Rady karet pro váš milostný život na celé léto pro jednotlivá znamení

Velké letní milostné rady karet pro jednotlivá znamení

heart-1356069_1920

Přichází léto, čas prázdnin a dovolených. Bývá to takové volnější období, které si po celém tom pracovním roce zasloužíme. Přidávám k němu Rady pro toto období v oblasti milostného života pro jednotlivá znamení.

Pokud máte zájem, tak pro tento měsíc jsou k dispozici také Rady k úplňku 18. srpna 2016.

moon-1190101_1920

Rady k novoluní 1. září 2016

moon-1031483_1280

Letos mimořádně spojen úplněk ve střelci s letním slunovratem. Více o tom v článku + poselství.

sunrise-938998_1920a

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu), aby vám příště neunikly.
1_1

Berani 21.3 – 20. 4.

Pro svobodné: Dopřejte si času a odpočívejte. Zasloužíte si to. Máte kolem sebe úžasné lidi a někdo z nich, by se mohl stát něčím víc ve vašem životě. Jen si plně uvědomujte, co si na něho projektujete, abyste o tento vztah brzy nepřišli.

Pro zadané: Berani máte vedle sebe člověka, který vás upřímně miluje. A vy jeho. Užívejte si vzájemné lásky a společné každodennosti  života. Vnímejte každou drobnost, co společně prožijete a buďte za ni vděční.  Najděte svou sílu a odhalte druhému, co vás uvnitř trápí. Nehrajte si neustále na siláka, který všechno zvládne.

Býci 21.4. – 21.5.

Pro svobodné: Zpomalte a uvolněte se. Uvolněte svou mysl, která jede na plné obrátky. Nemusíte se neustále ovládat. Žijte tady a teď a můžu vám garantovat, že tím vykročíte vstříc vašemu štěstí.

Pro zadané: Býci, potřebujete se uvolnit. Buďte trpěliví. Stále ty vaše boje! Jsou extrémně vyčerpávající. Myslíte si, že vám pomohou? Ani náhodou. Podivte se spíš do jádra problému. Proč máte neustále tendence s tím druhým bojovat? Že by to bylo proto, že se necítíte dobře ve svém životě?Máte pocit, že za to může ten druhý?? Ne, ne, ne. Jen vy jste tvůrce svého života. Zaměřte se na to, proč se cítíte, tak jak se cítíte, jako looseři.  Najděte, odkud to pramení. Už jste dospělí, zvládnete to vyřešit. Život na vás čeká, tak ho vezměte do svých rukou.

Blíženci 22.5. – 21.6.:)

Pro svobodné: Užívejte si života, i když život zrovna není podle vás do každého puntíku. Jděte ven, tančete a bavte se. To teď potřebujete. A pak  si v klidu, o samotě, uvědomte, jaké pocity viny ( vůči bývalému partnerovi nebo vůči sobě) v sobě nosíte a osvoboďte je. Pracujte se zákonem přitažlivosti. To, jak se chováte sami k sobě, takového partnera si přitáhnete. Budete k sobě pozorná, bude i on k vám pozorný atd. Uvědomujte si to. 🙂

Pro zadané: Jééje, blíženci. Vy zase nevíte pořádně, co byste chtěli. Neumíte se rozhodnout a to vás v poslední době celkem vyčerpává, že? Spojte se sami se sebou a najděte v sobě, po čem vlastně toužíte. Odkládáte to do budoucnosti?? Myslíte si, že se vám to tak může někdy splnit? Promluvte si o tom s vaší drahou polovičkou a dopřejte si společný čas, kdy spolu budete moct vše v klidu vykomunikovat. Čas, který strávíte vzájemným nasloucháním a hovořením, je ve vztahu tou nejdůležitější věcí. Pak se vám spousta věcí v životě sama vyjeví a vy je nebudete muset tak složitě hledat.

sunset-1010626_1920

Raci 22.6. – 22.7.

Pro svobodné: Uvědomte si, že potlačujete sebe sami. Jen proto, abyste někoho okouzlili. Pochopte, že tohle není správná cesta. Najděte zdroj uvnitř vás a začněte s ním pracovat. Jste bytosti světla a lásky a zasloužíte si být šťastní a spokojení. Když toto pochopíte, stane se z vás úplně nový člověk. Pak budete lehko oporou pro ostatní a nemusíte přitom potlačovat sami sebe.

Pro zadané:  Začněte tomu druhému konečně důvěřovat. Díky tomu se váš milostný život hodně rychle promění od základů. Uvolněte se a plujte s proudem. A nezapomínejte věnovat vašemu milému více  pozornosti. Zaslouží si to. A nebojte, vám se to také  vrátí. 🙂

Lvi 23.7. – 22.8.

Pro svobodné: U vás dochází k zásadní proměně, která ovlivňuje celý váš milostný život. Nechte ji proběhnout. Nebojujte s tím, jen to přijměte. Nemusí být všechno podle toho, jak to máte ve své hlavě. Některé věci mohou být úplně jinak než máte ve vašich představách. Najděte svou vnitřní sílu. Ona tam je, ostatní ji vidí, tak i vy si ji uvědomte a přijměte ji.

Pro zadané: Užívejte si života i přes nepříjemnosti, které váš milostný život přináší. Jděte se pobavit ven, do společnosti. Potřebujete to. Cítíte se v poslední době ve vztahu osamoceni? Právě proto vyražte ven. Způsobí to proměnu vašeho milostného života. Až se uvolníte, tak  si v klidu ujasněte, co byste si do budoucna ve svém milostném životě přáli do každičkého detailu. Uvědomte si, že vše je možné a pak o tom všem sněte, do všech těch detailů. Prociťte si to. A pak to nechte být a časem… uvidíte. 🙂

Panny 23.8. – 22.9.

Pro svobodné: Začněte nejdřív s péčí sám o sebe. Věnujte si čas. Zajděte si na masáž. Dotyky vám udělají moooc dobře. Neustále si v hlavě jedete svůj sen, své přání, jak pro vás přijede princ na bílém koni či jak najdete svou princeznu. Je to část vašeho dětského snu. Přestaňte za něj bojovat a přijměte to tak, jak to teď je. Tím se posunete zase o kus dál.

Pro zadané: Panny osvoboďte se z pozice, že to nezvládnete. Dejte si čas a prostor a najednou vše uvidíte jinak, z jiného úhlu pohledu. Uvědomte si, jak funguje zákon přitažlivosti. Pokud se k sobě budete chovat tak, že všechno vydržíte, vše unesete, tak se pak nedivte, že se tak bude k vám chovat i váš protějšek. Toužíte být víc milováni?  Tak nejdřív  naučte  sami  sebe více se milovat.Začněte se k sobě chovat hezky a s respektem.

hands-63743_1920

Váhy 23.9. – 23.10.

Pro svobodné: Máte to teď trochu náročnější. Máte pocity viny, které potřebují osvobodit, stejně jako slzy, které jsou s tou situací spojené. Je to vaše karmická záležitost. Osvoboďte se od toho uvědoměním si všeho a uvolněním emocí s tím spojených. Pak vraťte zase zpět do vašeho života lásku tím, že se vrátíte  k tomu, co milujete, ať je to cokoli. (může jít o malování, kočku,…)

Pro zadané: Začněte s láskou sami k sobě. Dopřejte si, po čem vaše srdce touží. Jste úžasná bytost, která si zasluhuje vše to nádherné, co vám život může dát. Osvoboďte se od pocitů viny, že tohle nemůžete. Můžete.  Odpoutejte se od toho, že něco nesmíte, že si to nemůžete dovolit a vykročte vstříc svému partnerskému štěstí. Když budete šťastní vy, bude šťastný i váš partner.

Štíři 24.10. – 22.11.

Pro svobodné: Najděte svou vnitřní sílu. Nejste žádný outsideři! Jděte do svého nitra a dejte si čas. Ono ji tam objevíte. A skončete už s tím vaším sebeovládáním. Začněte si uvědomovat, jak si tím ubližujete. Myslíte si, že tím byste si našli hezký vztah? Jak by mohl být skvělý, když byste v něm potlačovali sami sebe a své potřeby?? Myslete taky na sebe  s láskou….. I vy si ji zasloužíte!!

Pro zadané: Tvořte a tvořte. Dělejte to, co milujete. Zapomněli jste na to??Tak se k tomu vraťte. Odpoutáte se tím od závislosti na druhém. Začnete tvořit svojí kreativní silou a vztahu tím dáte šanci dál se rozvíjet a vzkvétat.

Střelci 23.11. – 21.12.

Pro svobodné: Procvičujte svou empatii. Naciťte se na své srdce a pak na to, jak se cítí ostatní. Pociťujete pocit viny? Osvoboďte se od něj. Odevzdejte ho pryč s naprostou důvěrou, že se o to nahoře postarají. Vemte si z toho jen ponaučení do budoucna.  Až  toto uděláte, přestanete být obětí a stanete se tvůrcem vašeho milostného života. Pocit viny vás v tom brzdil.

Pro zadané: Začněte se více věnovat sami sobě, milí střelci. Co byste rádi?? Zasloužíte si to! Toto uvědomění vás posune zase ke šťastnějšímu milostnému životu. Moc jste se věnovali vztahu a zapomněli jste sami na sebe. Rozhlédněte se. Láska je všude kolem vás. Nejde jen od vašeho partnera.

Kozorozi 22.12. – 20.1.

Pro svobodné: Ztište se a dopřejte si čas a pořádnou masáž. Skrze doteky se začnou uzdravovat vaše stará zranění. Neposuzujte vše vaší hlavou. Otevřete se srdci, ono vám bude lepším rádcem na cestě k milostnému vztahu než vaše hlava a její zkostnatělé názory a předsudky.

Pro zadané: Važte si svého partnera. Je to vaše velká opora. A také vás neskutečně miluje. I vy, otevřete se také tak jemu. Dejte si čas a odpoutejte se od toho, jaké jsou vaše představy o partnerství. Váš partner vás miluje. Uvědomte si to a vykročíte vstříc vašemu velkému štěstí.

Vodnáři 21.1. – 20.2.

Pro svobodné: Vezměte do ruky pastelky a osvoboďte  pocity viny, které ve vás zanechal váš poslední partnerský vztah tím, že se z nich  vymalujete.  Přestane vás to brzdit na poli lásky a budete moct začít v něčem úplně novém. Prociťte si, na kolik jste schopni ve vztahu se oddat tomu druhému. To je do budoucna také hodně důležité.

Pro zadané: Jste totálně odevzdaní tomu druhému. To je krásné, že mu tolik důvěřujete. Jen, najděte to samé i sám k sobě. Tohle nyní opravdu potřebujete. Vykročíte tím ke spokojenějšímu soužití. Uvědomte si, jak funguje zákon přitažlivosti. Budete-li sami sobě důvěřovat, i ten druhý vám pak bude lehko důvěřovat.  Přijměte ho do svého života a pracujte s ním.

Ryby 21.2. – 20.3.

Pro svobodné: Naslouchejte si. Co byste ve vztahu rádi? Jaký vztah byste si představovali? Uvědomte si všechny atributy, možná si to sepište a dejte tomu čas. Vše zaklapne kam má a vaše přání se naplní. 🙂

Pro zadané: Přestaňte se ničit tím, že svoje emoce neustále držíte na uzdě. Pusťte je ven. Už to potřebujete. Objeví se další možnosti, které teď nevidíte a vlastně ani nemůžete vidět. Nechte se partnerem rozmazlovat. Užívejte si jeho doteků, nyní je hodně potřebujete. Naslouchejte svůj vnitřní hlas, on vás ve vztahu povede tak, abyste byli oba spokojení.

couple-1343944_1920

 

Chcete-li se stát fanoušky fb stránek, aby vám příště žádné další rady karet, aktuality, soutěže apod. neunikly, přidejte se zde do skupiny Tvořeno srdcem.

1_1

 

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře