Poselství tarotu pro měsíc LEDEN

Poselství tarotu pro měsíc LEDEN:

Rozhýbejte vaše myšlení. Je potřeba osvobodit se od všech iluzí, které jste si v průběhu života vytvořili. Pak se spojte s vaší sebeúctou. Je velmi důležitá k tomu, abyste se k vašemu životu mohli postavit jinak. Vaše duše vás volá k probuzení. Hlavní téma je SEBEÚCTA.

NOVÝ E-BOOK PRO ROK 2019 v PRODEJI!!! !  

A nyní pro jednotlivá znamení:

  Berani 21.3 – 20. 4.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

V tomto měsíci se začíná blýskat na lepší časy. Jste nyní v proudu hojnosti. Zažíváte lásku. Stojí u vás muž, se kterým máte podobné myšlení. Chce se nyní od vás nový začátek. Vyplujte k novým břehům. Ale na nic nespěchejte. Vše potřebuje svůj čas..

 Býci 21.4. – 21.5.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!

Otevřete se sami sobě, svým pocitům. Jak se cítíte v interakci s ostatními? Zejména co se domova nebo vašich blízkých týká. Je to pro vás velmi důležité. Přijdou vám tímto způsobem odpovědi, týkající se vašich vyslyšených přání.

 Blíženci 22.5. – 21.6.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Zkuste se zaměřit na své myšlení. Dopřejte si pro sebe a hledejte, co uvnitř sebe nosíte. Je potřeba najít ten správný klíč a objevíte přesvědčení ve vaší mysli, které váš život hodně omezuje. Nyní je čas toto uzdravit. Dovol si bez zábran přijímat, dávat a oslavovat lásku ve všech jejích nádherných aspektech. Slunce zase začne svítit. 🙂

 Raci 22.6. – 22.7.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Stojí vedle vás muž, který je pro vás důležitý a který je uzavřený. Nebo to může být složka, která je uvnitř vás (platí i pro ženy). Přichází pro vás nabídka hojnosti – konečně se osvobodit od nedostatku (ať už fyzické nebo jen ve vaší mysli). Nyní se vám nabízí spoustu možností. Kterou si vyberete? Naslouchejte svému srdci.

 Lvi 23.7. – 22.8.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019 !!!

Tento měsíc bude ve znamení hojnosti. Vděčnost hojnost umocňuje, buďte vděční! Uvědomte si, co vše jste dostali a dostáváte. Nacházíte sami sebe, jste si s sebou jistí. Konečně se dostáváte do své síly. A uvědomujete si to. Radost je hlavním tématem. Budete si to užívat. Rozhlídněte se kolem sebe a objevujte to množství možností, které se vám nabízí. Jděte za tím, kam vás povede vaše intuice.

 Panny 23.8. – 22.9.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Boří se vše staré, aby mohlo být vytvořeno nové, osvobozené, vytvořené více pro tuto dobu, kde se nyní nacházíte. Jděte do svého nitra a hledejte, co je pro vás nejlepší. Co vám bude vyhovovat. Vaší duši. Spojte s s ní a naslouchejte ji. Dostanete nabídku, zvažte ji. Stojíte nyní pod šťastnou hvězdou, chci říct, hvězdy vám nyní budou přát. Využijte této konstelace. Rozpusťte všechny strachy, které vás budou omezovat. Otevřete se jim, pohovořte s nimi. Oni najednou nebudou pro vás takovým bubákem, naopak získáte tím hlubokou moudrost.

 Váhy 23.9. – 23.10.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Dopřejte si dostatek času a nechte vše vstřebat. Nabízí se vám spoustu možností, jen je možná nevidíte. Právě proto vám více času pomůže, abyste je stihli zavnímat. Přichází spravedlnost. Je potřeba, aby bylo dosaženo rovnováhy. To je zejména ve vašem domově, ve vaší rodině. Všímej si požehnání, které se kolem tebe šíří. Čím víc se na ně budeš zaměřovat, tím víc se budou množit.

 Štíři 24.10. – 22.11.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Vše staré nyní můžete zbořit a pokud to neuděláte vy, tak to stejně přijde samo. Je dost pravděpodobné, že půjde o určitý způsob vašeho myšlení – nemůžete se zavděčit všem!!  Otevřete se tomu, co cítíte. Naslouchejte svým pocitům. Bude vám hodně pomáháno!! Stojíte pod šťastnou hvězdnou konstelací. Využijte toho. Vše se v dobré obrátí!

 Střelci 23.11. – 21.12.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Jděte hluboko dovnitř, do sebe. Dopřejte si dostatek času a hlavně prostoru. Potřebujete najít zase sami sebe. Spojit se sami se sebou. Začít si naslouchat. Přijde tam nový podnět. Mějte se sebou trpělivost, možná že vám to hned nepůjde, ale..trpělivost růže přináší. Vytrvejte a vše důležité samo přijde.

 Kozorozi 22.12. – 20.1.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Uvědomte si, že jediný, kdo určuje, jak žijete, jste vy sami. Jen vy vše můžete změnit. Naslouchejte své intuici, ona vás povede. Dojděte si k vnitřnímu pocitu spokojenosti a do svého života přitáhnete hojnost.

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!

Tento měsíc vám přináší obrovský potenciál. Máte nyní šanci poodhrnout mlhu kolem záležitosti týkající se lásky a pochopit. Díky tomu se budete moci víc otevřít vašemu partnerovi.

 Ryby 21.2. – 20.3.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Nyní je zapotřebí se otevřít sami sobě. Najít staré přesvědčení, které vás drží při zemi a osvobodit se od něj. Jděte si zaběhat nebo jiným způsobem rozhýbejte svou mysl. Pak se osvoboďte do přesvědčení, které objevíte a které už vám neslouží a pak si budete moct ve vašem životě vybírat. Co chcete a co ne.

*       *       *       *       *

Velice si vážím všech, co podporují mé články a tímto jim děkuji!
Pokud se vám články  a poselství karet  líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 2900992067/2010, variabilní symbol: 8887888.

Pro tento web napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Také Vám mohu nabídnout můj nový program TRANSFORMACE S LÁSKOU A LEHKOSTÍ. Více v tomto odkazu>>https://lenkabicencova.cz/co-nabizim/transformace/

A zde s velkou radostí meditace. Meditace pro realizaci vysněného života. Může být lepší dárek pro vás či bytosti, co máte rádi, než najít cestu sama k sobě a vyplnit si svá přání? 

dvdnahravky
Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře