Poselství pro novoluní 23. prosince ve znamení Kozoroha

Novoluní v pátek 23. prosince 2022 v 11,16 ve znamení Kozoroha.

Poselství: Nyní se ve tvé přítomnosti nachází temná energie, může to být tvá vlastní nebo ji k tobě směřuje někdo jiný. To je pro tebe znamením toho, že jsi nyní připravena vstoupit do hlubší úrovně božské ženské síly. Je to duchovní zkouška a ty ji zvládneš. Zůstaň ve svém srdci. Není důvod se něčeho obávat.

Berani 21.3. – 20.4.

Tato energie, kterou nyní vnímáš, jde z tvého podvědomí. Moc jí ještě nerozumíš, protože zatím je před tebou skrytá. Hledej, pátrej, zkoušej. Podaří se ti to. Spoj se se zdrojem a otevřou se před tebou nekonečné možnosti. Vzpomeň si na to, kdo jsi. A nezapomínej na energii radosti. Je hodně důležitá. Život nelze brát tak vážně. Život je hra. Bav se…

Téma k rozjímání: RADOST  

Býci 21.4. – 21.5.

Otevírá se před tebou pole všech možností. Dovol si poléčit vztah s mužem, který ti dává pocit jistoty a bezpečí. Je v něm určité omezení, které ti brání naplno v něm fungovat.

Téma k rozjímání: OTEVŘENÍ SE

Blíženci 22.5. – 21.6.

Nový úhel pohledu, vystoupila jsi z role oběti a bezmoci. Vidíš srdcem a to je velmi důležité. Ty jsi světlo, láska. Vědomí jednoty. Přichází nové energie sem na Zemi a zároveň i k tobě. Vstup do nich. Nenech se brzdit svou myslí.

Téma k rozjímání: DAR Z NEBES  

 Raci 22.6. – 22.7.

Přichází k tobě nové kosmické energie, stoupáš vzhůru. Jdi dál, v lehkosti, hravosti. Užívej si tento stav. V lásce a radosti. S bytostmi, které máš ráda.

Téma k rozjímání: DOMOV

Lvi 23.7. – 22.8.

Opakuje se situace z úplňku. Změna úhlu pohledu. Buď vědomým pozorovatelem a trpělivě čekej, dokud neuvidíš jasně. Zatím se zaposlouchej do oblíbených tónů tvých písniček, které ti budou v tomto procesu pomáhat – hudba léčí a také probouzí. Napoj se na zdroj a díky tomu si budeš moci vybrat. Která varianta pro tebe bude ta lepší.

Téma k rozjímání: ZDROJ  

Panny 23.8. – 22.9.

Osvoboď se od očekávání. Konečně se ti daří pochopit, proč se některé věci dějí. Co za tím stojí. Stojí za tím tvá ženská rodová linie a její karma. Přichází nabídka, můžeš se od toho osvobodit.

Téma k rozjímání: OSVOBOZENÍ  

Váhy 23.9. – 23.10.

Jsi ve středu a máš pocit..že svět se točí podle tebe.. J)) Daří se ti. Ano, život ti říká ANO. Využij této příležitosti. Nech se vést intuicí. Díky tomu se osvobodíš od určitého zahledění, které tě omezuje. Buď spravedlivá a nesuď.

Téma k rozjímání: SPRAVEDLNOST  

Štíři 24.10. – 22.11.

Napoj se na Matku Zemi. Nech se jí podpořit. Do tvého života přichází dítě. Přivolej si nanebevzaté mistry a otevři své srdce jejich pomoci, lásce a léčení. Mohou ti pomoci ke tvé vnitřní síle.   

Téma k rozjímání: VNITŘNÍ SÍLA

 Střelci 23.11. – 21.12.

Zaměř se na svůj domov. Na radost v něm. Uvolni se, hraj si, raduj se, tanči. Oslavuj život. Život není jen o řešení, o těch těžkých věcech. Vnes do něj víc lehkosti. Očisti svou mysl – prosviť ji celou světlem. Naplň ji po okraj. Některé věci se stále ozývají z minulých životů. Popros si o pomoc o uzdravení Boha. A otevři se jeho vedení.

Téma k rozjímání: OTEVŘENÍ SE BOHU

Kozorozi 22.12. – 20.1.

Začíná svítit slunce ve tvém životě. Jsi úspěšná. Uvědom si slunce ve svém srdci. Vše se vyrovnává. Nesuď – zůstaň v neutralitě. Jsi pod boží ochranou. Vedená a podporovaná.

Téma k rozjímání: HVĚZDA  

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

Očekávej zázrak. Pod tlakem se tvoří diamant. Procházíš velkou očistou karmy. Tření zušlechťuje duši a čistí mysl. Přichází k tobě dítě. Přijmi vše takové, jaké to je. Otevři své srdce. Jsi pod šťastnou hvězdou. Nic se ti nemůže stát. Jsi chráněná i podporována.

Téma k rozjímání: ZÁZRAK   

 Ryby 21.2. – 20.3.

Zaměř se na dohody duší ve všech tvých vztazích – rodiny, práce, poslání, partnerství – zejména muže, který je tvrdý a udržuje si odstup, a je z rodiny. Co je v té vaší dohodě?  Nyní je na tebe tvořen tlak…ale díky tlaku se proměňuješ v krásný diamant.

Téma k rozjímání: DOHODY DUŠÍ  

*       *       *       *       *

Velice si vážím všech, co podporují mé články a tímto jim děkuji!
Pokud se vám články  a poselství karet  líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 2900992067/2010, variabilní symbol: 8887888.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře