Sdělení karet k měsíci listopadu pro jednotlivá znamení

Sdělení karet k měsíci listopadu pro jednotlivá znamení

Příroda se zabarvila do krásných teplých barev padajícího listí, světlá část dne se zkracuje a tmavá naopak prodlužuje. Příroda se chystá ke spánku. Přichází další podzimní měsíc, měsíc listopad. A s ním i nové Sdělení karet pro tento měsíc. Příjemnou zábavu 🙂

Všeobecně listopad bude o partnerských vztazích. Komunikujte, komunikujte. Zejména vy, ženy, místo toho, abyste se urážely, uzavíraly a čekaly, že partnerovi vše dojde. Nedojde. On není jako vy. Nemyslí stejně a proto KOMUNIKUJTE. Vyjadřujte svoje emoce. Ani nečekejte na to, že tomu druhému to dojde. Nedojde. Mluvte!  Vyjadřete, co potřebujete. To má velký potenciál!

Držím palce! 🙂 dole pro jednotlivá znamení.

Vánoce se blíží a tak jsem pro vás nachystala dárky pro vaše blízké. Poukazy na moje služby https://lenkabicencova.cz/sluzby/ Dárkový poukaz vytvořím přesně podle vašich představ. Na částku nebo na  konkrétní služby a může být i s věnováním. Tady pár na ukázku:

darkovy-poukaz500-3 darkovy-poukaz-2 darkovy-poukaz500

Také vám s velkou radostí mohu nabídnout meditace, které před pár dny spatřily světlo světa. Nyní  za zaváděcí cenu. Meditace pro realizaci vysněného života. Může být lepší dárek pro vás či bytosti, co máte rádi, než najít cestu sama k sobě a vyplnit si svá přání? 🙂

dvdnahravky

Pokud  už nechcete žádné SDĚLENÍ KARET promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a klikem na To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Berani  21.3 – 20. 4.

Oslavujte!! Vyrazili jste tou správnou cestou, teď vás nemůže nic zastavit. Snad jen…podobná situace, která nedopadla jak jste si přáli? Bojíte se, že se to znovu zopakuje??

Použijte vaši moudrost a zpracujte si tento strach. Je to jediné, co by vám mohlo váš úspěch zhatit.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: VYČERPÁNÍ.

Býci  21.4. – 21.5.

Nemrhejte svou energií v tomto měsíci, věnujte ji raději sami sobě. To je ta nejlepší investice, kterou nyní můžete udělat. Dejte si na čas se všemi rozhodnutími. Nechte si to v sobě pořádně projít, abyste pak nelitovali. Vaše srdce vás povede.

Dospějete k novým možnostem, novému základu, který vám bude dávat pocity bezpečí.

Nezapomínejte tento měsíc na disciplínu. Hodně se vám to nyní osvědčí.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: RODINA.

Blíženci  22.5. – 21.6.

Nyní se ve vašem životě objeví nová nabídka. Jděte do toho, nepromarněte ji, bude to pro vás důležitá zkušenost.

Tento měsíc byste nad sebou měli držet pevnou ruku. Potřebujete  disciplínu, abyste neutíkali k pohodlnosti a lenosti.

Uvědomte si, že jen vy si tvoříte váš život a zařiďte se podle toho.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: VEDENÍ INTUICÍ.

Raci  22.6. – 22.7.

Tento měsíc budete pod nadvládou strachu. Zkuste si najít odkud pochází a zpracovat si ho. Také se s ním můžete rozloučit nějakým rituálem na tento den.

Potřebujete si některé věci v sobě srovnat, abyste v tom měli jasno. Objevil se před vámi problém, který vás bude stát taky trochu slz, ale nebojte, seberte svou odvahu, ono není vše tak zlé, jak to na první pohled vypadá.

Postavte se tomu, nakonec budete překvapeni, že to proběhlo tak lehce.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: VĚDOMÝ ŽIVOT

Lvi  23.7. – 22.8.

Tento měsíc si projdete nějakou lehkou porážkou. Vám to ovšem ublíží natolik, že budete mít tendence se znovu uzavřít.

Nedělejte to, víte jak složitě jste k sobě hledali cestu? Spíše se nad tím zkuste zamyslet, pročpak se vám to stalo? Dá se s tím něco dělat?

Budete se muset rozhodnout, jak se k tomu postavíte. Zkuste k této situaci přistupovat s nadhledem.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: OMEZENÍ MYŠLENKAMI – STARÝMI ZKUŠENOSTMI.

Panny  23.8. – 22.9.

Tento měsíc se na vás směje štěstí. Važte si toho, co ve vašem životě máte. Máte velkou šanci dát život nějaké vaší vizi a postupně ji dotáhnout do zdárného konce.

Otevřete se svému vedení. Zavřete oči a naslouchejte. Ten tichý hlásek se snaží upoutat vaši pozornost, nepřehlížejte ho.

Tento měsíc můžete zakusit pokušení podvést vašeho partnera. To jak si to ustojíte je už jen na vás, jen si uvědomte, jaké to může mít následky.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: STRACHY.

chester-1044923_1920

Váhy  23.9. – 23.10.

Ne vše, co si myslíte, že jste vyřešili, opravdu dořešené je. Stále tam číhá nebezpečí, kdy se tyto kostlivci objeví. Dejte si na to pozor.

Projdete si důležitou zkouškou. Bude se to týkat hlavně vašeho postoje, ale také rozhodování. Zase v tomto směru budete prověřováni.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: SEBEROZVOJ.

Štíři  24.10. – 22.11.

Budete řešit nějaký problém, co se týká vašeho domova a co už vás svazuje delší dobu. Bude to vypadat, že se vám vše podařilo vyřešit, ale nenechte se zmást. Ještě to není vše, něco jste opomněli.

Jak se k tomu postavíte, tak se to bude dál vyvíjet. Takže zkuste se ještě zamyslet, co jste přehlídli.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: NEDOSTATEK ENERGIE PO BOUŘI 

Střelci  23.11. – 21.12.

Neustále na sobě pracujete a stále to není podle vašich představ. Procházíte zklamáním, vaše iluze se rozplývají. Je to situace, která už vás lynčuje nějakou dobu a vy z ní nedovedete najít cestu ven.

Je to pro vás velmi důležité, je to taková vaše prověrka. Hodně bude záležet na vašem rozhodnutí, ale víte vy vůbec, co chcete?

Téma k rozjímání pro tento měsíc: ZAJISTĚNÍ, ZABEZPEČENÍ A POCITY JISTOTY.

Kozorozi  22.12. – 20.1.

Tento měsíc bude ve znamení vzpomínek z dětství. Budou pro vás velmi důležité.
Máte velkou šanci díky nim a pochopením souvislostí všeho kolem toho, dostat se dál.

Dost pravděpodobně půjde o otevření se svým starým emocím. To bude dost pravděpodobně cesta k uzdravení.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: ILUZE.

Vodnáři  21.1. – 20.2.

Tento měsíc bude ve znamení rodiny. Bude to pro vás velmi důležité. Budete upevňovat vztahy a případně je dál rozvíjet. Ano, otevřete se více vůči ostatním rodinným příslušníkům, tím k sobě budete mít  daleko blíž.

Takže seberte svou vnitřní sílu a nebojte se toho. Budete nadšení.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: ZKLAMÁNÍ.

Ryby  21.2. – 20.3.

Tento měsíc se pokuste dál rozvíjet. Přece nechcete zakrnět…takže hurá do toho!

Ve vašem životě se vyskytne starší žena, která pro vás bude důležitá a díky níž si projdete nějakou zkouškou. Vezměte rozum do hrsti a nenechte se smést.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: SEBEPŘIJETÍ.

 

Pokud  už nechcete žádné SDĚLENÍ KARET promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a klikem na To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře