Vodnáři pro rok 2024

Tématem tohoto roku je bolest ve tvém srdci, kterou v sobě nosíš. V tomto roce volá více o tvou pozornost. Je spojena se svobodou, která je provázena nepříjemnými pocity jako je zklamání, odmítnutí nebo porušení slibu. Je potřeba ji pustit ven, nepotlačovat ji v sobě. Nějak ji ze sebe uvolnit. Vypsat se z toho, vymalovat, posdílet, uvolnit emoce s tím spojené – vybrečet se, vyvztekat, … co budeš cítit. Nechat je projít tělem a pustit pryč. Aby mohly odejít. Můžeš to udělat třeba skrze nějaký pohyb, tanec, … Je na čase se od toho osvobodit. Vypadá to, že by vše mělo dopadnout a ty se od toho osvobodíš. Zvládneš celou tuto životní lekci a posuneš se zase o úroveň dál, výš.

Co ti bude nápomocné je péče o ostatní. Zaměřit se na potřeby ostatních lidí než na ty své.

Co ti bude házet klacky pod nohy je tvé podvědomí a jeho působení. Může se to týkat záležitostí z tohoto života, z dětství přes prenatál až do stvoření či rodové záležitosti nebo vlivy minulých životů.

Základem všeho je rozlišování. Přestože se možná cítíš zmateně a rozporuplně, přichází čas zvážit své možnosti a učinit rozhodnutí.

Kterou cestou se vydat? Znovuzrození. Povstat z popela jako bájný Fénix. Rozhodnout se a jít za svým vnitřním vedením. Stůj ve svém životě pevně a nenech se ovlivňovat vlivy zvenčí. Miluj sama sebe se vším všudy. I s klady, i se zápory. S touhami a sny. Takovou, jaká doopravdy jsi.

Blízká budoucnost je o tom, že se dostáváš víc a víc k vědomému žití. Blíž a blíž k vědomé pozornosti.

Kam to povede? Zvládnutí tvého trápení netradičním způsobem. Dovol své fantazii, aby tě mohla vést.

Co ti bude nápomocné z více směrů:

podporující Bachova esence: lichořeřišnice (klid, vitalita, rozjasnění, zdraví), řepík (na vnitřní napětí), slíva třešňová (na strach ze ztráty sebekontroly)

podporující polodrahokam: Bílý křemen (na vnitřní vedení), měsíční kámen (na napojení sama na sebe, na své pocity, na měsíc, na intuici), rubín (energie, vášeň)

podporující aromaterapeutická esence: Freedom (osvobození), Gurjum balsam (přijetí vykročení, svěžest), geránium (uspokojení, touha, potěšení, intuice, ženství, zdraví žen)

1. Romantická láska – Zahrň svého miláčka něžnou pozorností a péčí. Je jedno jestli miláčka máš, či hledáš. Udělej něco vyjimečného, co vrátí romantiku do tvého života. Jsi-li sama, udělej něco pro sebe.

2. Pomoc shůry – velká pomoc boží i archandělů.

3. Lidé, kteří jsou ti blízcí. Jsou ti podobní, protože jste z jedné hvězdy. Mají podobnou esenci jako ty. Tvá hvězdná rodina.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře