Poselství pro měsíc KVĚTEN

Poselství tarotu pro měsíc KVĚTEN:

“Tento měsíc vás čeká velmi důležitá zkouška, která bude hodně ovlivňovat vaší budoucnost. Přichází pokušení a prověří se, jak si tuto situaci ustojíte. Máte velkou podporu, mnoho už jste si zpracovali a nyní je jen na vás, jestli budete mít dostatek síly a vůle. Držím vám palečky. Máte velkou šanci, že vše zvládnete bez úhony. Tato zkouška je pro vás nachystaná už dávno dopředu..”

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA RA-SHEEBA
ZASVĚCENÍ do 1. stupně na dálku – zvýhodněná cena 1290 Kč!

ZASVĚCENÍ do 2. stupně na dálku – zvýhodněná cena 1350!
Energie Ra-Sheeba představuje spojení a sjednocení:
Boha Ra – mužského prvku energie slunce z centra velkého centrálního slunce
Sheeba – ženského prvku energie , bohyně IsisRa-Sheeba je energie vyjadřující lásku –  čistou, kreativní, sexuální, radostnou, tvořivou.Pomocí lásky (Sheeba) nalezneme cestu ke zdroji (Ra) a tím také cestu domů, ke zdroji v nás.
Zasvěcení do energií Ra-Sheeba je určeno těm, kteří mají pomocí energie Ra-Sheeba zájem  pracovat na sobě nebo také pomáhat skrze sebe i jiným lidem. Energie Ra-Sheeba je vibračne hodně silná. Pro zasvěcení do této energie je vhodné mít zkušenosti s  prací s energiemi  (např. Reiki, Shamballa… atp.) a dosažený určitý vibrační stupeň (ne vždy).  Energie Ra-Sheeba přitahuje lidi, kteří jsou na tuto energii připraveni a souzní s myšlenkou přijetí těchto mocných frekvencí. Je tomu tak zvláště u jedinců, kteří mají silné spojení s minulými životy v Egyptě. Pokud budete následovat své vnitřní vedení, poznáte, zda tato energie a způsob terapií jsou  pro vás určeny. Je důležité být pro to vnitřně  stoprocentně rozhodnutý, že  je to pravé pro Vás, a že to chcete.
Zasvěcení do energie Ra-Sheeba přináší podporu v těchto oblastech:**Učí, otevírá a spojuje láskou, a to i láskou sexuální – pomáhá k harmonizaci a sjednocení mužského a ženského aspektu v člověku, což nám může pomoci nejen k lepšímu porozumění sebe sama a opačného pohlaví, ale také ke kvalitativně vyšším prožitkům v našem sexuálním životě zejména ve spojení se spirituální energií.
*Propojuje se zdrojem lásky v našem nitru. Právě láska je ta, která nám pomáhá v pokroku a v pohybu kupředu na všech úrovních.
*Zvyšuje léčitelské a spirituální schopnosti.
*Zbavení se negativních energií.
*Ochrana těla před zamořenými zdroji.
*Zklidňuje, vyrovnává a uvolňuje emocionální systém těla.
*Žít v lásce skrze pravdu.
*Udržet rovnováhu mezi materiálními a duchovními věcmi.
*Pochopit sami sebe.Působí přímo na úrovni energetických center – čaker.
Po zasvěcení se Vám zvýší vaše vibrace, změní se barva aury na zlato-bílo-světle zelenou a také vaše DNA se promění. Vaše energetické pole se rozšíří, budete zářit světlo a bude to pozitivně ovlivňovat nejen Vás, ale i všechny ve vašem okolí.Během zasvěcení do prvního i druhého stupně můžete mít velmi silnou zkušenost setkání se svým vyšším Já, setkání s bytostmi Ra-Sheeby, můžete zažít minulé životy v Egyptě. Po naladění a následném pravidelném praktikování práce s energií Ra-Sheeba  se zvyšují spirituální schopnosti absolventa (s ohledem na jeho karmické zatížení). Co získáte zasvěcením do těchto energií je popsáno výše.Po všech zasvěceních můžete nějaký čas prožívat procesy čištění i tzv. citové detoxikace.  Čistí se celý energetický systém. Odchází vše, co není potřeba.


Cena zasvěcení 1. stupně: akční cena 1290,- Kč do 30. dubna 2019 (běžná cena 1500,- Kč) zasvěcení s výkladem a texty na dálku, zasvěcení osobní za 1500,- Kč
Cena zasvěcení 2. stupně: akční cena 1350,- Kč do 30.dubna 2019 (běžná cena 1600,- Kč) zasvěcení s výkladem a texty na dálku, zasvěcení osobní za 1600,- Kč

více informací najdete v tomto odkazu.

A nyní pro jednotlivá znamení:

  Berani 21.3 – 20. 4.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!   Nyní budete objevovat nová neprobádaná území. Jste nyní hodně zaměřeni jedním směrem a nevnímáte nic kolem sebe. V tom je nyní potřeba se posunout. Povede-li se vám to, dojdete k posunu a navíc ještě k zisku. Pozor na falešná jednání z vaší strany, mohlo by se vám to vymstít.

 Býci 21.4. – 21.5.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!   


Tento měsíc bude jen na vás záležet, z jakého úhlu pohledu se na něj budete dívat. Ano, pro některé tam bude zklamání. Něco, co si přáli nevyjde podle jejich představ. Není ale vše ztraceno. Vše se může změnit. Ale je jen na vás, co si vyberete, jak se k dané situaci postavíte a uděláte další kroky. Můžete se litovat a stát na jednom místě nebo to přijmete a podíváte se hlouběji. Proč to tak je? Jste vedeni k tomu, abyste se z této situace něco naučili.

 Blíženci 22.5. – 21.6.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!! 


Kolem vás je spoustu krásy. Jen dovolit si je. Otevřít se jim. Dovolit pustit emoce, které vás drží. Tato první část roku je pro vás náročná, protože se po vás chce uvolnit všechny tyto emoce a otevřít se. Vy a vaše silná mysl – není to pro vás jednoduché. Ale jen vy toto dovedete změnit. Rozhýbejte svou mysl a dovolte ji pustit vše negativní. Stále s tím pracujte…emoce, myšlení….

 Raci 22.6. – 22.7.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!   

Máte pocit, že strádáte. Vše není tak, jak byste si představovali. Stále se držíte minulosti a vašich vzpomínek. Jak dlouho se v této situaci chcete udržovat je však na vás. Ano, drží vás v tom vaše mysl. Vaše mysl nyní s vámi moc nespolupracuje. Rádi byste se osvobodili, ale stejně se tam vracíte? Zvažte možnosti, jak se s touto situací už konečně vypořádat, abyste mohli začít žít! TADY A TEĎ.

 Lvi 23.7. – 22.8.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019 !!!  

Nyní se vám otvírá proud hojnosti a lásky. Toto období pro vás bude velmi šťastné. Budete zažívat rodinnou harmonii, lásku. Vše se bude dařit. Oceňujte to, co vám život dává. I v práci se vám bude dařit. Budete dělat přesně to, co vás baví a naplňuje a nyní pro to budete obzvlášť nadšení. Zůstávejte v přítomnosti a váš proud hojnosti vám bude i nadále otevřen.

 Panny 23.8. – 22.9.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!  

Vše kvete a i vám se bude dařit. Zase nad vámi svítí vaše šťastná hvězda, která vám přináší lásku do vašeho partnerství. Přichází k vám nabídka týkající se vašeho partnerského vztahu, která se neodmítá. Nebuďte netrpěliví, dopřejte tomu čas a pak udělejte rozhodnutí. Neodkládejte to na pozdější čas.

 Váhy 23.9. – 23.10.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!  


Nyní se nacházíte pod šťastnou hvězdou, bude vám přáno. Spalte nyní vše, co už neslouží a vytvořte prostor pro nové. Srdeční téma. Naslouchejte svému srdci. Tedy spíš nejdřív uklidněte svou mysl, protože ta je nyní velmi rozbouřená a poté se zaposlouchejte do hlasu svého srdce.

 Štíři 24.10. – 22.11.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!   


Máte zase pocit, že strádáte. Něco ve vašem životě není tak, jak byste si představovali. Je to ale jen vaše, není to tak doopravdy. Je potřeba toto prohlédnout. Díky tomu máte potřebu boje. Cvičte, zdokonalujte se. Ve vaší mysli se na vás valí záplava myšlenek. Uklidněte toto rozbouřené moře ať můžete najít odkud problémy pramení.

 Střelci 23.11. – 21.12.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!   


Jste v sobě pevní a jistí. Záříte. Nyní se není čeho bát. Probíhá stále proces a boří se vše staré. Vše nefunkční. Dejte tomu prostor a nechte, ať se věci dějí. Buďte trpěliví a netlačte na tento proces. Vše má svůj čas. Potřebujete uvolnit určitou zahleděnost ve vašem životě. Mějte víru, že nyní jste přesně tam, kde máte být a že je o vás postaráno, nyní i do budoucna.

 Kozorozi 22.12. – 20.1.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!  


Otevřete se sami sobě, svým citům. Je potřeba dojít k vašemu vnitřnímu naplnění, vnitřní spokojenosti. Vybíráte z více možností, váháte, která varianta je pro vás ta nejlepší. Procházíte silnou transformací.

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!   


Vše staré byste nyní měli spálit, abyste mohli vytvořit prostor pro nové. Zkoušejte, cvičte, zdokonalujte se. Nikdo učený z nebe nespadl. Vše chce jen čas, dopřejte si ho a pokračujte v této činnosti dál. Objevujte svět jinýma očima, očima lásky. Celý život tím proměníte. A mimo jiné se také osvobodíte od divoké mysli.. Směřujte neohroženě ke zlaté budoucnosti.

 Ryby 21.2. – 20.3.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!  

Vaše duše vás volá. Ozývá se vaše karma. To, co se vám nyní děje ve vašich životech, je způsobeno vaší karmou. Díky tomu, že to víte, můžete s tím naložit. Toto jste ve svém životě měli potkat. Jen to přijměte. Bude to pro vás zkouška a bude jen na vás, jak si tuto situaci ustojíte. Zpravidla je potřeba se v této situaci zachovat jinak než to bylo kdysi, aby se karma uvolnila… Nechte se vést vaší intuicí. Dívejte se na vše očima lásky.

*       *       *       *       *

Velice si vážím všech, co podporují mé články a tímto jim děkuji!
Pokud se vám články  a poselství karet  líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 2900992067/2010, variabilní symbol: 8887888.

Pro tento web napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Také Vám mohu nabídnout můj nový program TRANSFORMACE S LÁSKOU A LEHKOSTÍ. Více v tomto odkazu>>https://lenkabicencova.cz/co-nabizim/transformace/

A zde s velkou radostí meditace. Meditace pro realizaci vysněného života. Může být lepší dárek pro vás či bytosti, co máte rádi, než najít cestu sama k sobě a vyplnit si svá přání? 

dvdnahravky
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře