„OTEVŘI SVÉ SRDCE“ aneb proč jsem se rozhodla psát tento blog

Když jsem chtěla změnit svůj život, nerozuměla jsem, co mi všichni – karty i lidé kolem mne neustále radí: “OTEVŘI SVÉ SRDCE.”

 

„Já ho nemám otevřené?? Jak to myslí?? A jak to  mám asi udělat??“

Nerozuměla jsem těm radám a cítila jsem se beznadějně.

Snažila jsem se je poslechnout, zkoušela jsem spoustu věcí, rad, ale nic nefungovalo.

IMG_2264ax

Tehdy mi pomohlo navštívit regresní terapii, kde jsem mnohé pochopila. Také si vyřešila některé věci a mé srdce se konečně mohlo nadechnout volněji.

Pochopila jsem, že člověk své srdce uzavře, aby necítil bolest. Ale obírá se tím i o to cítit  radost a lásku. Tedy on je cítí, ale určitě ne v takové míře jako kdyby měl srdce otevřené dokořán.

Takže se ochrání, ale zároveň tím o spoustu přichází.

Život je pro nás samé překvapení a některé situace není jednoduché překonat.

Je důležité smířit se s minulostí.

Tím se osvobodíme a můžeme jít svým životem sám za sebe, bez bolístek a omezení z minula.

A čím víc budeme mít srdce otevřené, tím líp se nám s ním bude komunikovat. A tím šťastnější život budeme žít. 

Budete-li chtít pomoci otevřít své srdce, stáhněte si zdarma můj eBook Klíč ke štastnějšímu životu aneb emoce ven! (Jak na smutek a žal). 

 

IMG_0201ax

 A proč jsem se rozhodla psát tento blog??

Moje cesta je otevřít své srdce nejen sama sobě, ale vám všem. Důvodem je inspirace a pomoc na cestě ostatním, kteří se touto cestou vydali k štastnějšímu a plnohodnotnějšímu životu.

Nechávám se vést, být v přítomnosti a předávat to, co cítím, že je prospěšné pro mne a mohlo by být i pro ostatní.

Pokud Vás toto téma zaujalo, zde můžete kliknout na odkaz na mé facebookové stránky, kde když se stanete fanouškem (tím, že kliknete na to se mi líbí) už vám neunikne žádný článek, aktualita nebo soutěž.

 

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Bicencová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře