Poselství pro úplněk 7. března ve znamení PANNY

Tento úplněk tě vede k sobě, do tvého středu. Do harmonie, vnitřní rovnováhy. Nenech se ovlivňovat, ničit věcmi zvenčí. Jdi do svého nitra a odtud reaguj. Ze svého srdce. Pokud jsi plná emocí, zastav se a dýchej. Dýchej. Do svého středu. Mohou se objevit i nějaké karmické záležitosti, které se ve tvém životě opakují. A po tobě se chce, abys změnila přístup. Aby ses zachovala jinak. Témata, které se nyní mohou ozývat je komunikace a téma ženství. Vyjadřuj své emoce, pocity.  Tyto témata se také ponesou v dnešním dni. Otevři se změnám, které tento den přináší. Jsi chráněná, podporovaná, vedená. Stojíš pod šťastnou hvězdou.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře