Rady karet – novoluní 5. června 2016 pro jednotlivá znamení

Rady pro nastávající novoluní v blížencích 5. června 2016

new-moon-1146006_1280

 

O síle měsíce tu asi nemá smysl psát, všichni víme, že jeho postavení vůči Zemi ovlivňuje řadu věcí – příliv a odliv, změny počasí,  . . Včetně nás, naší psychiky, nálad, zdraví, u žen menstruace, rození dětí atd.

Abychom je lépe zvládali nebo ještě líp, abychom je uměli, co nejlíp využít, vytvořila jsem pro vás s  kartami Osho zen tarot Rady karet pro úplňky a novoluní.

Úplňky a novoluní jsou dny jako stvořené  pro to zaměřit se sám na sebe a podívat se na svá nastavení – skrze meditaci, rozjímání,… A mají na nás vliv už min. 3 dny předem a ještě 3 dny po úplňku nebo novoluní, takže už tehdy s nimi můžete pracovat.

Úplněk je  den, kdy jsme často emotivní, rychle se nám mění nálady, pociťujeme napětí, zlost, agresi,.. Podvědomí se zbavuje nashromážděných strachů a emocí. Můžou přicházet pocity viny a opuštěnosti, sklíčenosti.  pro odpouštění a usmíření, také změnu chování. Otevírají se dveře k samotné duši, proto je to čas pro relaxaci, meditaci, procházku přírodou a odpočinku. Nejlepší čas na spojení se se svou duší v  meditaci je  6 hodin před a 6 hodin po přesném čase úplňku.

Novoluní je ideální pro ukončování starých věcí a zasetí nových záměrů. Novoluní tedy přináší nové začátky. Při novoluní je nejvhodnější uvědomit si skrze rozjímání či meditaci, čeho se chceme zbavit a co od života chceme nového a pak vizualizovat  nové začátky, projekty a cíle.

Pokud máte zájem, tak pro tento měsíc jsou k dispozici také  Rady karet pro měsíc červen.

ladybug-250425_1920

 

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. 1_1

Berani 21.3 – 20. 4.

Milí berani, přišel čas. Vím, jsou občas situace, kdy není zrovna hej a není to úplně nejjednodušší. Přesto. Postavte se tomu a vystupte už konečně z pozice oběti – je to jen postoj vašeho ega. S odvahou, kterou vám to dodá se vrhněte vstříc novému životu.

meditační téma tohoto novu: VDĚČNOST. Uvědomte si, co všechno vám život dal a buďte za to vděční. Prociťte si tuto vděčnost.

 

Býci 21.4. – 21.5.

Nebuďte  tak pohodlní a dejte si čas pro sebe. Najděte svůj střed (vaši pravou podstatu) a naslouchejte mu. S důvěrou pak překonáte vše, co se kolem vás bude dít. A že to mohou být zcela zásadní proměny…

meditační téma tohoto novu: INSPIRACE Z BOŽSTVÍ. Zhluboka se nadechněte, ať nádherné modré světlo přinášející inspirativní myšlenky prostoupí celé vaše tělo a zaplaví vás inspirace.

 

Blíženci 22.5. – 21.6.

Vám bude nejlíp ve větší společnosti. Užijte si to, ale nezapomeňte se také podívat do vašeho nitra. Něco z dávné minulosti vás neuvěřitelně vyčerpává. Zaměřte se na to…

meditační téma tohoto novu: OČISTA. Nechte smáčet vodou substanci toho, co vás ničí a tytéž myšlenky,  spalte ohněm.  Dostanete se tím zpět do harmonie.

 

Raci 22.6. – 22.7.

Udržujte v sobě čistotu svých myšlenek a nechte se vést. To je vaše hlavní. Překonejte svou lenost a pracujte s tím. Pokud se vám tohle nepodaří bude se vám to projektovat do vašeho okolí a vám se to nebude  líbit.

meditační téma tohoto novu: MOUDROST. Jděte do  meditace a meditujte o vaší vnitřní božské moudrosti.  A následně na to jste vybízeni k činům, které jsou hodné anděla. 🙂

 

Lvi 23.7. – 22.8.

Otevřete se lásce. Nechte vámi projít emoce, které neustále potlačujete a které vás v tom brzdí a otevřete se jí. Tím se vám otevře brána k hojnosti. A pak pro vás dalším krokem bude spolupráce ( a tam si stále udržujte čistotu vašeho úmyslu).

meditační téma tohoto novu: ÚMYSL. Meditujte nad vašimi úmysly a dejte pozor, jaká  očekávání za nimi stojí. Představte si, jak jste vy i vaši blízcí naplněni vděčností a jak sklízíte hojnost za vaše čisté úmysly.

 

Panny 23.8. – 22.9.

Panny vám se rozplyne nějaká vaše představa, která ve své podstatě ani nebyla moc reálná. Trochu zpomalte a uvolněte se v naprosté důvěře, že vše je v pořádku. Vše je tak, jak má být.

meditační téma tohoto novu: TRPĚLIVOST. Uvědomte si, že vše má svůj čas. Rostlina potřebuje čas, aby se ze semínka stala květina, která bude kvést. Stejně tak i u vás, když zasejete, potřebujete čas, než sklidíte výsledky svých myšlenek, slov, činů,… Meditujte nad proměnou semínka v rostlinu a trpělivostí, které je k tomu zapotřebí.

 

Váhy 23.9. – 23.10.

Váhy, klasické váhy. Zase neví, pro co se rozhodnout a tak stojí na obou březích naráz. Ono to ale moc dlouho nejde, že? Otevřete se své intuici, ona vás dovede přesně kam má – do vašeho středu. Tím vám pomůže osvobodit hlavu od vaší mysli, která si myslí, že ví vše nejlíp. Místo toho se zaměřte sami na sebe a na své srdce,  které ví nejlépe, jaké rozhodnutí je pro vás to nejlepší.

meditační téma tohoto novu: MEDITACE. Pro vás je nejideálnější variantou meditace za rozbřesku nebo při západu slunce. Buďte uvolnění a zhluboka dýchejte. Zazpívejte božské ÓHM a tím se spojte  se svým vnitřním já. V meditaci dojde k rozřešení vaší situace, se kterou si teď nevíte rady. Vnímejte ten klid, ticho a samotu.

 

Štíři 24.10. – 22.11.

Přestaňte se potlačovat! Sebe a své potřeby. Tohle rozhodnutí za vás nikdo jiný neudělá!! Proč musíte být pro ostatní ten nejlepší? Uvědomte si to.  Tohle uvědomění je pro vás hodně důležité. Pochopíte, že nejste žádný superman, který vše vydrží, ale že jste také jen člověk z masa a kostí, co potřebuje to své. Tím integrujete důležitou část svého já a dostanete se do harmonie. To vám přinese ihned úspěch v podobě hojnosti.

meditační téma tohoto novu: ROMANCE. Vaše emoční tělo touží po romantické lásce, protože už jste nějakou dobu neprožili to, co si pod tímto pojmem představujete, ať už jste sami nebo ve vztahu.  Zaměřte se na to a zkuste rozkódovat, co pro vás tento pocit znamená. Poproste si nahoru a nelpěte na tom, jak to bude vypadat, protože nyní je tu nová doba a i vaše dosavadní představa lásky se mění. Věřte v pomoc shora, že oni nejlépe ví, co je pro vás nejlepší.

 

Střelci 23.11. – 21.12.

Pro jednou budete zase muset být trpělivý. Nechte svojí hlavu být, já vím, ona už předpokládala nějaké výsledky a ono se zatím nic neděje. Nechte ji být, a i přesto si užívejte života a toho, co vás baví. Mám tu pro vás jedno ujištění: ono vše přijde ve správný čas. 🙂

meditační téma tohoto novu: ÚPLNOST.  Podivte se do svého srdce a tam je potřeba posoudit důležité části vašeho života a nezapomínat  přitom i na ně jako na celek – na jeho úplnost.

 

Kozorozi 22.12. – 20.1.

Nehrajte si na něco, co nejste, milí kozorozi. Nemusíte se přetvářet, že jste někdo jiný, jen proto, aby s vámi ostatní souhlasili nebo vás následovali. Zůstaňte sami sebou a jen splývejte s proudem. Tím se stanete nejlepšími tvůrci vašich životů.

meditační téma tohoto novu: OKOUZLENÍ. Vidíte teď život jen černobíle? Schází vašemu životu šťáva??Spojte se svým vnitřním dítětem, s jeho veselostí a hravostí a hlavně nevinností. Ono vám pomůže s tím najít totéž i ve vašem životě.

Vodnáři 21.1. – 20.2.

Milí vodnáři, uvědomte si, že vše, co se kolem vás děje, se děje na základě vás a toho co do svého okolí vysíláte. Přijměte to. Tak to je. 🙂 Otevřete se jemné složce vás a dopřejte si odpočinek,  dlouhou bublinkovou lázeň, masáž, nebo něco, co vám udělá dobře. Nejen duše, ale i vaše tělo si to užije. Uvolníte se a uvědomíte si, co se vám vše kolem sebe nabízí. Že vlastně žijete v hojnosti, jen jste si to neuvědomovali.

meditační téma tohoto novu: OČISTA. Pomozte si živly ohněm a vodou s tím, co projektujete do svého okolí. Nechte smáčet vodou substanci té situace a myšlenky spalte ohněm.  Dostanete se tím zpět do vnitřní harmonie.

 

Ryby 21.2. – 20.3.

Milé rybičky, napojte se na svůj zdroj, který je uvnitř vás. Tak nejlépe budete fungovat. Přestanete si pak do života projektovat věci, které nechcete. Vím, bude to pro vás něco úplně nového, ale zkuste to. Nevěříte? Tak ještě jednou: Zkuste to. 🙂

meditační téma tohoto novu: POČÁTEK.  Otevírají se vám nové skvělé životní příležitosti. Opusťte proto staré vzorce chování, staré plány vaší budoucnosti, staré známosti i myšlenky.  Pokud cítíte strach, poproste si nahoru o pomoc. Napojte se na svůj zdroj a vnímejte to „nové“ a nebojte se to do svého života vpustit.

 

 

Rady karet pro měsíc červen najdete zde: RADY KARET ČERVEN PRO JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ

 

Chcete-li se stát fanoušky fb stránek, aby vám příště žádné další rady karet, aktuality, soutěže apod. neunikly, přidejte se zde do skupiny Tvořeno srdcem.

A zde si můžete ZDARMA stáhnout můj eBook Klíč ke šťastnějšímu životu anebo emoce ven! Jak na žal a smutek.

hardcoverstack_621x739 (5)

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Bicencová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře