Sdělení karet k úplňku 18. srpna

Sdělení karet k úplňku 18. srpna ve vodnáři

Tento úplněk nastane ve čtvrtek 18. srpna v 11:26.  Tento úplněk je důležitý nejvíce pro Vodnáře. Všem ostatním znamením přinese téma cestování, volnosti, svobody, originality, pokroku, peněz, zodpovědného chování.

Vodnáře se nachází pod vládou živlu vzduchu. Zde to znamená především energii ducha. Znamení vodnáře je spjato s planetou Uran – planeta revoluce, planeta bořící nefunkční. Toto znamení hledá pravdu. Období Měsíce ve Vodnáři je typické tvůrčími myšlenkami, rychlými zvraty a nenadálými činy. Všichni se chtějí oprostit od minulosti. Dostat se do  „pravdy“.

Vodnář ovlivňuje končetiny a křečové žíly.  Lidé by měli být opatrní na své končetiny – lýtka, holeně, hlezenní klouby, kotníky, na svá srdce a krevní oběh.

Kdo má problémy se srdíčkem,  je potřeba se více hlídat. Kdo má problémy s křečovými žílami, měl by nosit kompresivní punčochy a mazat je – směrem k srdci. Nohy nahoru. To jim dělá dobře. Také je dobré rozproudit krev – procházky, kolo, koupel končetin (střídavě studená a teplá).

Ve znamení Vodnáře máme tendence si ulítávat, proto pozor na  úrazy končetin. Držet se více při zemi. Vědomě se uzemňovat.

Uděláte-li během těchto dnů pro tyto části těla – končetiny , krevní oběh, srdce něco prospěšného, působí to dvojnásob dobře.

V tomto období je důležité neprochladnout. Člověk se ve znamení vodnáře cítí volněji, svobodněji  a měl by tomu přizpůsobovat i své oblečení – mělo by být volné.

Potřebujete více rozjet podnikání?? Vše související s reklamou a marketingem bude mít velkou příležitost rozlétnout  do světa.

Lidé se v těchto dnech chovají nekonvenčně až bláznivě, a proto je potřeba více sebekontroly. Chovat se zodpovědněji.

Čas pro nová přátelství. Je čas vyjít ven a užívat si. Psychická pohoda je základem dobrého zdraví.

Více o proměnách měsíce zde:

moon-38111_1280

 

Pokud máte zájem, tak pro tento měsíc jsou k dispozici také A zde pro měsíc srpen.

sun-flower-591076_1920

Sdělení karet pro novoluní 1. září 2016

moon-1031483_1280

Rady pro měsíc září pro jednotlivá znamení

road-1072823_1920

Velký milostný horoskop na celé léto pro všechny znamení

heart-1356069_1920

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. 1_1

Berani 21.3 – 20. 4.

Užívejte si toho, co je tady a teď! Tady a TEĎ! Zaměřte se na přítomný okamžik a nechte už minulost být. Už je to pryč. Udělali jste vše nejlíp, jak jste uměli. Ponechte si z toho užitečné zkušenosti a jděte dál. Ani na budoucnost a to co bude, co by mohlo být, se nyní nezaměřujte. Je to budoucnost a ta vzniká na základě toho, jak přemýšlíte TADY A TEĎ.

Proto zaměřte se na tento okamžik a zpomalte. Zpomalení je tu z více důvodů. Jeden z nich je, že budete daleko lépe vnímat přítomný okamžik, druhý důvod je – zaměřte se na to, jak se nyní cítíte. Cítíte to????? Únava a vyčerpání. Pořád se za něčím ženete. Nedělejte to. Nežeňte se za lepší budoucností.

Uvědomte si, jak nyní smýšlíte o sobě a svém životě a to, že to můžete také kdykoli změnit! Je to jen na vás! Seberte odvahu a podivte se na svá nastavení. 🙂

meditační téma tohoto úplňku: SMUTEK. Někde ve vás přebývá. Co je to zač víte jen vy sami. Uvědomte si ho a propusťte ho…dovolte si prožít ho naplno, abyste se od něj mohli osvobodit.

Býci 21.4. – 21.5.

Užívejte si každé činnosti, kterou během dne děláte! I na praní, vaření, nakupování, úřadování a všechny činnosti, které nemáte rády – když se na ně zaměříte, budete si uvědomovat každý okamžik a budete do té činnosti vkládat lásku, začnete to vnímat úplně jinak a budete žít šťastnější život. Vyzkoušejte to.

Nyní jste vedeni k chvílím, které byste měli strávit o samotě. Potřebujete pro sebe čas uvědomit si spoustu věcí. Jak si váš život představujete?? Hodně věcí si tím uvědomíte a posunete se dál. 🙂

meditační téma tohoto úplňku:  KREATIVITA. Kdy jste naposledy dělali něco, co vás bavilo, co jste si užili a zároveň jste při tom něco vytvořili?? Otevřete se své kreativitě….

Blíženci 22.5. – 21.6.

Otevřete se zranění uvnitř vás a dovolte si slzy plynout. Jen tak se vám uleví. Pokud je budete potlačovat, nehnete se z místa. Možná se nyní budete cítit sami, ale vy jste se od ostatních izolovali tím, že se potlačujete.

Uvolněte se a plyňte s proudem. Vše půjde samo. Nebudete do toho muset vkládat žádnou energii. Jste vedeni k tomu, abyste už vykročili tam, kam vás vaše srdce táhne. Spojte se s ním a následujte ho. Pokud to přestanete odkládat, budete velmi šťastní!!! Už jste k tomu vedeni dlouho…

meditační téma tohoto úplňku: ZRADA. Někdo vás někde pěkně klame a vy mu to chcete věřit, i když cítíte, že je to tak. Nebo dost pravděpodobně právě vy  jste sami sebe zradili… Tak jak to je??????

Raci 22.6. – 22.7.

Uvědomte si, že vy jste tvůrci svého života! Jen vy!! Nikdo jiný!! Vše, co se vám nyní děje, vše jste si vytvořili jen vy sami. Objevte to sluníčko – svou sílu , které v sobě máte a začněte s ním pracovat. Jen vy ho můžete rozzářit.

Přestaňte se pořád ovládat a dělat, co byste měli nebo co se od vás očekává. Potlačujete tím sami sebe. Neodkládejte své štěstí do vzdálené budoucnosti. Tak se ho nikdy nedočkáte…

meditační téma tohoto úplňku:  HRANICE. Jak máte nastavené hranice s ostatními?? Opravdu je to takto v pořádku??

Lvi 23.7. – 22.8.

Spojte své síly s ostatními a vytvoříte něco skvělého, hodnotného. Nebojte se požádat ostatní, i pro ně to bude velmi přínosné. Bude to spolupráce, každý přinese to, co umí.  Naučte se dávat a přijímat rovnoměrně. A s tímto v té spolupráci také počítejte. bylo by dobré, aby to tam bylo u všech vyvážené – dávání i přijímání. Spojte se s ostatními a vytvořte něco úžasného.

A dejte tomu čas. Trpělivost je důležitá složka tohoto procesu. Nic není hned. Vše potřebuje svůj čas. Takže nádech, výdech. Žádný spěch, stres a tlak!!  Tak vykročíte ke svému štěstí. A spolupráce vás otevře novému úhlu nahlížení na svět.  Bude to pro vás velmi přínosné.

meditační téma tohoto úplňku: KRÁSA. Jak moc o sebe dbáte milí lvi?? Připadáte si dostatečně krásní a přitažliví?? Nezapomínejte také na svou vnitřní krásu! I tam je potřeba se o s láskou starat…

Panny 23.8. – 22.9.

Stále sníte svůj sen. Přestaňte s tím. Nikdo se nebude chovat tak, jak vy si přejete, jen proto, že vy si to přejete. Pokud se vám nelíbí, jak se druhý chová, začněte u sebe. Ten druhý je jen vaše zrcadlo. Reaguje na vás.  Jestli budete jen snít a nic pro to dělat, budete jen zklamaní a smutní.

Pokud se do tohoto stavu dostanete, prožijte své emoce. Dovolte si, ať slzy proudí ven. Situace se tím pročistí a vy budete moct vykročit znovu bez dalších omezení. Přestaňte žít svůj sen a začněte u sebe!

meditační téma tohoto úplňku: LÁSKA. Láska k druhému. Vkládáte do vašeho života dostatek lásky?? Dostáváte dostatek lásky?? Toto vždy funguje stejně. Kolik dáváme, tolik dostáváme. Chcete víc lásky? Dejte víc lásky..  A nejen ostatním, ale i sami sobě…

Váhy 23.9. – 23.10.

Propojte vaše srdce a vaši intuici. Vaší 4. a 6. čakru. Dostanete se tím do harmonie. Do čistoty a nevinnosti. Pak budete dělat úžasná rozhodnutí a nejen ta, veškeré vaše konání bude v harmonii s vámi. Budete se cítit štastně a spokojeně.

Budete si užívat vše, co budete dělat. Toto je nyní vaše cesta, váš důležitý krok na ní.

meditační téma tohoto úplňku: SEXUALITA. Potlačujete nyní svou sexualitu??Nebo jste zavaleni prací a povinnostmi a není čas?? Jak to máte se svou sexualitou? Uvědomte si, jak to nyní máte a vneste do života rovnováhu.

Štíři 24.10. – 22.11.

Štíři táhnete si s sebou nějakou zátěž. Však vy víte, o co jde…  Povolte svou hlavu, své přemítání stále dokola. Stejně s ní nic nevyřešíte. Tam jste nyní v pasti.

Nechte si pomoci od ostatních. Někdy týmová práce dokáže zázraky. Také ostatní se na to dovedou podívat z jiného úhlu pohledu, kdežto vy, pokud se tím neustále zabýváte, tak jste v tom spíše uvízlý a nevidíte z toho cestu. Váš život se tím promění, dá se říct pomalu od základů. Ale vy se očistíte a budete moct vykročit zase dál.

meditační téma tohoto úplňku: POVINNOST. Máte kolem sebe jen samé povinnosti a žádnou zábavu? Nebo to máte obráceně?? Chtěli byste žít jen zábavou a tím, co vás baví a povinnosti raději zazdít? Zamyslete se nad tím a najděte rovnováhu.

Střelci 23.11. – 21.12.

Nyní si budete užívat v láskyplném svazku nebo v úžasném přátelství. Každopádně tento vztah bude fungovat z obou stran, budete se navzájem podporovat, ale nebude vás omezovat. Užívejte si toho a vše, co s tím přichází. Naučte se přijímat a užívejte si to.

Tady a teď. Držte se toho. Užívejte si každičký okamžik a nenechávejte se už ovládat minulostí nebo představami o budoucnosti. To, co je tady a teď, je to nejdůležitější!

Když se nebudete držet přítomnosti, tak pozor na vyčerpání. Bude to taková vaše kontrolka. Pokud nebudete v přítomnosti, vše už tak úžasně nepoplyne a vy do toho budete muset vkládat více vaší energie.

meditační téma tohoto úplňku:  LÁSKA. Jak jste na tom ve vztazích k vašemu okolí?? Je tam potřeba více lásky?? Zkuste ji do některých vztahů dodat, uvidíte, jak pokvetou. 🙂 

Kozorozi 22.12. – 20.1.

Čeká vás významná transformace. Posunete se o velký kus dál a osvobodíte se od nějaké vaší velké zátěže. Nechte tuto transformaci proběhnout, bude pro vás velmi prospěšná.

Budete se cítit jako znovuzrození. Budete mít chuť oslavovat život! Budete se radovat z toho, že jste. Užijte si to.

meditační téma tohoto úplňku: HOJNOST. Zaměřte se na to, čeho se vám ve svém životě dostává. Buďte vděční za to, co už máte, co vám život dal. Střechu nad hlavou, stravu, rodinu, přátele, zdraví, …… Čím víc budete svou vděčnost prociťovat, tím víc si ji budete do svého života přitahovat.

Vodnáři 21.1. – 20.2.

Budete-li pociťovat smutek, pusťte jej. Nenechávejte se omezovat vaším myšlením a pusťte slzy ven. Pomůže vám to. Přijměte tuto vaší složku. Patří k vám!

Přestanete-li ji potlačovat a integrujete-li ji do vašeho systému, proběhne u vás zásadní transformace, která se příznivě projeví i do vašeho vztahu.

meditační téma tohoto úplňku:  VÝZVA. S čím se teď potýkáte a máte z toho strach? Nebo s čím si děláte starosti?? Nyní je čas sebrat odvahu a jděte do toho. Máte na to!

Ryby 21.2. – 20.3.

Intenzivně se budete něčím zaobírat a to vám přinese hromadu stresu. Zklidněte. Koukněte se na to z nadhledu. To vám přinese další možnosti a vy si budete moct vybírat.

Neuzavírejte se před ostatními. Stavíte si tak mezi sebou zeď? Opravdu to tak chcete?

meditační téma tohoto úplňku: NESPOKOJENOST. S čím jste ve vašem životě nespokojení?? Co vám vadí?? Kde se uzavíráte?? Zamyslete se nad tím a udělejte s tím něco … 🙂

 *  *  *  *  *  *  *

 

 

Chcete-li se stát fanoušky fb stránek, aby vám příště žádné další rady karet, aktuality, soutěže apod. neunikly, přidejte se zde do skupiny Tvořeno srdcem.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře