Rady karet pro jednotlivá znamení pro měsíc červen

Rady karet pro jednotlivá znamení pro měsíc červen

Tak už je tu  měsíc červen a s ním nové Rady karet pro jednotlivá znamení.

Pokud máte zájem, tak pro tento měsíc jsou k dispozici také Rady k úplňku ve střelci 20.6. 2016.

moon-1190101_1920

Tento úplněk je spojen s letním slunovratem – letos mimořádně – více ve článku Slunovrat a úplněk + poselství.

sunrise-938998_1920a

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu), aby vám příště neunikly.

1_1

A nyní už jdeme na to, jak se připravit na  měsíc červen .:) 

 

Kozorozi

Ajajaj! Kozorozi, vám se tento měsíc nebude vůbec nic chtít. Nejraději byste jen lenošili. To ale nepůjde. Ovšem zpomalit, to byste mohli. 🙂 A zase je tu téma srovnávání, tady se vám  hodně ozývá vaše ego. Chtěli byste být ti nejlepší. Uvědomte si, že nikdo není lepší ani horší! Všichni jsme si rovni. Každý máme jiné dary, každý v sobě nese kus božství! Važte si toho, co jste od života dostali a nesrovnávejte se pořád s ostatními.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: VYJADŘUJTE SVOJI LÁSKU SKRZE SVÉ ČINY. Někdy pouhá slova nestačí. 🙂

Vodnáři

U vás to tento měsíc vypadá, že jste popošli o krok dál, v nějaké oblasti jste dospěli. Užívejte si každodenní záležitosti. I vaření, uklízení, štípání dřeva či cokoli jiného můžete prožít vědomě. Každičký okamžik. A tím  si to i užít. Pak vás život začne jinak bavit a vy vykročíte do krásného tvořivého období.  Užívejte si to. 🙂

Téma k rozjímání pro tento měsíc: DÁVEJTE LÁSKU VŠUDE KOLEM SEBE A ONA SE VÁM MNOHONÁSOBNĚ VRÁTÍ. Nezapomínejte sami na sebe. 🙂

Ryby

Joj, to je situace..to vyčkávání vás ničí. Pocity rozdvojenosti. Jedna ryba by ráda udělala něco a druhá pravý opak. Jak si to ale v sobě srovnat, že???  Otevřete se změnám, spojte se s ostatníma. Ve větší skupině vám všechno půjde líp.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: NASLOUCHEJTE SVÉMU SRDCI. Slyšíte, co vám ostatní říkají. Ale jen vaše srdce zná pravdu. Ztište se a zeptejte se ho. Jen tam najdete tu správnou odpověď pro vás.

Berani

Dost pravděpodobně právě vy, berani, vykročíte do něčeho nového. Něco, co vás bude bavit, co si  užijete. Je to vaše cesta, užijte si to. A ještě jedna dobrá rada. Přestaňte s tím sebeovládáním. Bere vám to hodně energie. Když své emoce pustíte, budete pro ostatní více lidští a vám bude daleko líp! 

Téma k rozjímání pro tento měsíc: PRÁCE S EMOCEMI A EMPATIE. O emocích už bylo psáno a tak nyní k empatii. Zkuste se na události podívat i z perspektivy ostatních. Láska a soucítění  přináší pozitivní výsledky.

Býci

Milí býci, osvoboďte se už konečně od toho, co by se mělo a nemělo. Co na to řeknou ostatní, apod. Žijte svůj život a nenechte se omezovat. Jste mistři v užívání si života, tak jděte do toho!! 🙂 Připravte se na nějakou změnu ve vašem životě. Nesuďte ji hlavou, ale prociťte  ji srdcem. Pak nejlíp poznáte, co učinit dál….

Téma k rozjímání pro tento měsíc: LÁSKYPLNÉ SPOJENÍ DVOU SRDCÍ. Ať se jedná o lásku k dítěti, k partnerovi nebo příteli. Je to láskyplné spojení, které nemusí být dobře logicky pochopitelné.

Blíženci

Začínáte se konečně uzdravovat, vyčerpání už je za vámi. Vykročte směle do života, o kterém sníte. Budete k tomu mít hodně velkou příležitost. Některé věci ve vašem životě se rozsypou jak domeček z karet a vy budete moct začít znova a hlavně dle vašich vysněných představ. Dovolte si to! Neomezujte se! 🙂

Téma k rozjímání pro tento měsíc: NEEXISTUJÍ ŽÁDNÁ OMEZENÍ. Můžete dělat cokoli, pro co se rozhodnete. Objevte v sobě tuto pravdu. Zkuste si udělat odstup od některých situacích, které vás trápí.  Otevře se vám několik úhlů pohledu na danou situaci. Někdy vidíme některé věci jen z jednoho úhlu pohledu a tím se pak v životě zbytečně omezujeme.

forest-208517_1920

Raci

Ráčkové. Vy se budete zabývat otázkou ega. Rozpusťte ho v nějaké určité situaci, vy budete vědět nejlíp, která to je.  I přes toto všechno si budete užívat života, budete se radovat. Vykročte si za vašimi sny, i když vás bude brzdit břemeno z minulosti, určitě to pro vás bude dobré.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: ODPUŠTĚNÍ. Ochota odpustit sobě i ostatním vám pomůže váš život  proměnit zpět do lásky. Tak, jak si to zasloužíte. Přestanete tím ulpívat v hořkosti minulosti. Lásku lze znovu získat a důvěru obnovit. 🙂

Lvi

Mno…nebude to úplně ono. Nejspíš se vydáte zlatou střední cestou kompromisu. Nebude to všechno  podle vašich představ, na druhou stranu lepší vrabec v hrsti, než-li holub na střeše. 🙂 Taky se ve vás bude prát vaše ego, bude to vaše zátěž v tomto měsíci.  Postavte se k té situaci , kde bude mít ego tendence vyskakovat, jinak. S láskou.  Jen tak nejdál dojdete.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: MLUVTE LÁSKYPLNĚ. Volte vědomě láskyplná slova, vůči ostatním i vůči sobě. Uvidíte, jaký to bude mít blahodárný vliv na váš život.

Panny

Uvolněte se, budete tento měsíc plní emocí.  Nepotlačujte je. Otevře se vám tím možnost naplno tvořit svůj život, já vím, to má každý, ale u vás to bude bez omezení, podle vašich představ. I když ne vždy na to budete mít náladu, užívejte si života, oslavujte ho, protože život je jen jeden:)

Téma k rozjímání pro tento měsíc: LÁSKA HORY PŘENÁŠÍ. Není důležité, co se kolem vás děje, jen si uvědomte, že s láskou zvládnete všechno. Vydejte se cestou, která vám pomůže tuto situaci překonat a držte se lásky. Po odstranění strachu zjistíte, že láska tu stále je. Láska trvá. Láska se nevzdává a neztrácí víru. Láska je naděje a s ní zvládnete všechny situace.

Váhy

Odvahu váhy! Nebojte se na věci podívat z jiného úhlu. Zavřete oči a naslouchejte vaší intuici. Ona tu celou dobu je, jen vy ji někdy vůbec nevnímáte, zavaleni vším tím kolem vás. Udělejte si čas a otevřete se tomu, dá vám to příležitost na spoustu věcí nahlížet jinak.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: LÁSKA JE VŠUDE KOLEM NÁS. Je všude a je k dispozici. Stačí se jen rozhlédnout kolem sebe, úsměv dítěte, zapadající slunce, … Těch věcí je nespočet. Uvědomte si, že láska je všude kolem nás. Život je nádherný!

Štíři

Otevřete se lásce. Nebojte se zklamání a jděte do toho. Když se budete stále chránit /navenek chovat jinak, než cítíte/ nebudete nikdy šťastni. Přijměte to. Tak to je. Dovolte si s láskou žít svobodně, tak jak to cítíte.Život pak budete vnímat úplně jinak, jak jste ho předtím nedokázali vidět.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: UPŘÍMNOST. Chcete-li být milujícím člověkem, jednejte s láskou, ale buďte pravdomluvní. Říkejte lidem kolem sebe pravdu – jak to v sobě cítíte. A dělejte to s láskou. Je důležité, aby druhý věděl, jak to v sobě máte.  Tím se vaše vztahy mohou uzdravit.

Střelci

Střelci vás čeká úspěch. Jen přestaňte omezovat vaši intuici. Jinak bude váš úspěch krátkodobý. A nekoukejte jen na sebe, ale podělte se o své štěstí. Tak se vám může dál vesele rozrůstat…

Téma k rozjímání pro tento měsíc: ZAŽEHNĚTE VE SVÉM SRDCI LÁSKU. Vzpomeňte na konkrétní láskyplné chvíle, kdy jste lásku prožívali, tím se bude vaše srdce uzdravovat a bude připraveno lásku znovu přijímat. Udržujte tuto lásku ve vašem srdci a nezapomeňte ji šířit dál.

ladybug-743562_1280

Chcete-li se stát fanoušky fb stránek, aby vám příště žádné další rady karet, aktuality, soutěže apod. neunikly, přidejte se zde do skupiny Tvořeno srdcem.

A zde si můžete ZDARMA stáhnout můj eBook Klíč ke šťastnějšímu životu anebo emoce ven! Jak na žal a smutek.

hardcoverstack_621x739 (5)

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Bicencová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře