Sdělení karet pro úplněk 14. prosince 2016 pro jednotlivá znamení

Sdělení karet pro úplněk 14. prosince 2016 ve znamení blíženců pro jednotlivá znamení

Tento úplněk nastane ve středu 14. prosince v 1.05 ve znamení blíženců, ve 13.09 přechází do znamení raka. Znamení blíženců je vzdušné znamení stejně jako váhy a vodnář a značí komunikaci a jasného myšlení. Jemu přiřazená planeta je Merkur, planeta racionality.

V tomto dni si dávejte pozor na ramena, paže, ruce, dýchací orgány, průdušky, plíce, nervové spoje pro sensoriku a motoriku, krevní kapiláry (výměnný systém). Tyto orgány jsou dnes citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.

Pokud pro tyto části uděláte něco nápomocného, budou účinky jednou tak silné než kdybychom to udělali kdykoli jindy. Nedoporučují se v tento den lékařské zákroky.

Blíženci s sebou přináší zvídavost a touhu poznávat nové věci, získávat nové informace. Také mají velmi rádi společnost.

Ovšem úplněk v blížencích může přinést nervové napětí a může vést až k vyčerpanosti. Dopřejte si procházku v přírodě s vaším zvířecím miláčkem nebo jen sami a odpočívejte. Snažte se vyhnout všem náročným pracem, zejména těm, při kterých využíváte mozek.  

Pokud se Měsíc nachází ve znamení blíženců měli bychom se rozloučit s minulostí a naše přání více doladit. 

Více o proměnách měsíce zde:

moon-38111_1280

Vánoce se blíží a tak jsem pro vás nachystala dárky pro vaše blízké. Poukazy na moje služby https://lenkabicencova.cz/sluzby/ Dárkový poukaz vytvořím přesně podle vašich představ. Na částku nebo na  konkrétní služby a může být i s věnováním. Tady pár na ukázku:

darkovy-poukaz500-3 darkovy-poukaz-2 darkovy-poukaz500

Také vám s velkou radostí mohu nabídnout meditace, které před pár dny spatřily světlo světa. Meditace pro realizaci vysněného života. Může být lepší dárek pro vás či bytosti, co máte rádi, než najít cestu sama k sobě, žít život, kde si budeme plnit  svá přání?

dvdnahravky

Samhain – oslava nového keltského roku. Rozloučení se se vším, co nám už neslouží.

samhain

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Berani 21.3 – 20. 4.

Stále na sobě pracujte. Zdokonalujte se v tom, co už umíte. V tomto období si projdete něčím, co pro vás nebude úplně jednoduché, ale na duchovní úrovni vás to dál posune. Přinese vám to moudrost. Rozsviťte svou 3. čakru – solar plexu. Rozpalte to slunce uvnitř ní.

meditační téma tohoto úplňku: V SAMOTĚ PŘICHÁZÍ MOUDROST.

Býci 21.4. – 21.5.

Jste moudrá bytost. Je důležité si uvědomit, co uvnitř sebe nosíte. V tomto adventním období se zaměřte hlavně na domov a rodinu. Užijte si předvánočního času s klidem a pohodou. Setkání v rodinném kruhu a s vašimi přáteli vám hodně přinesou. U dobrého jídla a pití se vytvoří úžasná atmosféra a všichni si to moc užijí, proto se zaměřte na klid a nehroťte! Není důležité mít vše dokonale provedeno, ale spíš o tom jak se budete cítit.

Dejte si pozor na to, aby se z vás zase nestala ledová královna. Neuzavírejte se ostatním. Neuzavírejte se lásce. Touto pozicí byste o toto vše mohli přijít.

meditační téma tohoto úplňku:  LÁSKA, LÁSKA, LÁSKA.

Blíženci 22.5. – 21.6.

Řád a disciplína. To nyní potřebujete. Dostanete příležitost využít a rozšířit své vědomosti či moudrost. Udělejte to. A trénujte i své dosavadní znalosti. Bude se vám to hodit.

meditační téma tohoto úplňku: PŘEKONÁVÁNÍ PŘEKÁŽEK SKRZE UVOLNĚNÍ POTLAČENÝCH EMOCÍ.

 

Raci 22.6. – 22.7.

Nyní budete zářit. Užívejte si to. Jen pozor. Všeho s mírou. Abyste tou září někoho nepopálili.

Budete mít tendence být stažení do sebe. Projděte si tím a  pak to změňte.  Nezůstávejte v tom  příliš dlouho. Ve společnosti rodiny a přátel užijte si předvánočního času.

meditační téma tohoto úplňku:  UMÍTE PŘIJMOUT NABÍZENOU RUKU?

Lvi 23.7. – 22.8.

Přijde vám nabídka, jak budete moci ještě více zažívat lásku. Může to být v podobě partnerského vztahu, či jinak – skrze další osobu či zvíře. Tento vztah stojí pod šťastnou hvězdou. Jděte do toho!

meditační téma tohoto úplňku: ODVAHA – UMÍTE ČELIT VAŠIM STRACHUM?

Panny 23.8. – 22.9.

I přes odmítnutí, které dostanete, neuzavírejte se. Naopak. Otevřete se tomu druhému a dejte mu čas. Ať je to v jakékoli oblasti. Dáte-li mu najevo emoce, které k celé situaci cítíte, celá situace se promění. Dojdete tím k vašemu životnímu objevu.

meditační téma tohoto úplňku: PŘIJETÍ NOVÉHO UČENÍ.

Váhy 23.9. – 23.10.

Jistoty a zabezpečení. V tomto směru se budete učit novému. Vypadá to, že to hravě zvládnete a dojdete díky tomu k důležitému uvědomění.

meditační téma tohoto úplňku: OBDAROVÁVÁNÍ VAŠICH BLÍZKÝCH – A CO VY? NEZAPOMÍNEJTE NA SEBE. 

Štíři 24.10. – 22.11.

V samotě dojdete k důležitému objevu o vás samých. Jste citlivá a intuitivní bytost, ale také hodně empatická. Někdy je dobré si vytvořit hranice a nepřipouštět si vše k tělu. Zejména není-li to vaše. Užijte si tohoto úplňku v teple rodinného krbu adventního času.

meditační téma tohoto úplňku: LÁSKA MEZI DVĚMA OSOBAMI.

Střelci 23.11. – 21.12.

Dál se budete rozdávat pro ostatní. A dál s tím budete bojovat. Zkuste jiný přístup. Zkuste se uzemnit a s tím klidem v sobě, zkuste vyjednat rozumné řešení. Neodmítejte hned vše, co se vám na první pohled nezdá. Zkuste to aspoň zvážit.

meditační téma tohoto úplňku:  UVOLNĚTE SE, VYSTUPTE Z HLAVY. VSTUPTE DO SVÉHO TĚLA A EMOCÍ.  

Kozorozi 22.12. – 20.1.

Nevíte, jak se rozhodnout??Pořád zvažujete pro a proti a nedaří se vám dojít k žádnému výsledku? Seberte odvahu a zkuste udělat takové řešení, kterého se obáváte. Vstupte do toho, vědomě. Dost pravděpodobně tím vyřešíte i vaši nespavost, která se v poslední době projevila. Tímto rozhodnutím v sobě objevíte moudrost.

meditační téma tohoto úplňku: ANO, JDĚTE DO TOHO. ZVLÁDNETE TO?

Vodnáři 21.1. – 20.2.

Jede to jak po drátkách. Frčíte dál. Nějak jste se rozhodli a teď to jede jak po másle. Přijde něco nového, jděte do toho. Jen si dopředu uvědomte všechny možné následky a připravte se na ně. A jedete dál. Máte teď hodně akční období, kde vše jde jak po drátkách. A bude i nadále. Jen nezapomínejte na otevřenost vůči emocím. Neuzavírejte se jim.

meditační téma tohoto úplňku:  NÁSLEDOVANÍ  GURUA.

Ryby 21.2. – 20.3.

Budete odmítnutí. Nezasekávejte se v té situaci. Jde jen o váš postoj! Uvolněte se a podivte se na to z nadhledu. Budete teď pod šťastnou hvězdou. Užijte si rodinného štěstí. Pozor na vaše myšlenky. Podle nich se budete i cítit. Je jen na vás, jaké si zvolíte.

meditační téma tohoto úplňku: NABÍZEJÍCÍ SE NOVÁ PŘÍLEŽITOST.

Pokud  už nechcete žádné SDĚLENÍ KARET promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a klikem na To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

 

Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře