Štíři pro rok 2024

Tématem tohoto roku je bájný fénix, který povstane z popela. Přináší rok plný rozhodnosti a obnovy. Čas sklízet úspěchy a důvěřovat instinktům a intuici. Některé věci se mohou navenek jevit jinak, než ve skutečnosti jsou. Působí z podvědomí (z dětství, rodu nebo minulých životů). Nech rozum a logiku v tomto roce být a nech se více vést intuicí a vnitřními pocity. Nechat odejít ze života to, co už ti neslouží. Probouzí se v tobě jeden starý vzorec a je načase, aby ses s ním jednou provždy vypořádala a zbavila se ho. Tvým úkolem je milovat a respektovat sama sebe natolik, abys udělala kroky, které udělat musíš a ty víš jaké. Stačí, když uděláš první krok, pak uvidíš, jaký má být ten další…

V tomto období ti bude dobře dělat samota, kdy si budeš moct promyslet, co a jak dál. Kdy se budeš moct stáhnout do svého nitra a naslouchat mu. Co se v tobě děje. Co si v životě přeješ? ….

Co bude nápomocné je odmítnutí, umět říct NE – a může to být v jakékoli oblasti. Umět si vymezit svůj prostor. Dovolit si postavit se za sebe. Ať to pro tebe bude bolavé či ne, ale ty to v sobě už dlouho cítíš, bude to na místě. Osvobodíš se tím od něčeho, co tě dlouhodobě trápí a svazuje. Zavři oči a ztiš se. To ticho ti bude obecně dělat dobře. Dopřávej si ho. A pak se zaposlouchej, kam jsi z tvého nitra vedená?

Co ti bude házet klacky pod nohy jsou tvá přání. To můžou být věci, situace, nebo cokoli, co si přeješ. Předchozí či nynější. Nyní tě tyto přání budou omezovat.

Základem všeho je volba. Vol však moudře a neukvapuj se. Zvaž ve věcech budoucích všechny její klady i zápory.

Kterou cestou se vydat? Cestou rozlišování. Ve chvílích, kdy činíš důležité rozhodnutí, je důležité dobře chápat skutečnost a to, co je iluze. Přestože se v tomto období můžeš cítit zmateně a rozporuplně, přichází čas zvážit své možnosti a učinit rozhodnutí. Nezapomínej na své nitro. Ne vše, jak se jeví navenek, musí být doopravdy.

Blízká budoucnost s sebou nese zasloužené úspěchy dosažené tvrdou prací a pílí. V životě jde o víc než jen o zabezpečení a materiální věci. Necháváš staré být a přebíráš vládu nad svým životem. Otevírá se před tebou nové dobrodružství.

Kam to povede? Přijde ti do života osoba, která ti bude hodně nápomocna. Která ti nabídne svou pomoc, která tě bude moct podpořit, kdykoli to budeš potřebovat.

Co ti bude nápomocné z více směrů:

podporující Bachova esence: zimolez (na uvíznutí v minulosti), zeměžluč (na vymezení si hranic)

podporující polodrahokam: citrín (vnitřní síla), ametyst (intuice, vnitřní vedení), fluorit (na učení, vnitřní vedení)

podporující aromaterapeutická esence: řebříček modrý (intuice, vhled, uklidnění mysli), gurjum balsam (přijetí, vykročení, svěžest)

1. Máš v sobě inteligenci vesmíru. Koluje ve tvých žilách. Jen je nyní zapotřebí, aby sis na ní vzpomněla. Aby sis uvědomila, že jsi nádherné dítě milujícího a něžného vesmíru. Že máš přístup k veškeré inteligenci, moudrosti, síle, proudu a vlastnostem, které tu kdy byly, jsou a budou.

2. Najdi svou vnitřní sílu. Uvnitř jsi mnohem silnější, než si myslíš.

3. Moudrost uvnitř sebe – skrze ní najít cestu k tvému vnitřnímu dítěti – tam bude hodně odpovědí a nasměrování.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře