Váhy pro rok 2024

Tématem tohoto roku je uvíznutí v negativních vzorcích chování. Ty však nepovolí do té doby, než celou tuto lekci pochopíš a poučíš se z ní. Tím se celý cyklus ukončí. Už chybí jen kousek.

Tento rok bude hodně silný, náročný. Můžeš cítit tlak. Pomůže ti vědomý dech do tvého středu. Můžou se ukázat určité karmické záležitosti. Zároveň jsi však ale pod ochranou, podporovaná, vedená. Otevři se této pomoci. Vše dobře dopadne. Nezapomínej na rovnováhu. Tento rok vyžaduje rovnováhu po všech, bez ohledu na znamení, a pro znamení Vah to však bude obzvlášť. Vyvažuj svůj život ve všech směrech. Fyzické a duchovní, ….. Práce, odpočinek. Hlava a srdce. ,….

Láska. Zaměř se na ni, ve všech jejích podobách. Láska. Láska k sobě. Ke svým bližním – partnerovi, rodičům, dětem, sourozencům, přátelům, zvířecím miláčkům, …. Bezpodmínečná láska. Láska, která je uvnitř nás samých. Která je uvnitř každého z nás. I tebe. Láska chrání, láska léčí. Láska …

Co tě může odvádět od toho tuto lekci zvládnout je tvá lhostejnost.

Nyní ti pomůže čas a prostor sama pro sebe. Rozjímej, medituj, hledej. Nenech se zahltit těžkostmi každodenního života, zpomal. A dopřej si čas sama pro sebe. Co děláš stále dokola a nikam to nevede??

Základem toho všeho je boření starého, nepotřebného, přežitého. To, co už ti neslouží, to musí pryč. Je jedno jestli se jedná o nějakého člověka, způsob myšlení, vzorce chování či názory a pohledy na ostatní či na sebe, …. je to prostě očista.

Kterou cestou se vydat? Zůstaň pevná jako strom. Naprosté odhodlání a vůle tě dovede k vítězství. A také následování své vnitřní intuice.

V blízké budoucnosti jsi žádána podívat se pořádně do svého nitra a zbavit se berliček iluzí. Mrkni na problémy z jiného úhlu pohledu, z jiného hlediska a vizualizuj si pozitivní výsledek. Pozitivní výsledek je na cestě. 🙂

Kam tě to dovede? Ke větší svobodě. Stal se z tebe nezávislý, ale rozhodný člověk, který si dovolí víc riskovat a to mu přináší velké odměny. Žít život naplno a podle svých pravidel.

Co ti bude nápomocné z více směrů:

podporující Bachova esence: topol osika (na pocit, že se něco špatného stane), řepík (na vnitřní napětí)

podporující polodrahokam: křišťál s vrostlicemi turmalínu (jemnější transformace), černý turmalín (ochrana, transformace)

podporující aromaterapeutická esence: růžové dřevo (radost, posilnění, odolnost), kadidlo (dostatek, sebevědomí, vliv, také na nervové napětí, vyčerpání, a duševní poruchy, strach, zmatek, antidepresivum)

1. Čím je pro tebe láska? Naslouchej, hledej uvnitř sebe, přemýšlej – jak moc jsi oddaná lásce?

2. Rovnováha v životě ve všech možných směrech. Pohyb a meditace. Odpočinek a práce. ,….

3. Shora je ti neustále posílána pomoc, ochrana a podpora. Otevři se tomu všemu. Jak můžeš nejlépe přijímat podporu?

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře