Poselství tarotu pro měsíc ÚNOR

Poselství tarotu pro měsíc ÚNOR:

Začněte objevovat nové věci, zejména co se vašeho myšlení týká. Zkuste se otevřít novým láskyplným inspiracím. Láska probouzí lásku. Budete vedeni. Jen se tomu otevřete a pak jen sledujte, jak se vám život mění. 🙂

NOVÝ E-BOOK PRO ROK 2019 v PRODEJI!!! !  

A nyní pro jednotlivá znamení:

  Berani 21.3 – 20. 4.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!


Tento měsíc se energie rozvolňuje. Vše se začíná dávat do pohybu. Spíš bych řekla, že se to velmi rychle dostává do vysokých obrátek. Nyní máte velkou příležitost – vyražte za svými sny!

 Býci 21.4. – 21.5.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!

Tento měsíc bude hodně akční. Spoustu věcí se bude dít na základě toho, jak jste se rozhodli kdysi dříve. Naskytuje se vám mnoho příležitostí, tak si dovolte naslouchat sami sobě, abyste se rozhodli správně. Kam vás vede vaše srdce? Když vyberete správně, pocítíte velký příliv hojnosti do vašeho života.

 Blíženci 22.5. – 21.6.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Zvažujete různé možnosti. Je to spojené s vaším vnitřním zraněním. To je to, co vás nyní hodně ovlivňuje. Je s tím spojeno spoustu emocí, které vás v tom drží. Dejte si na to pozor. Pokud se otevřete pomoci, je tu. A vy se z toho budete moct krásně osvobodit.

 Raci 22.6. – 22.7.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Přichází čas, kdy se můžete vydat za vaším cílem. Porovnejte si v sobě, co chcete a pak naslouchejte vedení svého nitra. Díky němu můžete udělat důležité kroky, které budou jako důležitá stavební jednotka pro splnění vašich snů. A také vystoupíte ze situace, která se vám nedařila rozhýbat už hodně dlouho. Protože staré zkušenosti se stále opakovaly, ale intuice vás z nich vyvede a vy budete blíž a blíž svému cíli.

 Lvi 23.7. – 22.8.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019 !!!

Tento měsíc se po vás chce, abyste udělali důležitý krok, který je před vámi. Ten krok vás povede k harmonii nejen uvnitř vás ale i ve vašem okolí. Zejména ve vašem domově budete zažívat klid a harmonické soužití. Nezapomínejte naslouchat svému tělu. Podává vám důležité informace, když je někde nějaký nesoulad.

 Panny 23.8. – 22.9.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

V tomto měsíci budete stále pod šťastnou hvězdou. Pokračujte dál v dobré práci, kterou jste započali minulý měsíc. Cvičte a zdokonalujte se v tom. Osvoboďte se od všech omezení z vaší minulosti. A vykročte na cestu, kterou si zasloužíte s čistým štítem. Zvažte všechny možnosti, které se vám nyní nabízí.

 Váhy 23.9. – 23.10.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Věř a víra tvá tě uzdraví. Toto je pro vás nyní hodně důležité – víra. Budete v tomto směru zkoušeni. Zkuste se zaměřit na své myšlení. Je obestřené mlhou. Nyní ji můžete poodhrnout a pohlédnout za oponu. Díky tomu tuto zkoušku zvládnete a omezení ve vašem životě pomine. Zaměřte se na soucit s ostatními.

 Štíři 24.10. – 22.11.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Ve vašem životě bude dostatek hojnosti ve všech směrech. Vy ale budete mít pocit, že doma strádáte. Je to ale jen ve vaší hlavě. Stará bolest, kterou v sobě stále nosíte, vám ho způsobuje. Zpracujte tuto situaci, přenastavte toto smýšlení a vše začnete vnímat úplně jinak.

 Střelci 23.11. – 21.12.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Buďte sami sebou. Dovolte si být sami sebou. Spalte už vše, co vás omezuje, co vás drží v minulosti. Je tam nějaké zklamání, kterému je ještě potřeba dovolit odejít. Osvoboďte své nitro a dovolte si být sami sebou. V celé své kráse.

 Kozorozi 22.12. – 20.1.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Vaše srdce je nyní pro vás hodně důležité. Je potřeba mu naslouchat. Vaše srdce vás provede důležitou životní lekcí, která vás čeká. Díky tomu projdete velmi důležitou transformací. Potřebujete se osvobodit z vašeho myšlení, které vás drží v zajetí. Buďte se sebou trpěliví. Na nic nespěchejte. Vše má svůj čas…

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!

Přichází pro vás velká zkouška. Máte pocit, že strádáte. Že jste obětí. Není to ale úplně tak. Hodně z toho je vytvořeno jen ve vaší mysli. Dovolte si být sami sebou. Naslouchejte svému nitru, osvobozujte se od toho, co k vám už nepatří. Vykročte za svým štěstím. Osvoboďte se od všech omezení z minula a nezatíženě vykročte kupředu.

 Ryby 21.2. – 20.3.

Prodej nového e-Booku Poselství pro rok 2019!!!

Nyní je zapotřebí se otevřít sami sobě. Najít staré přesvědčení, které vás drží při zemi a osvobodit se od něj. Jděte si zaběhat nebo jiným způsobem rozhýbejte svou mysl. Pak se osvoboďte do přesvědčení, které objevíte a které už vám neslouží a pak si budete moct ve vašem životě vybírat. Co chcete a co ne.

*       *       *       *       *

Velice si vážím všech, co podporují mé články a tímto jim děkuji!
Pokud se vám články  a poselství karet  líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 2900992067/2010, variabilní symbol: 8887888.

Pro tento web napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Také Vám mohu nabídnout můj nový program TRANSFORMACE S LÁSKOU A LEHKOSTÍ. Více v tomto odkazu>>https://lenkabicencova.cz/co-nabizim/transformace/

A zde s velkou radostí meditace. Meditace pro realizaci vysněného života. Může být lepší dárek pro vás či bytosti, co máte rádi, než najít cestu sama k sobě a vyplnit si svá přání? 

dvdnahravky

 

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře