Poselství pro úplněk 6. dubna ve znamení Vah

Na zelený čtvrtek v 6,34.

Úplněk ve znamení Vah, který přináší spravedlnost a rovnováhu do života. To se po nás bude chtít, k tomu budeme vedeni. Nyní jsi pod ochranou, tvá cesta je otevřená a požehnaná. Vykroč na svou cestu, za svými sny.

A stejně tak jako teď není dobrá letargie, odkládání a vyčkávání, tak si i dej pozor, abys naopak netlačila zbytečně na pilu moc. Není dobré řešit věci silou nebo si silou něco vymáhat.

Spíš zavři oči, spoj se se svým středem, nadechni se do něj několikrát, postupně nádech a výdech prodlužuj – až se dostaneš k sobě a pak teprve se nech vést svým nitrem.

Jsou věci, které vnitřně cítíme, že bychom za nimi měli jít. Možná o nich kus života sníme, ale… Je tu strach či nějaký jiný protichůdný pocit, který tě v tom brzdí. Seber veškerou svou vnitřní sílu a odvahu a vykroč za svým snem.

Jak k tomu všemu dojít?? Přes pocit svobody a správnou míru. Nyní ti bude nápomocna příroda, procházky v ní. Vyjdi do přírody, spoj se s ní, naslouchej jí. Zavři oči a jen vnímej…čichem, sluchem i vnitřním zrakem. Mohou ti přicházet důležité informace či vedení ve formě znamení. Také bylinky, Bachovy esence, gemmoterapie,… kameny, krystaly a obecně šamanismus jako takový bude také hodně ku prospěchu. Stejně tak může být nápomocen tanec či jiné umění.

A protože je dnes zelený čtvrtek, nezapomeňte na špenát či zelené pivko. 🙂

Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře