Vlčí úplněk 7. ledna ve znamení RAKA

Tento úplněk nastane v sobotu 7. ledna v 0:07.

Co nám tento úplněk přináší je v první řadě pohyb, posun kupředu, který nám bude nyní nápomocný. Změna, akce. Pomoc ostatním a léčení. Nyní jsou důležité zkušenosti. Víra. Víra v sebe, víra v život. Důvěra.

K čemu nás tento den vede je láska, harmonie, krása. Spokojenost. Také témata závislosti, povede nás to k odpoutání. Ať jsme v závislosti na cigaretách, jídle, hraní, na nějaké osobě, vztahu, práci, činnosti či čímkoli jiném.

A cesta, kterou toho docílit je skrze transformaci. Odevzdání toho, co nefunguje, aby vzniklo místo pro něco nového. Uvědom si nyní naši Zemi – dává ti pocit jistoty a bezpečí. Posil toto spojení – propojení Matky Země a tebe. Tvého nitra. A pak projdeš touto transformací posílena spojením s Matkou Zemí, bude ti dávat pocit jistot a bezpečí a díky tomu se tvé strachy rozpustí.

Zaměřme se nyní: na vztah sama k sobě a potažmo i druhým. Na ocenění sama u sebe a i ve vztazích k druhým. Praxe: najdi na sobě 6 věcí, které na sobě oceňuješ a za ty se pochval. Pořádně upřímně od srdce. Důvěra a víra životu. Také přijetí změn.

Co nyní bude nápomocné: Přijetí změny, místo toho, abys s ní bojovala. Vyjdi do přírody, zajdi na výstavu, tvoř – cokoli podle svých představ a vize, také pomůže činorodá práce či jakýkoli pohyb – sport. Svobodně projevit své představy a vize. Víra. Zvědom si, čemu nebo v co věříš?

Výzvy: Pozor na perfekcionalismus. Na potřebu mít vše podle svých představ. Na očekávání – ničí vztahy a vše. Také pozor na chyby, které máme tendence dělat pořád dokola. Nevnucovat pomoc. A také pozor na bezhlavé řešení situací.

Poselství: Stojíš na křižovatce a nevíš, kterou cestou se vydat. Jsi nyní uzavřená, bolavá, křehká, zranitelná. Souvisí to s nějakým vztahem ve tvém domově. Je to tak v pořádku. Uvědom si důležitou věc, to, co se nyní děje je součástí dohod vašich duší. Vybrali jste si to k vašemu růstu. Řiď se svým srdcem. To jediné ví, která cesta je nyní ta správná. Navíc se ti otevírají velká mystéria. Přináší tajemství a učení, moudrost. Otevři se jí, jsi připravená. I to ti pomůže pak na tvé cestě, abys šla tou nejlepší možnou cestou.

Meditace: Sedni si s rovnými zády a nekřiž ruce ani nohy. (pokud jsi v tureckém sedu – tak se to nepočítá). Zavři oči a začni pomalu dýchat. Zhluboka pomalu dýchat do té doby, než se zklidníš. Poté dej ruku na své duchovní srdce a polož svou otázku. V srdci hledej odpověď na tvou situaci. Odpověď ze srdce zpravidla přichází jako první, která k tobě přijde.

pro BERANY:

Jsi vnitřně vyprahlá, smutná, zklamaná. Nedaří se ti na život nahlížet pohledem, abys viděla, co ti život přináší, ale spíš to, co ti bere. Něco z tvého života odchází a ty se tím hodně trápíš. Zapomínáš však, že to celé tě zároveň i hodně obohatilo. Vem si z toho i to…a ..otevři se velkému mysteriu života. Vědomě tvoř svůj život. Neboj, po dešti přichází úleva. A to teď u tebe tak je. Přijmi vše takové, jaké to je a jdi dál. Je to teď jen a jen na tobě. Jsi pod šťastnou hvězdou. Jsi podporována, ochraňována. Nech se vést.

pro BÝKY:

Jsi v situaci, kdy je tvá polovička k tobě uzavřená, možná zatvrzelá či nekomunikující. Mezi vámi stojí vaše mysli, které jsou přetížené a které vás poštvávají proti sobě. Zaměř se na své nitro. Zavři oči a nech se vést svým srdcem. Popros si o pomoc nanebevzaté mistry. Zpomal a hledej, co ti dělá radost. A na to se zaměř. Pak teprve se rozhoduj, jak dál. Vede tě to ke zvládnutí určité životní kapitoly. Pochopení a naplnění cyklu. Jsi už téměř v cíli, kdy se budeš posouvat dál, na vyšší úroveň.

pro BLÍŽENCE:

Cítíš se vyprahlá? Nyní je čas celou situaci proměnit. Jestli se ti nedaří v nějakém vztahu, zaměř se nyní sama na sebe. Sebelásku, sebepřijetí. Přijmi sama sebe se svými světlými stránkami i se svými stíny. Osvoboď se od věcí, kdy jsi ze sebe zklamaná. To si neseš z dětství a stále to prožíváš znovu a znovu, pořád dokola stejná situace. Jen s jinými hráči. Sklízíš stále to, cos kdysi zasela – do svého podvědomí. Přijmi sebe taková, jaká jsi a vše se promění. Včetně tvého partnerského vztahu. Začni oceňováním sama sebe. Sedni si před zrcadlo, dívej se sobě do očí a hledej, s čím jsi se sebou spokojená. Najdi aspoň 6 věcí každý den. To je cesta k sebelásce.

pro RAKY:

Boří se vše, co je staré, co je přežité. Je to zásah shora, aby proměnil tvůj život. Tvé nepřijetí. Pozor na ovládání a manipulaci. Jsi na křižovatce a nevíš, kterou cestou se dál vydat. Nevíš, nejsi si jistá. Uzavírá se jedna kapitola a vše se posouvá dál. Na další úroveň. Po tobě se chce, abys byla víc a víc sama sebou. Přesně z tohoto důvodu se to děje.

pro LVY:

Končí jedna kapitola tvého života. A ty se posouváš na další úroveň. Gratuluji. Oslavuj. Zvládla jsi tuto lekci. Je to ve vztahu k muži, který ti dává pocit jistot a bezpečí. Stojíš na křižovatce a nevíš, jak dál. Stoupni si do světla, které propojuje nebe i zemi a ponoř se do léčivých, očistných a aktivujících energií božského zdroje. Naslouchej svému vnitřnímu volání a nech se vést svou duší. Žij s odvahou. Můžeš se otevřít pomoci archandělů. Přivolej si takového, který ti pomůže ve sféře, která tě nyní trápí, ve které si nevíš rady, jak se rozhodnout.

pro PANNY:

Rozhýbej své omezené myšlení. Máš v sobě nepřijetí. Týká se to lásky, tvého vztahu. Je čas odpustit, přijmout, pochopit. Je to pro tebe těžké, složité – je to zkouška. Ale je to pro tvé dobro. Odevzdej se do náruče Velké Matky a načerpej zde potřebnou energii. Ona ti dodá pocit bezpečí, jistotu. A nezapomínej na komunikaci – vyjadřuj své potřeby i pocity upřímně. Žij v pravdě. Vede tě to i ke tvému posvátnému poslání.

pro VÁHY:

Omezuje tě tvé myšlení. Zkus s ním pohnout. Mohl by ti pomoci pohyb. Rozhýbeš své tělo, rozhýbeš své myšlení. Měj se sebou trpělivost a nech se vést svým nitrem. Odevzdej vše z tvé mysli, co ti brání, co tě omezuje – zejména v oblasti lásky, ve tvém partnerském vztahu. To, co se ti nyní děje ve tvém vztahu je právě z toho důvodu, abys uzdravil své omezené myšlení. Je to součástí dohod vašich duší. Uvědom jsi: „JSI LÁSKA. JSI SVĚTLO. JSI VĚDOMÍ JEDNOTY.“ Opakuj si to a prociť.

pro ŠTÍRY:

Přichází omezení. Je to tvá karmická záležitost, vede tě k probuzení. Abys vystoupila z pocitů méněcennosti do své síly. Týká se to muže, který ti dává pocit bezpečí a jistot. Drž se ve svém středu, v přítomnosti. A respektuj to, co přichází. Nyní potřebuješ odpočinek, tak si ho udržuj. Vem si knihu, čti. Budeš pociťovat únavu a potřebu spánku, dopřej si to. Tvoje tělo potřebuje doplnit energii. Oprosti se od problémů a starostí a žij. Dělej věci, co ti dělají radost. Následuj volání svého srdce.

pro STŘELCE:

Zklamání, bolest v srdci. To tě nyní provází. Nic se však neděje náhodou. Toto je proto, aby se probudila tvá duše. Abys vystoupila z omezení, které si s sebou neseš. Věř a víra tvá tě uzdraví. Zaměř se na své srdce. Zde hledej světlo, radost, nadšení, své slunce, pozitivitu. Přijde ti do života zázrak v podobě romance, lásky, extáze.

pro KOZOROHY:

Osvoboď se od zklamání, které v sobě nosíš. Rozhýbej své myšlení. Přece se tím nechceš pořád ničit. Seber veškerou svou odvahu a jdi do toho. Vystup z role oběti a bezmocnosti. Staň se vědomým pozorovatelem celé situace a trpělivě čekej, než uvidíš jasně. Ve tvé blízkosti je osoba, která ti v tom může být nápomocna. Je to vtělený anděl. Bude ti přát i šťastná náhoda. Zaměř se na téma posvátné mužství.

pro VODNÁŘE:

Dovol si být sama sebou! To je velmi důležité nyní pro tebe. Osvoboď se od omezené mysli, která tě v tom brzdí. Týká se to ve vztahu k muži ve tvém životě, který má srdce na pravém místě. Je potřeba celou tuto záležitost poslat do světla. Stoupni si do proudu léčivého světla, který propojuje nebe a zemi a představuj si, jak tě očišťuje, léčí i aktivuje tvou božskou DNA. Zaměř se na to, jinak to začne ovlivňovat tvé zdraví. Věnuj pozornost svému tělu. Co ti chce říct? Co nyní potřebuje? Změnu v oblasti výživy? Odpočinku? Pohybu? ….

pro RYBY:

Stojíš před rozhodnutím a nevíš, kterou cestou se vydat. Stoupni si zpět do své síly a rozhoduj se z tohoto místa. Sama za sebe. Je to o určité situaci, kdy se cítíš bezmocně, vystup z role oběti a bezmocnosti. Staň se vědomým pozorovatelem celé situace a uvidíš, až se ti jasně ukáže celá situace a ty budeš vědět. Dost možná to souvisí s tvým ženstvím, hojností či plodností. Spoj se s přírodou. Nastoupíš na nový čerstvý start.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře