Poselství tarotu Magie druidů pro novoluní 7. prosince ve znamení Střelce

Poselství tarotu Magie druidů pro novoluní 7. prosince ve znamení Střelce

Novoluní nastane v pátek 7.prosince 2018 v 8,20 v ohnivém znamení Střelce.

Poselství:

Odevzdejme se nyní všemu, co nám život přináší do našich životů. Tolik požehnání. Jen někdy jsou chvíle, že je nevidíme. Je potřeba nyní se na ně zaměřit. Máme střechu nad hlavou, máme čím nasytit naše tělo, přátele a rodinu kolem sebe….. Čím více se na ně budeme zaměřovat, tím více si uvědomíme, kolik požehnání se nám dostává.  U spousty z vás to povede k procítění velké vděčnosti. Toto vše nám bude do života přitahovat další a další požehnání. Otevřete se tomuto proudu hojnosti, který v tento čas (adventní) nás zahrnuje ještě víc než normálně.

O tomto novoluní si dávejte pozor na játra, stehenní kost, křížová kost, kostrč, kyčelní svalstvo, kyčelní kloub, bederní obratel, bederní svalstvo. Jsou v tomto dni obzvlášť citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je. Pokud pro ně můžete nyní něco udělat – udělejte to. Bude to mít dvojnásobný účinek. Každopádně je nevystavujte zbytečně nadměrné zátěži.

* * *

Pro velký úspěch o minulém novoluní ještě opakuji nabídku – Ra-Sheeba 1. stupeň zasvěcení na dálku za akční cenu po dobu těchto dnů 28. listopadu – 7. prosince 2018!!! Platí pro objednávky vytvořené v tyto dny a uhrazení částky. Více o této nabídce v tomto odkazu.

Energie Ra-Sheeba je velmi silná část dostupné kosmické energie. Není to Reiki, energie Ra-Sheeba je několikanásobně silnější a je nepopsatelná. 

Energie Ra-Sheeba představuje spojení a sjednocení Boha Ra –  mužského prvku energie slunce z centra velkého centrálního slunce a Sheeba –   ženského prvku energie , bohyně Isis

Ra-Sheeba je energie vyjadřující lásku –  čistou, kreativní, sexuální, radostnou, tvořivou.

Pomocí lásky (Sheeba) nalezneme cestu ke zdroji (Ra) a tím také cestu domů, ke zdroji v nás.

  • Učí, otevírá a spojuje láskou, a to i láskou sexuální – pomáhá k harmonizaci a sjednocení mužského a ženského aspektu v člověku, což nám může pomoci nejen k lepšímu porozumění sebe sama a opačného pohlaví, ale také ke kvalitativně vyšším prožitkům v našem sexuálním životě zejména ve spojení se spirituální energií.
  • Propojuje se zdrojem lásky v našem nitru. Právě láska je ta, která nám pomáhá v pokroku a v pohybu kupředu na všech úrovních.
  • Zvyšuje léčitelské a spirituální schopnosti.
  • Zbavení se negativních energií.
  • Ochrana těla před zamořenými zdroji.
  • Zklidňuje, vyrovnává a uvolňuje emocionální systém těla.
  • Žít v lásce skrze pravdu.
  • Udržet rovnováhu mezi materiálními a duchovními věcmi.
  • Pochopit sami sebe.
  • Působí přímo na úrovni energetických center – čaker.

 

Více se o Rasheebě dozvíte v tomto odkazu

 

a pro jednotlivá znamení:

  Berani 21.3 – 20. 4.

 

Vaše uzavřenost ubližuje nejen vám ale i vašemu blízkému okolí. Zkuste se na to podívat z jiného úhlu pohledu a z něj celou situaci řešit. Jiný úhel pohledu přinese jiné postoje a také vám přinese zisk!

Téma k rozjímání: HRA

 

 

 Býci 21.4. – 21.5.

 

Téma lásky vás nyní bude vyčerpávat. Jste ale na správné cestě. Jděte cestou lásky a nemůžete se zmýlit. Tato cesta vás dovede k hojnosti vesmíru.

Téma k rozjímání: SEXUALITA

 

 Blíženci 22.5. – 21.6.

 

Váš partner si nyní bude připadat strašně sám a tak by mu pomohlo vyjít si ven s přáteli. Je vaší oporou a je toho na něj nyní moc. Jistoty, zabezpečení a finance. To nyní budete řešit. Také vaši práci. Možná budete řešit novou práci, nebo stávající a všechny aspekty zabezpečení.

Téma k rozjímání: ODKLÁDÁNÍ

 

 Raci 22.6. – 22.7.

 

Cítíte se šťastní a spokojení. Využíváte vaší komunikativnosti a díky ní dosáhnete vysněného cíle. Tento úspěch však nebude dlouhodobého charakteru. Potřebujete pořád víc. Dejte si pozor, abyste si to nepokazili vašimi strachy. Najděte jejich příčinu.

Téma k rozjímání: ÚRODA

 

 Lvi 23.7. – 22.8.

 

 

Na váš partnerský vztah nyní působí skryté síly, které zatím neumíte odhalit. Nechte se v této situaci vést intuicí, provede vás a najdete v tom nakonec velký potenciál. Jděte do toho!

Téma k rozjímání: KOLO ŽIVOTA SE OTÁČÍ

 

 Panny 23.8. – 22.9.

 

Nacházíte se ve slepé uličce. Hlavním důvodem jsou vaše strachy, které vás do ní zahnaly. Týká se to vašeho domova. Otevřete se svému vedení a najdete z této složité situace cestu ven.

Téma k rozjímání: ZÁVISLOSTI

 

 Váhy 23.9. – 23.10.

 

Ano, zrovna teď se odehrává situace s již zmíněnou ženou. I vy budete mít tendence se zase uzavřít. Také vás provází obrovské strachy, které jsou spojené s končící etapou vašeho života. Nenechte se zastrašit. Je to jen proces. Přijměte je a ony se samy rozpustí.

Téma k rozjímání: TRANSFORMACE

 

 Štíři 24.10. – 22.11.

 

Strádali jste. Váš partner vám nedával to, co jste potřebovali v oblasti lásky ale spíše naopak. Vy jste se hodně stáhli. Nevíte, jak tuto situace řešit. Vaše strachy vás ani nepouští nějaké řešení najít. Zahnali jste se do slepé uličky.

Téma k rozjímání: Najděte v sobě místo, kde se cítíte v harmonii

 

 Střelci 23.11. – 21.12.

 

Nyní se ve vašem životě uděje něco velmi důležitého. Máte šanci posunout se o stupeň výš. Jen musíte zvládnout vaši zkoušku týkající se vaší konkurence, která vám rozumově může přijít úplně mimo, ale přesto tam bude. Vaší konkurencí by mohla být mladší žena či spíše přímo dívka.

Téma k rozjímání: RODINNÁ POHODA

 Kozorozi 22.12. – 20.1.

 

Přichází k vám zisk. Ovšem pozor! Hrozí vám, že byste o něj mohli přijít, protože na vás působí neviditelné síly. Nechte se vést intuicí. Povede vás správným směrem. Vše dobře dopadne!!

Téma k rozjímání: STRÁDÁNÍ

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

 

Dostali jste se do slepé uličky. Řešíte vaší finanční stránku a pocit zabezpečení. V této oblasti se něco uzavírá a přemění na úplný opak. Jak to nyní máte? Počítejte s tím, že se to pak otočí o 180 stupňů. To už je ale dáno. Kostky už jsou vrženy.

Téma k rozjímání: PŘEKONÁVÁNÍ PROBLÉMU

 Ryby 21.2. – 20.3.

 

Budete potřebovat více času než budete moct začít nově. Je ve vás zklamání, které vás brzdí. Zaměřte se na své nitro, tam najdete odpověď, jak z celé této situace vystoupit.

Téma k rozjímání: SLEPÁ ULIČKA

 

*       *       *       *       *

Velice si vážím všech, co podporují mé články a tímto jim děkuji!
Pokud se vám články  a poselství karet  líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 2900992067/2010, variabilní symbol: 8887888.

Pro tento web napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Také Vám mohu nabídnout můj nový program TRANSFORMACE S LÁSKOU A LEHKOSTÍ. Více v tomto odkazu>>https://lenkabicencova.cz/co-nabizim/transformace/

A zde s velkou radostí meditace. Meditace pro realizaci vysněného života. Může být lepší dárek pro vás či bytosti, co máte rádi, než najít cestu sama k sobě a vyplnit si svá přání? 🙂

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře