Poselství pro novoluní 28. září ve znamení VAH

Novoluní nastane v sobotu 28. září 2019 v 20,26 ve znamení Vah.

Poselství pro toto novoluní:

Tentokráte budou v hlavní roli naše partnerské vztahy. Jedná se o lásku, která souvisí s minulostí. Ta dává základ podobě vašeho nynějšího vztahu. Zkuste se nad tím zamyslet a porovnat si v sobě, co se vám nelíbí a co si přenášíte z kdysi a odložte to. Toto novoluní je jak stvořené pro lásku s vaší polovičkou, užijte si to!

O tomto novu si dávejte pozor na ledviny, močovod, močový měchýř, žíly, kůži jako orgán doteku a slinivku. Tyto orgány jsou v tomto dni obzvlášť citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je. Pokud pro ně můžete nyní něco udělat – udělejte to. Bude to mít dvojnásobný účinek. Každopádně je nevystavujte zbytečně nadměrné zátěži.

K tomuto novu přikládám tři akce do 28. září 2019:

1.  „Anděl a jeho poselství“přímo pro Vás (automatická kresba a automatické písmo) * * * ANDĚL JE TRANSFORMAČNÍ, POKUD SE MU OTEVŘETE A ZAČNETE S NÍM PRACOVAT  * * * – velikost A5 za 222 Kč + 30 Kč poštovné a velikost A4 za 385 Kč + 30 Kč poštovné a balné(Běžná cena A5 333 Kč + 30 Kč a A4 498 Kč + 30 Kč)

Můžete si vybrat z více druhů andělů: * Andělé osobní – na TADY A TEĎ (podpoření nejvyššího možného potenciálu v danou chvíli) * Andělé s určitým záměrem (viz BÝT SAMA SEBOU, pro HOJNOST, pro podporu vnitřní ženy, pro duchovní růst, sebelásku, sebeúctu, pro rozvoj různých schopností atp.) * Andělé partnerské (harmonizaci vztahu, vnesení bezpodmínečné lásky,…odstranění závislostí,..atp.)* Andělé pro rodinu (zase harmonizace vztahů v rodině, k ukončení či dočištění nějakých rodových záležitostí atp.)* Andělé pro skupiny (mající určitý záměr – posílení záměru, zkvalitňování vztahů ve skupině atp.)* Andělé na očistu prostor nebo na ochranu prostor (domova, pracovny, dětského pokoje atp.)* Andělé pomáhající nám s naším zdravím

Více najdete v tomto odkazu – ANDĚL S POSELSTVÍM

2. Výklad karet 60 minut (přes telefon) běžná cena 490 Kč, akční cena 399 Kč.

Nezaměřuji se na všeobecné výklady karet nebo dlouhodobé předpovědi, ale spíše na situace, kdy máte problém a nevíte si s ním rady. Trápí-li Vás nějaká záležitost, ať láska, práce, zdraví nebo jiné. Hledáme příčinu a možné řešení. Nebo jako pomoc při rozhodování, kde nahlížíme do karet na to, co vám která varianta přinese do života. 

Trápí Vás některá z těchto otázek?

  • Odkud se berou moje problémy? Kde je příčina?
  • Co s nimi mohu udělat?
  • Kterým směrem se mám nyní vydat?
  • Co mě brzdí v mém životě? V různých oblastech?
  • Jak mohu zlepšit svou situaci?
  • Která z cest je pro mne ta pravá?

3.  Meditace pro realizaci vysněného života běžná cena 488 Kč, akční cena do tohoto novoluní 28.9.2019 za 399 Kč

Co získáte?  3 meditace k realizaci vašeho vysněného života.

  • Meditace ke znovunalezení sama sebe.Spojení se s božskou podstatou.
  • Meditaci sebepřijetí.
  • Meditaci na posílení sebevědomí a na odstranění starých vzorců.Meditace na pozvednutí sebevědomí a rozpuštění starých vzorců – „Tohle si přece nemohu dovolit.“

Více se dozvíte zde: Meditace pro realizaci vysněného života

A dále pro jednotlivá znamení:

Berani 21.3 – 20. 4.

Nyní stojíte pod šťastnou hvězdou. Bude vám přáno. Budete to potřebovat, protože zase vylezlo jedno staré myšlenkové přesvědčení, které už potřebujete zprovodit ze světa. Hodně vám v životě ubližovalo a nyní je možnost se od něj osvobodit.


Téma k rozjímání: VAŠE MYŠLENÍ

 Býci 21.4. – 21.5.

Objevujete nové, krásné, dosud nepoznané. Jste v údivu. Týká se to ženství, vaší vnitřní ženě. Máte z toho hodně zamotanou hlavu, vír myšlenek, který se nedá jen tak zklidnit. Je to však pro vás krásná příležitost – šťastná náhoda vám nahrála.


Téma k rozjímání: HRA

 Blíženci 22.5. – 21.6.

Teď to bude jen o vás a o vaší vnitřní síle. Kam jí nasměrujete, tam to poroste. A že to poroste je evidentní. Jen je třeba s tím pracovat a stále se zdokonalovat. Dovede vás to k vámi vytoužené hojnosti.


Téma k rozjímání: DOPŘEJ SI ODMĚNU

 Raci 22.6. – 22.7.

Mrtvý bod. Zase vás něco nepouští jít dál. Nyní je to o vaší ženské stránce. Potřebuje péči, potřebuje vaší pozornost. Naučte se tam spojit duchovní i fyzickou stránku. Dovolte se těmto ženám v sobě propojit. A ocenit je.


Téma k rozjímání: OSLAVA PŘIROZENÉ KRÁSY

 Lvi 23.7. – 22.8.

Nyní se budete cítit spokojeně, šťastně. Je to výsledek vaší dosavadní práce. Pokračujte v tom dál. Chce to stále zdokonalovat, ale jak je vidět, tak své plody už to přináší. Dosáhli jste toho, co bylo třeba. Gratuluji.


Téma k rozjímání: VÍRA V INTUICI

 Panny 23.8. – 22.9.

Zaposlouchej se do svého nitra. Co ti chce říct? Čeká na tebe důležitý vzkaz, který když ho vyslechneš, tě povede k úspěchu. Posuneš se zase o kus dál. To zase pozvedne tvou vnitřní sílu. Budeš se cítit nabitý, silný, ničím nepřemožitelný.


Téma k rozjímání: SEBEDŮVĚRA

 Váhy 23.9. – 23.10.

Zklidni se a nech věci, aby se děly. Dopřej si čas a na nic netlač. Kolo štěstí se už brzy otočí ve tvůj prospěch. Ale ty to neuspěcháš. Vše má svůj čas. Poněvadž jsi dovedl podívat se pěkně hluboko a rozkrýt staré bolesti, které tě omezovali, do tvého života přichází láska.


Téma k rozjímání: POMLUVY

 Štíři 24.10. – 22.11.

Čekají tě šťastné náhody a překvapení. Tvá duše ještě stále prahne po tom, abys něco starého nechala shořet a vytvořila prostor pro nové.


Téma k rozjímání: ZANECHÁVEJ STOPY ZA SEBOU

 Střelci 23.11. – 21.12.

Zase se jedná o vaše myšlení. Vyzkoušejte nové možnosti. Je potřeba, abyste prošli transformaci ve vašem přemýšlení. Nechte se vést intuicí a váš život se rozpohybuje ve všech směrech.


Téma k rozjímání: NEMŮŽEŠ SE ZAVDĚČIT VŠEM

Kozorozi 22.12. – 20.1.

Boří se vše staré, nefunkční. To sám osud zasahuje. Co jste nechtěli vy, bude zbořeno samo. Zastavte se na chvíli a rozhodněte se, kterým způsobem se chcete vydat. Uvědomte si, že jen vy můžete kralovat vašemu životu a jen vy mu můžete dávat směr. Pak se podle toho zachovejte.


Téma k rozjímání: BUĎTE LÁSKOU, KTEROU CHCETE DOSTÁVAT

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

Začíná pro vás slunce zářit. Do vašeho života se vrací čím dál víc optimismu. Buďte sami sebou. Tak se bude vše násobit. Stáhněte se do ústraní, dopřejte si dostatek prostoru a hledejte, co je to vaše, opravdové. Co jste vy! Uvolňujte omezení, vzorce a přesvědčení, které k vám nepatří a dovolte si být i jiní. Dovolte si být sami sebou!


Téma k rozjímání: ODLOŽTE STAROSTI NA BEDRA BOŽÍ

 Ryby 21.2. – 20.3.

Nový začátek, náhlý, nečekaný. Dokonalý převrat. Hledáte, co si v životě vybrat, ale stále váháte. Rozhrňte mlhu kolem vás a najděte, co se pod tím skrývá, proč se nedaří najít tu správnou variantu. Ta neschopnost rozhodnout se je spojena se starým zklamáním.


Téma k rozjímání: ZAMĚŘTE SE NA BOŽÍ LÁSKU

*       *       *       *       *

Velice si vážím všech, co podporují mé články a tímto jim děkuji!
Pokud se vám články  a poselství karet  líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 2900992067/2010, variabilní symbol: 8887888.

Pro tento web napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Také Vám mohu nabídnout můj nový program TRANSFORMACE S LÁSKOU A LEHKOSTÍ. Více v tomto odkazu>>https://lenkabicencova.cz/co-nabizim/transformace/

Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře