Sdělení karet na měsíc říjen pro jednotlivá znamení

Sdělení karet na měsíc říjen pro jednotlivá znamení

Příroda se zabarvila do krásných teplých barev padajícího listí a my už se pomalu chystáme na zimu. Přichází další podzimní měsíc, měsíc říjen. A s ním i nové Sdělení karet pro tento měsíc. Příjemnou zábavu 🙂

Pokud  už nechcete žádné SDĚLENÍ KARET promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a klikem na To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Berani  21.3 – 20. 4.

 

Dokončete to, co už chvíli odkládáte. Přinese vám to hojnost, takže s chutí do toho!

Tento měsíc budete prožívat hodně silně, emoce s vámi budou otřásat. Ať už pozitivní či negativní. Snažte se je nepotlačovat, ale spíš transformovat do něčeho smysluplného.

Když přidáte ruku k dílu v nějakém zajímavém projektu s více lidmi, přinese vám to hodně radosti.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: POSUN. Vidíte ve vašem životě jak se posouváte dál. Blíž k vašim cílům? Nebo jak vnitřně rostete? Toto je vaše téma rozjímání pro  tento měsíc.

Býci  21.4. – 21.5.

Býci, zastavte! Zase porovnáváte?? Není nikdo lepší a nikdo horší. Všichni jsou si tu rovni! Pamatujte na to. To je pro vás důležité uvědomění, které byste měli mít neustále na paměti.

Snažte se omezit stres ve vašem životě. Tento měsíc vás bude hodně pronásledovat.  Pokud se v životě naučíte věci přijímat a ne s nimi bojovat, spoustu stresu tím z vašeho života zmizí.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: OTEVŘENOST EMOCÍM. Jak jste otevření vůči ostatním? Vůči sobě? Potlačujete je?? Nebo vyjadřujete? Jedná se i o lásku. Jste jí otevření?

Blíženci  22.5. – 21.6.

Blíženci, na vás čeká změna. Posun směrem dál k větší tvořivosti. Můžete tvořit nové věci, otevřete se vaší kreativitě. Není nutné vytvořit umělecké dílo, ale zažít radost z této činnosti.

Tento měsíc bude zaměřen na vaše lásky. Vztahy s vašimi partnery. Tento měsíc můžete váš vztah nádherně vyladit. Máte k tomu velké šance.

Zpomalte. Váš život nemusí být v jednom letu. Tak si ho líp  užijete, každou chvilku, každou činnost.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: POHYB. Čeho jste v životě dosáhli? Kam váš život směřuje? Jste s tím spokojení?

Raci  22.6. – 22.7.

Potlačujete se. Zase. Sebe nebo své emoce. Víte, že vám to ubližuje? Ono není jednoduché si některé věci přiznat, sobě nebo ostatním, ale stejně je to pro vás lepší než-li to v sobě potlačovat. Ono to tam stále bude a může vám to způsobit časem i horší problémy.

Buďte v přítomnosti. Užívejte si tady a teď. Každou minutu. Otevřou se vám tím neuvěřitelné možnosti ve vašem životě, které jste tak dlouho hledali.

Vaše rozpolcenost, jedno vaše já chce něco a druhé opak. Nooo, není to pro vás jednoduché. Ale cestou přítomného okamžiku byste z toho mohli najít cestu ven.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: HOJNOST. Co jste v životě získali? Co nyní máte? V čem žijete? Jste takto spokojení? Jste spokojení s vaší výplatou? Nebo se vám to nelíbí a začnete pracovat na změnách?

Lvi  23.7. – 22.8.

Tento měsíc budete v jednom letu! Stres, stres, stres. Pokuste se všechny povinnosti rozumně naplánovat a nezapomínejte také na volný čas, čas pro sebe, pro zábavu. Snažte se o rovnováhu.

Užívejte si každého dne, každé minuty, vše co tvoříte, tvořte s láskou. Dospějete k velkému posunu – znovuzrození, propojení   srdce s intuicí /4. a 6. čakry/. Dostanete se tím do harmonie.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: HOJNOST. Máte stejné téma jako raci. Jste spokojení s tím, co v životě máte? Vyhovuje vám, kolik k vám přichází financí a hojnosti? Díky tomuto zhodnocení  budete moct nasměrovat  život více vyhovujícím směrem.

Panny  23.8. – 22.9.

Nelíbí se vám, co se vám děje ve vašem životě? Uvědomte si, že to si do vašeho života projektujete právě jen vy sami! Nelíbí se vám to?? Tak to změňte. Je to jen na vás.

Najděte cestu kompromisu.

Nyní jste směrováni k cestě, kdy byste měli více pečovat o své zdraví. Máte teď velkou šanci uzdravit problém, který vás tak trápil. Zaměřte se na něj.

Nechte se volně unášet životem. Bez boje a s důvěrou, odevzdejte se životu.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: PRÁCE. Jak jste na to s vaší prací? Jste v ní spokojení?? Nebo to je jen taková přechodná stanice? Měli jste původně úplně jiné představy? Zapomněli jste na ně? S těmito uvědoměními můžete popojít zase o krok dál. Jste-li v práci spokojení – můžete vyslat vděčnost, že máte právě takovou práci nebo můžete vyrazit krok za krokem k té vaší vysněné.

Váhy  23.9. – 23.10.

Joj, co to vidí oko mé?? Kdo to tady hraje na dvě strany?? Sundejte vaši přetvařecí masku, ta vám moc hezkého nepřinese. Buďte sami sebou. To vám přinese daleko víc.

Také vy si nyní projektujete do života nepříjemné věci. Uvědomte si to, jen vy to můžete změnit. Neuvěřitelně vás to vyčerpává. Dejte si na to pozor.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: ZMĚNA. Jak jste přizpůsobiví změnám ve vašich životech? Dělají vám velké problémy nebo je ve vašem životě s radostí vítáte? Potřebuje nyní váš život nějakou zásadní změnu?

Štíři  24.10. – 22.11.

Tento měsíc budete mít o oslavách. A budete si je užívat. A kdybyste na to zapomněli, tak si rychle rozpomeňte. Potřebujete ve vašem životě i zábavu, nejen lopocení.

Naskytla se vám nějaká úžasná nabídka? Nečekejte a vydejte se za svým štěstím.

A nezapomeňte tento měsíc také na kreativitu. Už vám to možná chybí, tak štětec do ruky a hurá na to. Nemalujete? Tak si tvořte po svém. :))

Jen pozor tento měsíc na přetvářku a manipulaci. Nesnažte se s nikým manipulovat. To by se vám mohlo krutě vymstít.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: ÚRODAJakou úrodu sklízíte, milí štíři? Jste s tím spokojení??Nemyslím tu na zahrádce, ale všeobecně, ve vašem životě. Jste spokojení s tím, co máte nyní ve vašem životě k dispozici? 

Střelci  23.11. – 21.12.

Tento měsíc se hodně zaměřte sami na sebe. Co vám vaše nitro říká? Ono na vás čeká, čeká až si uděláte chvíli klidu a vyslechnete důležitý vzkaz, nasměrování.

Bude to pro vás důležité uvědomění.

Vykašlete už se na minulost. Tím, že stále řešíte minulost, nežijete tady a teď. Nedaří se vám z ní osvobodit? Kápněte si z Bachových esencí Zimolez, on vám s tím pomůže. 🙂

Téma k rozjímání pro tento měsíc: POKUŠENÍ. V čem vás život zkouší? Co vás tak moc provokuje? Jak se s tím ďáblem pokušitelem vypořádáváte?

Kozorozi  22.12. – 20.1.

Otevřete se hojnosti, která vám nyní do života přichází. Ať si jí zbytečně neblokujete.

Trochu vás potrápí vaše ego, nedejte se. Ono nás stále zkouší, zkouší náš postřeh. Věřím, že vy už se nenecháte načapat na holičkách. 🙂

V určité záležitosti nyní otevřete oči, budete překvapeni, co jste takovou dobu přehlíželi a přitom jste to měli stále na očích. I to se občas může stát.

Zaměřte se na sebe, svou vnitřní sílu, svůj vnitřní zdroj. Skýtá pro vás neuvěřitelné možnosti.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: OMEZENÍ MYŠLENKAMI. Jak nakládáte se svými myšlenkami. Víte, že se s nimi dá pracovat? Chce to jen trpělivost a vytrvalost a můžete udělat neuvěřitelné pokroky. Nenechte se ničit vašimi myšlenkami.

Vodnáři  21.1. – 20.2.

Uvolněte se a vykročte za tím, co vám dělá radost. S hravostí. Tak si to nejlépe užijete. Nemusíme být neustále vážní.

Vyražte s přáteli ven a pořádně si to užijte. Bavte se, oslavujte.

Ještě vás tu čeká nějaká nepříjemná záležitost, která se týká vašeho minulého života. Máte teď velkou šanci  už to konečně uzavřít.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: ŠANCE. Rozhlédněte se kolem sebe, co se vám nyní nabízí. Nepřehlížíte nějakou variantu, která by pro vás mohla být výborná? Zkuste se na to podívat z nadhledu.

Ryby  21.2. – 20.3.

Wau, hodně jste popošli. Spoustu věcí jste pochopili, přijali a váš život se tím hodně posunul.

Jestli ještě bojujete s něčím, co je vaší součástí a vám se to nelíbí, prostě to jen přijměte. Přijetím se posunete dál a nebudete si bojem tento postoj stále udržovat. Přijměte to, integrujte.

Velký pokrok ve vašem životě, jen pozor, kam  nyní vykračujete. Je to  krok do neznáma, prozkoumejte tento terén, než tam vykročíte. Vypadá to, že to bude cesta k vašemu štěstí, jen buďte opatrní.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: RODINA. Jak se cítíte ve vaší rodině? Jaké máte vztahy s ostatními členy rodiny? Trápí vás nějaký vztah? Nebo chtěli byste nějaký vztah víc utužit??

 

 

Pokud  už nechcete žádné SDĚLENÍ KARET promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a klikem na To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Bicencová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře