Sdělení karet pro úplněk 14. listopadu 2016 pro jednotlivá znamení

Sdělení karet pro velmi silný a magický úplněk v býku 14. listopadu 2016 pro jednotlivá znamení

Tento úplněk nastane v pondělí 14. listopadu v 14.51 ve znamení býka. A mělo by to zase být nádherné podívání a velmi silný, protože měsíc bude o 14% větší a o 30% zářivější než je jeho průměr, bude nejblíže Zemi v celém 21. století.

Znamení býka je zemské znamení stejně jako panna a kozoroh a značí stabilitu a materiálno – vlastnění, také hojnost. Jemu přiřazená planeta je Venuše, planeta lásky a krásy.

V tomto dni si dávejte pozor na krk, hrtan, šíje, jícen, hlasivky, štítná žláza, mandle, 2.-7. krční obratel, ohryzek. Pokud pro tyto části uděláte něco nápomocného, budou účinky jednou tak silné než kdybychom to udělali kdykoli jindy. Nedoporučují se v tento den lékařské zákroky.

Býk je labužník. Rád si užívá – dobrého jídla, pití, dobré péče, hýčkání. Zajděte si na masáž, nechte se opečovávat. Dopřejte si to, co vám dělá dobře. Ať je to vynikající večeře, kterou vyšperkujete sklenkou dobrého vína nebo smyslná noc.

Úplněk v Býku vyvolává touhu nechat se hýčkat a užívat si života všemi smysly.

Pokud se Měsíc nachází ve znamení býka měli bychom se rozloučit s minulostí – to je taky jedna z býkových slabin /držet se minulosti/ a naše přání více stabilizovat. Neustále do nich vkládat energii a oživovat je. Oživovat je častým myšlením na ně a prožíváním pocitů, jako kdyby se nám už splnily.

Více o proměnách měsíce zde:

moon-38111_1280

Vánoce se blíží a tak jsem pro vás nachystala dárky pro vaše blízké. Poukazy na moje služby https://lenkabicencova.cz/sluzby/ Dárkový poukaz vytvořím přesně podle vašich představ. Na částku nebo na  konkrétní služby a může být i s věnováním. Tady pár na ukázku:

darkovy-poukaz500-3 darkovy-poukaz-2 darkovy-poukaz500

Také vám s velkou radostí mohu nabídnout meditace, které před pár dny spatřily světlo světa. Nyní  za zaváděcí cenu. Meditace pro realizaci vysněného života. Může být lepší dárek pro vás či bytosti, co máte rádi, než najít cestu sama k sobě, žít život, kde si budeme plnit  svá přání?

dvdnahravky

Rady pro měsíc listopad pro jednotlivá znamení

fog-258232_1920a

Samhain – oslava nového keltského roku. Rozloučení se se vším, co nám už neslouží.

samhain

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Berani 21.3 – 20. 4.

Ve vašem životě vás čekají velké změny. Nebojujte s nimi, neodmítejte je. Jinak by vás to stálo hodně bolesti. Přijměte to, jak to je. Tak jak to je, je to teď správně.

meditační téma tohoto úplňku: ČISTOTA SRDCE.

Býci 21.4. – 21.5.

Zaměřte se na vaší rodinu a na to co v ní máte. Nebojujte s nimi, ale naopak. Najděte v sobě lásku, která tam někde hluboko je a začněte ji vysílat sobě i ven, všem kolem vás. Jinak by to mohlo udělat velkou neplechu ve vašem partnerství. Toto je nyní vaše učení. Učení lásky. Otevřete se tomu.

meditační téma tohoto úplňku:  HRAVOST ŽIVOTA.

Blíženci 22.5. – 21.6.

Seberte odvahu a začněte řešit to, co už delší dobu v sobě nosíte. Pokud se vám to povede, bude vám pomoženo a dobře to dopadne. Budete-li se tomu vyhýbat, osud to za vás zařídí sám. Ovšem pak se nedivte, co vše se s tím smete. Projdete tak radikální očistou, že nezůstane kámen na kameni. A vy budete smutní, zklamaní a rozčarovaní.

meditační téma tohoto úplňku: POCHOPENÍ.

 

Raci 22.6. – 22.7.

Zaměřte se na stabilitu a hojnost, kterou nyní máte. Prociťte vděčnost a lásku za to vše. Nyní se vše posouvá. Dost pravděpodobně o jednu z vašich jistot přijdete. Otevřete se intuici a nechte se vést. Nebojujte s ničím a nikým. To by pro vás nemuselo dobře dopadnout.

meditační téma tohoto úplňku:  MOŽNOSTI.

Lvi 23.7. – 22.8.

Nyní je vše, jak má být. Vše je v pořádku. Jste ve vedoucí pozici. Vedete lidi a nyní si projdete v tomto směru zkouškou. Nenechte se unést egem. Jednejte s láskou a pokorou. Je to vaše velká životní lekce.

meditační téma tohoto úplňku: ODPOUTÁNÍ.

Panny 23.8. – 22.9.

Zaměřte se na svou rodinu. Připadáte si v ní jako ten, co je vždy prohrává, je bit? Co za všechno může? Já, chudák! Uvědomte si, že jen vy se stavíte do této role. A že z ní lehko můžete vystoupit. Stačí jen přesunout vědomí z pozice oběti do pozice tvůrce! Vědomě s tím pracujte. Možná to ze začátku nebude moc lehké, ale uvidíte, že pokud se tomu budete věnovat, brzičko se vám to podaří.

meditační téma tohoto úplňku: ČISTOTA ÚMYSLU.

Váhy 23.9. – 23.10.

Projdete si nyní velkou zkouškou, co se týká vašeho vztahu. Jak si vše ustojíte, to už bude na vás. Dejte si pozor na to, abyste pak nebyli zklamaní. Ale naopak, zachovejte se jako „vzor pro ostatní“.

meditační téma tohoto úplňku: SROVNÁVÁNÍ. 

Štíři 24.10. – 22.11.

Nyní se váš život bude hodně motat okolo nějakého muže. Je třeba si zvolit nějaký systém, nějaký řád, jak spolu fungovat. Je ideální čas na nastavení  nových vědomých hranic. Takové, které budou vyhovovat vám oběma. Je to ted vaše téma a je jen na vás, jak se k němu postavíte.

meditační téma tohoto úplňku: PRULOM

Střelci 23.11. – 21.12.

Užívejte si s vděčností všeho, co vám váš život nabízí. A že toho je! Stačí se jen rozhlédnout kolem sebe. Zrovna nyní je období, kdy je toho opravdu hodně. Užívejte si pohody, kterou jste teď získali. A vyzařujte to vše i dál, do vašeho okolí.

Hodně věcí vám nyní bude docházet, budete otevřeni vaší moudrosti. Vytěžte z toho, co to půjde.

meditační téma tohoto úplňku:  HRAVOST.  

Kozorozi 22.12. – 20.1.

U vás nyní zasáhne vyšší moc. Spousta věcí se změní. Uvědomte si, že je to to, co jste si přáli. Děje se to podle vaší vůle. Zaměřte se na prožitek. A užijte si tento úplněk.

meditační téma tohoto úplňku: PROCITNUTÍ.

Vodnáři 21.1. – 20.2.

Užívejte si, čeho jste doposud dosáhli. Stabilní části vašeho života. Je to úžasné. Oslavte to. A pak se zase vrhněte dál, za vašimi dalšími plány. Máte teď hodně síly, vše vám půjde od ruky.

meditační téma tohoto úplňku:  HOJNOST.

Ryby 21.2. – 20.3.

Já jsem vládce. A vládnu svému životu! Ano, to je pravda. Ale nyní ve vašem životě zasáhne osud. A do vašeho života vstoupí láska. Nebojte se toho. Otevřete se všemu, co bude přicházet. Včetně toho druhého, otevřete se mu, otevřete mu vaše srdce. Bude to stát za to!

meditační téma tohoto úplňku: DOBRODRUŽSTVÍ.

Pokud  už nechcete žádné SDĚLENÍ KARET promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a klikem na To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře