Poselství pro měsíc ŘÍJEN

Poselství pro měsíc ŘÍJEN:

Jedna nebo druhá? Kterou cestu si vyberete? Tu ke štěstí? Nyní můžete hodně věcí změnit, otevřít se naplno hojnosti ve všech směrech a vykročit si za svými sny. Seberte odvahu a jděte vědomě, krok za krokem, a nenechte se nikým a ničím odradit. Strachy nechte za sebou.

A nyní pro jednotlivá znamení:

Berani 21.3 – 20. 4.

V tento měsíc vyskočí strachy. Nesnažte se je nikterak potlačovat, ale naopak, přijměte je. Oni vám svým způsobem slouží – chrání. Najděte si důvod, proč je zde ten váš a díky tomu ho budete moci rozpustit.
Stále zde hrají důležitou roli ještě skryté síly. Uvědomte si však, že vše pramení z vaší mysli. Jen toto nemáte na vědomé úrovni.

 Býci 21.4. – 21.5.

Tento měsíc pro vás bude stěžejní zákon přitažlivosti. Dostává se vám obchodní nabídka od muže, který se objeví ve vašem životě. Je to pro vás zkouška. Necháte se nalákat na pozlátko? Zaměřte se raději na to, jakou to tvoří odezvu ve vašem těle.

 Blíženci 22.5. – 21.6.

Jděte víc k sobě a buďte víc sami sebou. Projevujte sami sebe, své já. Neschovávejte se. Vaše já je kouzelné. Nesrovnávejte se s ostatními a buďte sami sebou. Díky tomu se dostanete do stavu, kde si převezmete otěže svého života výhradně do svých rukou, už budete udávat směr vy. Čeká vás další zkouška. Nyní pokud toto vše zvládnete a budete-li naslouchat svému nitru, tak by to mělo být ok.

 Raci 22.6. – 22.7.

Situace ve tvém životě se bude výrazně měnit. Kolo štěstí se otáčí a ty se budeš moct otevřít proudu hojnosti, novým možnostem, nabídkám. Toto vše je za to, že jste vytrvali, že jste se nevzdali. Že jste měli dostatečně silnou víru pro to, abyste si dovedli jít za svým. Moc vám to přeji!

 Lvi 23.7. – 22.8.

Zase je důležité si uvědomit jedno – jen vy můžete svůj život směrovat či měnit. I když teď situace nemusí vypadat přesně podle vašich představ, věřte, že v zákulisí už se vše chystá a připravuje. Na vás nyní je, abyste si udrželi víru v to, že je nyní vše v pořádku a že vše má svůj čas. Rozsviťte své vnitřní světlo a vytrvejte. Dejte si pozor, abyste se nezaměřili jen na jednu věc a ostatní, zajímavé příležitosti, aby vám neunikly.

 Panny 23.8. – 22.9.

Tento měsíc bude pro vás ve znamení několika témat. Zaměřte se na své nitro a naslouchejte mu. Jedním z nich bude vaše mysl, která ví, jak na to, aby zvítězila. Musíte však naslouchat pravidlům. Další je tvůrčí činnost nebo činnost spojená se samotným Duchem. A posledním z nich je sebeláska či léčitelská činnost, která se vlastně s druhou nevylučuje, naopak jsou hodně propojené. Nyní je budete moct všechny dokonale propojit. Využijte této příležitosti.

 Váhy 23.9. – 23.10.

Tento měsíc bude plný lásky. Zejména co se týká vašeho domova a rodiny. Je vidět, že přichází zasloužené plody vaší odvedené práce. Přichází nové začátky, nové obchodní možnosti, začínáte vládnout svému životu. Životu v lásce. Oslavuj sám sebe. Kolik jsi toho dosáhl.

 Štíři 24.10. – 22.11.

Tento měsíc je zase váš, zase ve znamení štěstí a velké podpory přímo od samotného Vesmíru. Máte mnoho možností a čeká se na vás, kterou si vyberete. Vybírejte však dobře, poodhalte, jaké doopravdy jsou. Ne všechny budou takové, jaké navenek vypadají. Prohlédnete-li je, vyberete takovou, která vám otevře proud hojnosti a vy budete naprosto spokojení..

 Střelci 23.11. – 21.12.

Vaše síla spočívá ve vašem přemýšlení. Potřebujete jej rozhýbat. Jděte ven, zasportujte si, cokoli, co vám pomůže s ním hnout. Přichází k vám důležitá nabídka, nenechte si ji utéct mezi prsty. Čeká na vás něco velkého, otevřete se tomu.

Kozorozi 22.12. – 20.1.

Nyní se rozzářilo světlo uvnitř vás. Díky tomu můžete přivítat do života hojnost. Vykročte odvážně za svými sny. Bude se vám dařit. Zanechte strachů a jděte kupředu. Už jste si zpracovali spoustu strachů, tak hurá kupředu. Buďte odrazem božího soucitu.

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

Zaměřte se na vděčnost. Za vše, co ve svém životě máte. Vděčnost to umí násobit. Zaměřte se na svůj vnitřní pocit. Měli byste se cítit spokojení, naplnění. Jen byste se potřebovali ještě více otevřít, stále jste jinak omezováni. Mějte se sebou trpělivost.

 Ryby 21.2. – 20.3.

Rozhýbejte svou mysl. Nezůstávejte v zatuhlém myšlení. Naopak. Naslouchejte svému srdci, ono vás nasměruje. Začněte se vyjadřovat tvůrčím způsobem. Spoustu toho by se mohlo uvolnit. Díky tomu se dostanete ke své vnitřní síle.

*       *       *       *       *

Velice si vážím všech, co podporují mé články a tímto jim děkuji!
Pokud se vám články  a poselství karet  líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 2900992067/2010, variabilní symbol: 8887888.

Pro tento web napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Také Vám mohu nabídnout můj nový program TRANSFORMACE S LÁSKOU A LEHKOSTÍ. Více v tomto odkazu>>https://lenkabicencova.cz/co-nabizim/transformace/

A zde s velkou radostí meditace. Meditace pro realizaci vysněného života. Může být lepší dárek pro vás či bytosti, co máte rádi, než najít cestu sama k sobě a vyplnit si svá přání? 

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře