nepřijetím/odmítnutím. Je to spojené s tvým ženstvím nebo nějakou ženou, která ti bude zrcadlit něco pro tebe velmi důležité. Něco, co se týká vztahu tebe a tvé matky. Nyní je čas uzdravit, očistit svou rodovou karmu.

pro VODNÁŘE:

Přichází čas uzdravit své srdce. Odpustit. Uzdravit odmítnutí. Tím se posuneš dál. Souvisí to s tvým partnerským vztahem nebo ve vztahu k mužům. Je to pro tebe silné téma. Přišel ten správný čas. Uskutečni své projekty a …oslavuj. 🙂

pro RYBY:

Je před tebou několik cest a ty máš možnost volit v partnerské oblasti. Odpusť. Otevři své srdce a dovol mu zase cítit. Uvolni staré zklamání. Přijmi vše takové, jaké to je. Procházíš iniciací, znovuzrozením. Toto ti v tom hodně pomůže.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře