Poselství pro rok 2023

Co nám tento rok přinese?

Numerologicky rok 2023 nám dává dohromady 7. Bude tedy rokem, kdy se budou věci dít. Vše se dává do pohybu. Změny, změny, změny. Jaké tyto změny budou? Budou se týkat hodně vztahů jako takových, ale také celé společnosti. Viděla bych je víceméně jako pozitivní. Posun kupředu. V tuto chvíli to bude vypadat, jako takové malé vítězství. Ale je zapotřebí se o toto vítězství podělit i s ostatními.

Dále nás to povede hodně k sobě, ke svému nitru, naslouchání své intuice. Bytí v přítomnosti. A pak komunikace. Zejména ve vztazích. Mluvit, mluvit, mluvit. Něco se vám nelíbí? Nečekejte, že to toho druhého napadne, ale řekněte mu to. Naučte se být asertivní. Slušně a v klidu si to vysvětlit. Zbytečně ve vás narůstají různé emoce, at už strachu nebo vzteku, …. Spousty domněnek. Od toho bychom se měli osvobodit. Otevřít se své intuici a tou se nechat vést a věci vykomunikovat. Naučit se říct, co se mi nelíbí, ale i to, co se mi líbí. Říkat věci, co nás zraňují, co nám ubližuje atp. Druzí si to těžko můžou domyslet. Každý jsme jiný. Každý reagujeme na stejné situace jinak. A proto je důležitá komunikace.

Dále 7 je číslem pomoci ostatním. Pomoci sobě. A také léčení. Neboj se si říct o pomoc. A stejně tak, když za tebou někdo přijde s prosbou o pomoc, buď mu nápomocen, ať tvá pomoc pro tebe bude reálné v jakékoli podobě. Někdy úsměv dá a objetí dá víc než hromady peněz nebo hmotných dárečků. Toto je hodně individuální a je zase na tvé intuici, aby tě navedla, která cesta bude pro tebe i pro danou osobu ta nejlepší.

A nyní se na to podíváme z pohledu karet:

Rok 2023 bude o boření starého, omezujícího, zejména uvnitř nás, našich názorů, přesvědčení, očekávání, … Vynést na povrch z nevědomosti omezující vzorce. Uvnitř je velký potenciál, ale tyto vzorce jej omezují. Potřebujeme jít zpět do své síly. Do své přirozenosti. Být sami sebou. Žít ze svého srdce. Ze své vnitřní vášně. Žít svůj život naplno! Otevřít se darům své duše… A toto vše půjde právě přes to boření omezujících vzorců. Toto v tomto roce pofrčí hodně. Protože je to rok aktivní.

Vykročit na novou cestu v lehkosti a hravosti. Odevzdat se kouzelné cestě, která vás mimo jiné povede k vnitřní moudrosti. To vše bude cesta zpět ke své vnitřní síle.

Důležitou roli budou hrát dohody duší. Vše, co se ti děje, se děje v souladu s plánem tvé duše. Uvědom si dohody duší ve všech tvých vztazích – v rodině, v práci, poslání i partnerství, … Bude se zde rodit nové vědomí. Nejen na Zemi, ale i uvnitř nás. Může nám pomoci propojení se Zemí, s jejím srdcem.

Velmi důležité je nechat se vést intuicí – to se ukazuje i v numerologii. Vždy, když se rozhodujeme a nejsme si jistí, zastavit se a podívat se do svého nitra, jak to tam doopravdy máme.

Nesoudit, neposuzovat. To je taky velmi důležité. Osvobodit se od hodnocení ostatních, situací, … Nic není jen černé nebo bílé.

Otevřít se hojnosti ve svém životě.

Věci fungují nyní v nejvyšší prospěch všech zúčastněných. Přináší mnoho světla, které v sobě nese harmonii, uspokojení a pozitivní výsledky.

Bude se tvořit nová komunita a ty budeš její součástí. Komunita založená na rovnosti, respektu, zdravých hranicích i osobní svobodě, v níž panuje vzájemná touha po duchovním růstu a vnitřní moudrosti. Dříve tato komunita byla jen v duchovních světech, nyní se rodí zde na Zemi. Pomáhej tuto komunitu, kterou jsi součástí, rozvíjet.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře