Sdělení karet na měsíc prosinec pro jednotlivá znamení+vánoční dárek

Sdělení karet k měsíci prosinci pro jednotlivá znamení + vánoční dárek – poselství od andělů

Zima už klepe na dveře. A s ní i pro děti tolik očekávané Vánoce. Ano, máme tady prosinec.  A s ním i nové Sdělení karet pro tento měsíc. A protože jsou tady Vánoce – andělský čas, tak pro vás mám dáreček v podobě andělských poselství. Načerpejte inspiraci a užijte si andělského pohlazení.

 

hojnost-v-kralovske-podobe

HOJNOST V KRÁLOVSKÉ PODOBĚ – namalovala Jarmila Brablecová www.cestazasvetlem.cz

 

Sdělení na prosinec pro všechny:

Uvědomte si Boha, vesmírnou energii – mocnou sílu – která je zde základem všeho a uvědomte si, co pro vás všechno znamená. Prociťte úctu a vděčnost. Za vše, co vám přinesla. Dala vám život, rodinu, přátele, střechu nad hlavou, možnost prožívat všechny ty úžasné věci a spoustu dalšího…prociťte vděčnost za VŠE, co vám do vašeho života vnesla.

Uvědomte si nadcházející svátky a jejich poselství. Štědrý den je brán jako den narození Ježíše Krista. Zaměřte se na Ježíše Krista  a to, co šířil. Co nám přinesl. Lásku, bezpodmínečnou lásku. Šířil ji všude, po celé Zemi.

img_0474ac

A to je hlavní poselství těchto dnů. Zastavte se! Nejde o shon a stres, aby bylo vše dokonalé. Jde o to užít si advent, jako  sváteční a kouzelný čas. Užít si vánočních svátků. Dopřát si klid, pohodu a lásku!

Teplo rodinného krbu v přítomnosti svých nejbližších a samozřejmě lásky. Užít si dobrého jídla a pití. Nemyslím tím obžérství nebo sklouznutí k alkoholovým orgiím. Dopřát si rozumného množství, ale umět si to vše vychutnat. Dopřát si klid na to vše a užít si to.

Mmmmmm :))) Láska, láska, láska – šiřte ji všude kolem vás. A nezapomeňte na sebe! Buďte k sobě i ostatním vlídní a láskyplní.

Užijte si tyto kouzelné svátky a hodně LÁSKY, štěstí, zdraví, míru a vnitřní pohody do celého nového roku všem!

 

A jak už jsem psala, Vánoce se blíží a tak jsem pro vás nachystala dárky pro vaše blízké. Poukazy na moje služby https://lenkabicencova.cz/sluzby/ Dárkový poukaz vytvořím přesně podle vašich představ. Na částku nebo na  konkrétní služby a může být i s věnováním. Tady pár na ukázku:

darkovy-poukaz500-3 darkovy-poukaz-2 darkovy-poukaz500

Také vám s velkou radostí mohu nabídnout meditace, které před pár dny spatřily světlo světa. Nyní  za zaváděcí cenu. Meditace pro realizaci vysněného života. Může být lepší dárek pro vás či bytosti, co máte rádi, než najít cestu sama k sobě a vyplnit si svá přání? 🙂

dvdnahravky

A nyní předpověď pro všechny znamení:

Berani  21.3 – 20. 4.

Vezměte život do svých rukou! Chybí vám trochu disciplína. Pokuste se s tím něco udělat. Nebo ne, nepokoušejte, ale udělejte s tím něco. Potřebujete vyladit váš vztah. Dát mu nějaké hranice.

Nezapomínejte na svou partnerku. To už se dělo nějakou dobu a nyní se váš osud postará o to, abyste na to už nezapomínali. Váš osud vám teď hodlá váš život obrátit vzhůru nohama. Už je na čase něco s tím podniknout, dlouho jste dělali jakoby nic.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: DOTAHOVÁNÍ VĚCÍ DO KONCE.

Andělské poselství: Sebedůvěra. „Důvěřuj sám sobě. A pokud s tím máš problém, uvědom si, že i ty v sobě máš božskou jiskru a důvěřuj jí. Ona tě vždy povede tou správnou cestou. Jen se ztiš a naslouchej jí.“

 

Býci  21.4. – 21.5.

Začněte na svém životě pracovat vědomě. Vědomě konat. Najděte cestu k sobě. Najdete cestu k velkému pokladu. Vám samým. Možná budete překvapení, co vše vám to dá a postupně i přinese. Najdete to, co už dlouho hledáte. A získáte i mnohem víc. Otevřete se citům, otevřete se emocím.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: BOŘENÍ STARÉHO, NEFUNKČNÍHO, TVORBA NOVÉHO.

Andělské poselství: Mystický sňatek.  „Toto můžeš zažít o vánočních svátcích.  Mystický sňatek, spojení jingu a jangu, propojení  dvou složek, mužské a ženské, pozitivů a  stínů – tím docílíš vytvoření krásného harmonického celku. Budeš kompletní. Uvnitř tebe se vše propojí v jeden celek. Už nebudeš hledat venku. Vytvoříš to úžasné uvnitř sebe.“

cookies-791112_1920

Blíženci  22.5. – 21.6.

Srovnejte si, co byste od života chtěli, jen do toho moc nevkládejte vaši hlavu. Naslouchejte vašemu srdci. To moc neumíte, že? Zkoušejte to, jen tak to budete moct změnit. Budete mít tendence řešit vaše jistoty. Nebojujte sami se sebou, ani s ostatními.

Oprašte vzpomínky, jak to bylo kdysi, když jste byli šťastní a zkuste se vrátit do toho času. Naberte si z toho energii a prožijte pocity štěstí. A tohle udělejte vždy, když vám nebude dobře. Čím častěji to budete dělat, tím více si tyto pocity přitáhnete do vašeho života.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: VAŠE ODMĚŘENOST VUČI VÁM I OSTATNÍM.

Andělské poselství: Změny. „Všechny změny, které nyní zažíváš, jsou tvoje vyslyšená přání. Důvěřuj v ně, důvěřuj v sebe a důvěřuj i v nás. My jsme stále s tebou. Nikdy tě neopouštíme. Jen nás někdy neslyšíš. Vedeme tě k otevření tvého srdce lásce.“

Raci  22.6. – 22.7.

Tento měsíc budete řešit vašeho partnera. Budete se rozhodovat, co dál. Zkuste změnu, změnu přístupu, změnu postavení, čehokoli. Změna přinese do vašeho života pozitivní. Seberte odvahu a jděte do toho. Řekněte partnerovi, co vás trápí a jak by se to dalo řešit.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: JISTOTY. 

Andělské poselství: Čas odejít. „Je to andělsky řízená změna. Neboj se toho. Nejde v této situaci neustále přešlapovat. Andělé budou po celou dobu s tebou a podpoří tě. Tento cyklus končí, uzavírá se, aby mohl nastat nový začátek. Věř tomu, věř sobě, věř nám. Vše proběhne v pořádku a hladce. Jen s tím nebojuj.“

 winter-1210415_1920

Lvi  23.7. – 22.8.

Projdete si duchovním přerodem. Posune vás to zase o kus dál. Dořešíte situaci, která vás tak trápila. Kolo se uzavře a vy se posunete dál. Šťastnější a osvobozenější.

No šťastnější, tak to možná na začátku nebudete  vnímat. A pocítíte spíš zklamání, že nikdy nebudete mít to, o co nyní tak stojíte. Ale nebojte. Opravdu to tam je, budete šťastnější,  jen to zatím ještě nevidíte. Ale dojdete si k tomu.

Tento měsíc vás vede k vám samotným. Do vašeho středu. Spojte se sami se sebou! Není lepší čas, než-li právě teď!

Téma k rozjímání pro tento měsíc: OTEVŘENÍ SE A NASLOUCHÁNÍ VOLÁNÍ VAŠÍ INTUICE.

Andělské poselství: Zhmotněná přání. „Zrekapituluj si svůj život. A co si dál přeješ. Udělej si v životě velkou inventuru. Sepiš si, co si opravdu přeješ. A zkus si to představit a procítit. Dovedeš si představit a procítit, že se ti to vše splní, že si to zasloužíš? Pokud ano, můžeš si gratulovat.. tyhle přání se ti vyplní! 🙂 Pokud si to nedovedeš představit, zjisti, kde je problém a rozpusť ho. Andělé ti s tím pomohou. A pak to dotáhni do konce“.

Panny  23.8. – 22.9.

Budete zklamaní, ale toto zklamání není dlouhodobého charakteru. Uvědomte si, že je to tím, jak o této situaci přemýšlíte, negativně. A o všech takových situacích. Přitahujete si je do života vaším myšlením.

Pokuste se od toho osvobodit. Rozklíčujte, proč takto smýšlíte a osvoboďte se od toho. Tím budete moci proměnit všechna vaše zklamání, které vás v budoucnu čekají (co měli s tímto programem něco společného). A věřte, že jich tam je dost.

Nyní se vám nabízí  velká příležitost dojít k vyřešení tohoto programu. Pusťte se do toho, zvládnete to!

Téma k rozjímání pro tento měsíc: INTUICE.

Andělské poselství: Vnitřní mír. „Odevzdej nám všechnu vinu, obviňování i zlobu, na sebe i na ostatní. Každý je ve své podstatě nevinný. Vy si tím jen zbytečně ubližujete. Takže odevzdej vše nám a  ponoř se do svého nitra plného nově získaného míru a užij si to.“

 

christmas-tree-1081981_1920

Váhy  23.9. – 23.10.

Harmonie mezi dvěma polaritami. Mezi mužskou a ženskou, světlou a tmavou, pozitivní a negativní. Toto nyní potřebujete ve vašem životě. Snažte se o rovnováhu. Ve všem. V činnostech, v jídle, v celém vašem životě. Jen vy si určujete jak to bude.

Tak vám radím, myslete na rovnováhu, nyní pro vás je velmi důležitá! A nejen nyní, pro vás je to celoživotní téma. Začněte nyní, kdy vám tento čas přeje, podpoří vás a dospějte k vyrovnanému vědomému životu.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: ANO, TO JE ONO – ROVNOVÁHA! 

Andělské poselství: Neboj se, není čeho se obávat. „Jsi v bezpečí. Jsi v dokonalé ochraně Boží. Zahrň celou situaci láskou, aby došlo k jejímu nejlepšímu vyřešení. Požádej a bude ti dáno. Požádej o pomoc a bude ti seslána.“

Štíři  24.10. – 22.11.

I vy si jako lvi projdete duchovní proměnou. Nebojte se toho, budete podporováni.

Čeká vás důležité rozhodnutí. Asi už rozhodnutí tušíte, cítíte. Proberte si pro a proti a pak nechte promluvit srdce. Ono vás určitě povede správně! A pak podnikněte potřebné kroky. Nebojte se toho a skočte do toho po hlavě. Nemá smysl vyčkávat.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: VSTOUPENÍ DO VOD EMOCÍ. 

Andělské poselství: Zastav se a ztiš se. „Přes všechny činnosti, které děláš,  nás neslyšíš. Uveď tvé tělo a tvou mysl do míru, osvoboď ho od všech stresů a pak uslyšíš naše poselství. Už tu na tebe čekáme. “

Střelci  23.11. – 21.12.

Nyní je na vás, jak se budete k určitým situacím stavět. Na základě toho se bude odvíjet váš život. Myslete na to! Je to pro vás nyní výjimečně důležité! Už dlouho se trápíte starostmi, které vás nenechají pořádně v noci spát.

Tímto to budete moci vyřešit. Budete se muset  rozhodnout, co dál. Toto celé, co nyní řešíte,  je vaše důležitá karmická lekce. Je jen na vás, jak obstojíte. Nebojte se, naslouchejte svému srdci a vše dobře dopadne!

Téma k rozjímání pro tento měsíc: DISCIPLÍNA, SYSTÉM, ŘÁD.

Andělské poselství: Odpusť. „Nyní jsi dostal úžasnou příležitost odpustit. Tím můžeš rozpustit určité negativní vzorce tvého chování. Soustřeď se, abys v druhých viděl jen božské světlo a dobrotu. A popros si nás o pomoc, my ti pomůžeme rozpustit negativní myšlenky, pocity i energii i neochotu odpustit.“

Kozorozi  22.12. – 20.1.

Láska k vašemu partnerovi. To bude tento měsíc vaše téma. Otevřete se více citům vůči druhému. Nebojte se toho. Tím se váš vztah prohloubí ještě  víc a vy budete zažívat daleko silnější a pevnější spojení. Stojíte tento měsíc pod šťastnou hvězdou. Užijte si to! 🙂

Téma k rozjímání pro tento měsíc: DUCHOVNÍ TRANSFORMACE.

Andělské poselství: Začni dělat to, po čem prahne tvé srdce! „Zaměř se na to, co je pro tebe tak důležité, které činnosti se vyhýbáš, i když bys ji moc rád dělal a začni. Pokud budeš cítit, že se máš osamostatnit a začít podnikat, poslechni to. Ať je to cokoli, přinese ti  velkou radost a novou energii do tvého života.“

christmas-1510392_1920

Vodnáři  21.1. – 20.2.

Čeká vás karmická lekce. Rozhodování nebude objektivní. Dejte si na to pozor a nedělejte unáhlená rozhodnutí. Byla by hodně jednostranná. Nedovedete situaci vidět ze všech úhlů.

Otevřete se vedení a zvládnete to. Nebojte se toho! To dáte!
Užívejte si a zároveň buďte vděční za vše, co ve svém životě máte. Je to velká hojnost. A tento měsíc bude ještě větší. Uvědomte si to a buďte za to vše vděční.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: DISCIPLÍNA.

Andělské poselství: Pohyb. „Cítíš se přehlcený? Potřebuješ ven, nadechnout se čerstvého vzduchu a protáhnout své tělo. Je jedno, zda to bude procházka či běh. Jen poslechni to a osvoboď svou mysl a tělo od stresu a nepohody.“

Ryby  21.2. – 20.3.

Jste vůdcem, v práci, v nějaké skupině… Lidé vás následují. Nyní to pro vás nebude jednoduché. Nějakou bitvu prohrajete a budete z toho zklamaní. Bude to jen krátkodobé zklamání. Nyní možná budete cítit vyčerpání, rozdejte úkoly taky mezi ostatní. Nenechte se tím vším pohltit. Oni vám s tím rádi pomohou. Nezapomínejte si života více užívat. Více ho žít. Nejen samé povinnosti, i zábava je ve vašem životě třeba. Udržujte rovnováhu.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: OSUD.

Andělské poselství: Andělská znamení. „Všímej si všech andělských znamení, které ti posíláme. Snažíme se velmi zaujmout tvou pozornost a začít komunikovat. Také ti tím ukazujeme, že na nic nejsi sám. Jsme neustále s tebou. Budeš-li potřebovat, stačí jen požádat. I my ti můžeme hodně pomoci! Ale nemůžeme nic dělat bez tvého požádání, protože vy všichni jste svobodné duše a my nemůžeme zasahovat do vaší svobodné volby.“

 

Pokud  už nechcete žádné SDĚLENÍ KARET promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a klikem na To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře