Poselství pro úplněk 4. června ve znamení STŘELCE – Transformace stále probíhá

Úplněk nastane v neděli 4. června v 5,41. Úplněk je ve znamení Střelce.

Transformace, která započala o minulém úplňku stále pokračuje, nyní ale v mírnější a pohodovější formě. Ve štíru se šlo pořádně do hloubky, na dřeň. Nyní je to více v lehkosti.

Tento úplněk půjde hodně o pocitu bezpečí a jistot. Může se jednat o finance, práci, hmotné zabezpečení ale i o zdraví či pocitu někam patřit. Cítit se v bezpečí. Opečovávaná.

Jak naplnit tento úplněk je přes rovnováhu. Zklidnit se, zaměřit se na své nitro. Může pomoci dýchat do svého středu. může pomoci nějaký aktivní sport a i meditace. Vydat ze sebe přebytečnou, nahromaděnou energii a zharmonizovat se uvnitř sebe. A zároveň to bude přínosné i pro tvé tělo. Na to nezapomínej. Naslouchej mu. Může pro tebe mít důležitou informaci. Pozor na netrpělivost, na tlak. Na emoce, které mohou být jak na horské dráze. Chvíli nahoře a chvíli dole.

Takže nyní, když budeš dělat nějaké rozhodnutí, tak se nejdříve dostaň do svého středu a odtud konej. Pozor na zbrklé jednání.

Mohou se objevovat i určitá karmická zatížení, která potřebují uvolnit. Je čas pustit je. Osvobodit se. Střelec je dál za štírem, proces pokračuje. O minulém úplňku se to řešilo a je to tu stále. Postupujeme. Jedná se zejména o muže a mužskou energii, která nyní potřebuje transformaci. Samozřejmě, že to má vliv i na nás, ženy. I v nás si každá nese ženskou i mužskou energii, ale muži toto budou vnímat silněji. Stále se některé věci dál derou na povrch. Zastav se…zamysli se…odkud to jde….a pak to celé propusť….

Nezapomínej, jsi pod ochranou, chráněná, vedená a nyní to platí ještě více. Vyšli si prosbu a postupuj podle svého vnitřního vedení.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře