Sdělení karet k novoluní 1. října 2016 pro jednotlivá znamení

Sdělení karet k novoluní ve vahách 1. října 2016 pro jednotlivá znamení

1.října 2016 v 2:11 nastává novoluní ve znamení Vah.

Váhy náleží živlu vzduchu, stejně jako blíženci a vodnář. Zde představují rovnováhu a partnerství. Přiřazená planeta tomuto znamení je Venuše, planeta krásy a lásky. Všichni nyní touží po harmonii a to zejména ve vztazích.

Toto období je spojené se vztahy a rovnováhou v nich. Nejen dávání, ale i přijímání. Nejen prosazování jednoho partnera nebo druhého. Rovnováha, nacházení kompromisů, vyrovnávání disbalancí.

Také je to doba, kdy máme potřebu být více ve společnosti – uvolnit se a bavit se.

Novoluní je spojeno se začátkem nového cyklu – čas pro nové příležitosti. Dejte sbohem minulosti a důkladně naplánujte a připravte svou budoucnost. Vaše plány pak mohou počítat s podporou novu k dosažení úspěchu. Ti, kdo jsou ve znamení Vah, by měli  tento den věnovat čas hlavně sami sobě.

Zaměřte se na své vztahy a na možnosti, které se naskytují vzhledem k hledání rovnováhy. Ideál je najít soulad ve vašem vztahu, aby byla spokojenost na obou stranách. Hledání kompromisů ,…

Dejte si pozor na ledviny, močové cesty, močový měchýř, žíly a kůže. Uděláte-li během těchto dnů pro tyto části těla něco prospěšného, působí to dvojnásob dobře.

Nezapomínejte se tedy teple oblékat, to mají ledviny a močový měchýř rády. Podpořit je můžete konzumací luštěnin. Nezapomeňte dodržovat pitný režim. A také dodržovat rovnováhu i ve vašem životě – nejen práce ale i čas na odpočinek.

Je-li novoluní  ve znamení Vah, bude se vše točit kolem lásky, našich vztahů,  budeme mít touhu vyrážet do společnosti, ale také nás v tomto období zajímá vše, co se týká krásy, estétna. Úprava nejen našeho zevnějšku, ale i našich obydlí atp.

Více o proměnách měsíce zde:

moon-38111_1280

 

Čtení pro starodávné kněžky a nejen pro ně – Oslava podzimní rovnodennosti, MABONU+poselství Matky Země

mabonovapanenkanaweb

 

Rady pro měsíc říjen pro jednotlivá znamení

 

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. 1_1

Berani 21.3 – 20. 4.

Otevřete se hojnosti, která k vám proudí. Budete-li jí stát v cestě, nedorazí  k vám.

Stále si s sebou táhnete nějaké břemeno, od kterého byste se už rádi osvobodili. Ztište se a naslouchejte sami sobě. Tam najdete všechny odpovědi – jádro problému i jeho řešení.

Pokud toto zvládnete, dokončíte  jedno vaše období a budete moci nastoupit na novou cestu. 🙂

meditační téma tohoto novoluní: HARMONIE. Jak moc máte harmonický vztah? Převládá v něm stres a napětí?? Nedostatek času a neustálé povinnosti? Zastavte se a uvědomte si, jestli harmonii ve vašem vztahu cítíte.  A myslíte, že ji vnímá i váš partner?

Býci 21.4. – 21.5.

Stále vám stojí v cestě karmická záležitost. Nyní máte velkou šanci ji dořešit. Nesete v sobě hodně smutku, už to potřebuje pryč. Zkuste se od něj osvobodit, pusťte ho ven. Osvobodit se od toho a jít životem s lehkostí dál.

Začněte do každé vaší činnosti vkládat lásku, uvidíte jak se vám váš život promění. I z každodenní rutiny si můžete udělat krásný rituál, který vám bude činit radost a potěšení.

Povede-li se vám to, budete se cítit jako znovuzrození. 🙂 Takže býci, hurá do toho! 🙂

meditační téma tohoto novoluní:  TVOŘIVOST. Kdy jste naposledy s partnerem dělali něco, co vám dělalo radost? Může to být cokoli, jen jde o ten výsledek. Aby vám to dělalo radost. Máte víc takových společných chvil nebo byste je napočítali na prstech jedné vaší ruky?

Blíženci 22.5. – 21.6.

Odevzdejte se proudu života. S důvěrou a lehkostí. Nemusíte mít vše pod kontrolou. Jen to nechte volně plynout.

Zpomalte a uvědomte si, co ve vašem životě neustále hodnotíte a moralizujete. Přináší vám to smutek, takhle to chcete? Nyní máte šanci něco s tím udělat.

meditační téma tohoto novoluní: ODPOUTÁNÍ. Umíte se osvobodit od vašich očekávání? Vnímat vztah v přítomném okamžiku bez všech hodnocení? Jak moc jste lapení ve vašich očekáváních a předsudcích?

Raci 22.6. – 22.7.

Podivte se jiným pohledem na to, co právě řešíte. Z jiného úhlu pohledu než z jakého jste do této chvíle nahlíželi. Tím uzdravíte důležitou část vašeho života.

Emoce, emoce, emoce – tento den s vámi pěkně zacvičí. Snažte se s nimi pracovat, uvolňovat je nebo ještě lépe – transformovat – to se týká hlavně vašich vztahů s vašimi nejbližšími.

meditační téma tohoto novoluní:  TRANSFORMACE VZTAHU. Jste zaseknutí na jednom místě? Nebo jdete krok za krokem po své společné cestě, kde společně zdoláváte překážky?? Nebo je zdolává jen jeden z vás a ten druhý se veze? Je to vyvážené?

Lvi 23.7. – 22.8.

Ou ou – i tady se ozývá vaše karma. Co máte nedořešeno? Ano, týká se to vztahů a podmíněné lásky v nich. Vyhovuje vám to, že stále vaši lásku vyměňujete za splnění nějakých podmínek?? Nebylo by lépe zaměřit se na bezpodmínečnou lásku? Lásku dávat a neřešit, jestli se vám vrátí nebo za co ji vyměníte….

Uvolněte se z pout morálky a jednejte podle vašeho srdce. To je vaše velká šance! Dejte ruce dohromady, nechte si pomoct od vašich přátel nebo někoho kvalifikovaného.

meditační téma tohoto novoluní: SEBEVĚDOMÍ VE VZTAHU. Uvědomujete si, jakou hodnotu ve vašem vztahu máte? Kde se nachází? Jste na tom stejně jako váš partner? Nebo si připadáte, že jste něco méně? Uvědomujete si, co to dělá s vaším vztahem?

Panny 23.8. – 22.9.

Uvolněte své emoce. /pláč/ Drží vás v zajetí a odděluje od vašich nejbližších. Tohle uvědomění se vám už asi moc nelíbí, že?

Ano, pokud se vám toto podaří, zharmonizujete tím nejen sebe ale i váš vztah. Odpoutáte se od nepodstatných věcí a zaměříte se na to, co je pro vás důležité.

Snažte se osvobodit svou mysl. Vaše mysl jede pořád dokola – podle starých zkušeností.  Štále stejné programy. Jak myslíte, že to dopadne? Uvolněte se a napojte se na zdroj – jen ten vás povede tou správnou cestou.

meditační téma tohoto novoluní: JEMNOST VE VZTAHU. Něžnost. Co vám to říká, milé panny? Umíte ji projevit? Nemohlo by to vašemu vztahu nyní prospět?

Váhy 23.9. – 23.10.

Uvolněte se a užívejte si chvil každodenního života. Kolik chvil je tak vzácných a my je promarníme.

Projdete si velkou duchovní proměnou skrze samotu a uvědomění.

Tvořte, tvořte, tvořte. Tohle vašemu životu nyní chybí – kreativita. Neodepírejte si ji. S ní k vám mohou přicházet nové úžasné nápady, které vám pomohou vylepšit váš život.

meditační téma tohoto novoluní: ROVNOVÁHA VE VZTAHU. Dávání a přijímání. Máte toto vyrovnáno ve vašich vztazích? Jste spíše na jedné nebo druhé straně? Zde je důležité najít zlatou střední cestu. Obojí v nadměrném množství škodí.

Štíři 24.10. – 22.11.

Tento den je ideální pro tvoření. Vložte radost z projevení kreativity do všech činností ve vašem životě.

Osvoboďte se od toho, co by se mělo a nemělo. Nechte to být. Tak to bylo dříve. Nyní se od toho osvoboďte a spojte se se svým srdcem – tak najdete cestu k sobě a posléze i k ostatním.

Dopřejte si čas sami pro sebe. Už to potřebujete. Dlouhá lázeň při svíčkách, masáž, procházka v přírodě, četba napínavé knihy,…dopřejte si tento luxus. 🙂

meditační téma tohoto novoluní: POCHOPENÍ PRO DRUHÉHO. Jak moc jste ve vašem vztahu ohleduplní? Máte rádi, když je vše podle vás? Dovedete toho druhého pochopit, že také není vždy možné vám vyjít vstříc? Že je to taky jen člověk a ne superman?

Střelci 23.11. – 21.12.

Spojte se se svým zdrojem. Pomůže vám v konání v partnerském vztahu. Budete-li sami sebou, pomůže to nejen vám… Budete se cítit jako znovuzrození. Vyléčí se tím váš problém, který vás už chvíli zatěžuje.

meditační téma tohoto novoluní:  INTIMITA VE VZTAHU. Jak moc si užíváte společných intimních chvil? Je jich dostatek? Nebo spíš naopak? Jak vám to vyhovuje? Nebylo by dobré tuto oblast nějak oživit? Najděte v sobě odpovědi na tyto otázky. 

 Kozorozi 22.12. – 20.1.

Stále lpíte na minulosti. Na tom, co bylo kdysi. Nechte už to minulosti a tvořte svůj život tím, že jej přijmete takový, jaký zrovna teď je, v přítomnosti.

Stále máte potřebu se kontrolovat, abyste vyhovovali společnosti. Vyhovuje to tak ale i vám???? Zaposlouchejte se do sebe.

Odevzdejte se. Nad námi je něco víc, vědomí, vesmír,… každý tomu říká po svém. Otevřete se mu. Nemusíte vše neustále kontrolovat. Odevzdejte se.  Uleví se vám.
A přestaňte to odkládat neustále do budoucna a postavte se tomu všemu nyní čelem.

meditační téma tohoto novoluní: ZÁBAVA VE DVOU. Jak moc času trávíte s partnerem? Vnímáte ho málo nebo naopak moc? A umíte se spolu i bavit, radovat se a smát?? Nejen práce či povinnosti, ale i to, co vám vytvoří úsměv na tváři a radost ve vašem srdci…

Vodnáři 21.1. – 20.2.

Nyní budete vedení na vaší cestě. Tudíž se nemusíte ničeho bát, jen se odevzdejte.

Pochopíte, co vás celou dobu brzdilo a posunete se dál ve vašem životě. Spojíte se s vědomím – to vám otevře nové možnosti a vlastně i možnost úplně jiného života plného neuvěřitelných možností.

Jen si dejte pozor na své ego. Mohlo by vám to celé zhatit.

meditační téma tohoto novoluní: KOMPROMIS. Jak se stavíte ke kompromisům? Máte rádi, když je vždy po vašem?? Nebo raději ustupujete vašemu partnerovi?? Co vám ve vašem životě vyhovuje? A co v něm máte?

Ryby 21.2. – 20.3.

I vy budete nyní vedeni. Přestaňte si tvořit okolo sebe ochrannou zeď. Už jste přece velcí, už se umíte životu postavit.  Nebo dospějete do bodu, kdy tady budete na vše sami. To opravdu chcete?

Odpoutejte se od toho, co už vám neslouží. Nyní je ten správný čas nechat to být.

meditační téma tohoto novoluní: LÁSKA VE VZTAHU. Co pro vás toto slovo znamená? Co od vztahu očekáváte? A co do něho sami přinášíte?? Že je to zajímavé uvědomění určitě oceníte i vy sami. 🙂

 

 

Chcete-li se stát fanoušky fb stránek, aby vám příště žádné další rady karet, aktuality, soutěže apod. neunikly, přidejte se zde do skupiny Tvořeno srdcem.

Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře