Sdělení karet k novoluní 1. září 2016 pro jednotlivá znamení

Sdělení karet k novoluní 1. září 2016 ve znamení panny pro jednotlivá znamení

Toto novoluní proběhne ve znamení PANNY v 11:03. Krásně to nyní vyšlo, na 1. září novoluní. Krásný start pro všechny školáky. 🙂

Panna náleží živlu země, stejně jako býk a kozoroh. Zde představuje stabilitu. Přiřazená planeta tomuto znamení je Merkur. Znamení, které je založené na metodikách a má smysl pro detaily.

Toto období je spojené s problémy se zdravím a zodpovědností. Je ve vzduchu potřeba všech uklízet a zavádět různé systémy.

Novoluní je spojeno se začátkem nového cyklu – čas pro nové příležitosti. Dejte sbohem minulosti a důkladně naplánujte a připravte svou budoucnost. Vaše plány pak mohou počítat s podporou novu k dosažení úspěchu. Ti, kdo se narodil ve znamení Panny, by měl v tento den věnovat čas hlavně sám sobě.

Vyhněte se přehnané kritičnosti a začněte si věřit – to je téma novoluní v Panně

Dejte si pozor na slinivku, tenké a tlusté střevo a trávení. Uděláte-li během těchto dnů pro tyto části těla něco prospěšného, působí to dvojnásob dobře.

Každý by se měl aktivně věnovat svému zdraví v těchto dnech. Je velmi důležitá hygiena a pořádek – nejen zevní ale i vnitřní – pročištění těla.

Pozor na to co jíte, je důležité dát zvýšenou pozornost slinivce, tenkému a tlustému střevu a trávení – dostatek vitamínů, minerálů.

Také se zaměřte na své sebevědomí a pocit dostatku.  Jestliže některá z těchto oblastí nebude fungovat tak, jak má, mohou se projevit problémy u trávení.

Je důležité být pozitivní. Procházky v přírodě jsou ideální řešení pro tyto dny – příroda vás nabije pozitivní náladou a sejme z vás zátěže.

 Ráno vypijte sklenici vlažné vody s citronem. V těchto dnech pijte i čaj z meduňky. Cvičte cviky na břicho. Uvolníte trávení.

Je-li novoluní  ve znamení Panny, tak je tu ideální čas na řešení záležitosti kolem financí a veškerých investic.

Více o proměnách měsíce zde:

moon-38111_1280

Rady k úplňku 16. září ve znamení Ryb

cosmos-315185_1280

 

Rady pro měsíc září pro jednotlivá znamení

road-1072823_1920

 

 

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. 1_1

Berani 21.3 – 20. 4.

Berani vás nyní budou ovlivňovat vaše skutky minulé. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. A vy nyní budete pociťovat důsledky vašeho minulého chování. Může se to týkat i minulých životů.

Zaměřte se na přítomný okamžik, TADY A TEĎ. Pomůže vám to líp se se vším vypořádat.

Budete mít pocity rozpolcenosti, jaké rozhodnutí udělat, aby bylo správné? Pokud se zaměříte na přítomný okamžik a spojíte se sami se sebou, odpověď určitě najdete.

meditační téma tohoto novoluní: HARMONIE. Jak moc máte harmonický život, berani? Převládá v něm stres a napětí?? Zvědomte si to, jen tak to můžete napravit…

Býci 21.4. – 21.5.

Tvořte, milí býci. Půjde vám to od ruky a bude vám to působit velkou radost. Uvolníte tím emoce, kterých jste plní a pomůže vám to se zdravím.

Naučte se radovat, i když ne vše je podle vašich představ. Tím se zase posunete na další žebříček. Spojte síly s ostatními a užijte si to.

meditační téma tohoto novoluní:  TVOŘIVOST. Kdy jste naposledy dělali něco, co vás bavilo, co jste si užili a zároveň jste při tom něco vytvořili?? Otevřete se své kreativitě….- vám se toto téma opakuje. 🙂

Blíženci 22.5. – 21.6.

Tvořte, tvořte, tvořte. Nechce se vám do toho? Jste na to moc líní?? Překonejte svoji lenost, užijete si to. Spojíte se sami se sebou a splynete s proudem, tak se vám bude dařit.

meditační téma tohoto novoluní: ODPOUTÁNÍ. Umíte se osvobodit od vašich očekávání? Jen když se od nich odpoutáte a přestanete na nich viset, tak se vám budou moci splnit. Daří se vám to?

Raci 22.6. – 22.7.

Vydejte se za svým štěstím. Splyňte s proudem, nemusíte pořád s něčím bojovat. Přijměte situaci jaká je a nechte se unášet. Tím se odpoutáte od situace, která vás trápí.

A ještě jedna věc, pusťte ty slzy ven, jinak se dál nedostanete. Vytvořili jste si kolem sebe zeď a tímto ji zase krásně uvolníte.

meditační téma tohoto novoluní:  TRANSFORMACE. Jste zaseknutí na jednom místě? Nebo jste se posunuli zase o kus dál?? Jen si na tuto otázku upřímně odpovězte.

Lvi 23.7. – 22.8.

Spolupráce, spolupráce a zase spolupráce. To je nyní vaše téma, lvíčci.

Uvolněte se a užívejte si toho, co vám život přináší, i když ne vždy to je úplně přesně podle vašich představ. Pokud toto přijmete, povznese vás to a vy se budete cítit jako znovuzrození.

Máte-li potřebu se vyplakat, udělejte to. Nesnažte se svůj smutek potlačovat, jak vy moc dobře víte, dobře by vám to neudělalo.

meditační téma tohoto novoluní: ODVAHA. Seberte odvahu a s veselou vyražte! Nebo ne?? Máte strach?? Jak jste na tom s tímto tématem?? Bez odvahy nebudete nikdy žít ten život, co si přejete. Opravdu se necháte omezovat strachem?

Panny 23.8. – 22.9.

Panny, milé panny. Přestaňte se litovat. Váš život neovlivňuje nikdo jiný než vy sami. Že to nezvládnete?? Hloupost!!! Zvládnete vše, co si zamanete, tak si to už uvědomte. Jen vy jste strůjce svého života, nikdo jiný!

Toto když si v sobě srovnáte, posunete se dál a svět uvidíte jinýma očima. Zase vás začne bavit a vy vyrazíte vstříc všem novým „dobrodružstvím“.

meditační téma tohoto novoluní: BOJ. Jak moc se ve vašem životě vyskytuje boj? Bojování s ostatními, s osudem, sám se sebou, s vlastnostmi, co se nám na sobě nelíbí,…. Opravdu to tak chcete?

Váhy 23.9. – 23.10.

Nyní se vám nabízí větší množství možností a vy si konečně budete moci vybírat. Pokud se rozhodnete a jednu z nich vyberete, posune vás to v životě zase o kus dál.

Spojte své síly s ostatními, můžete tak něco skvělého vytvořit.

Tím, že jste potlačovali své emoce – nevyplakané slzy – pod pokličkou, tak jste se izolovali od všech ostatních. Uvolněte je a situace se zase zlepší.

meditační téma tohoto novoluní: MORÁLKA. V čem se necháváte ovlivnit společností? Chtěli byste to jinak, ale nedovolíte si to?? Proč?

Štíři 24.10. – 22.11.

Stále vás ovlivňuje nějaká situace z minulosti /minulého života/. Spojte se s vaším vyšším já, ono vám v té situaci pomůže. Navede vás přesně tím směrem, kam potřebujete.

Budete se jinak těžko rozhodovat. Pochopte už konečně, že ta vaše hra na outsidera vás pěkně vyčerpává. Už byste s tím mohli skoncovat. Podivte se, čeho všeho už jste dosáhli! To by vám mohlo pomoci se už konečně z této role vymanit.

meditační téma tohoto novoluní: VĚDOMÍ. Jak jste na tom se spojením s vaším vyšším já?
Umíte se sebou komunikovat?? Spojte se. Čeká tam na vás vzkaz..

Střelci 23.11. – 21.12.

Dořešíte něco zásadního, co vás už dlouho trápilo. Prostě situaci ukončíte.

Přestaňte lpět na minulosti, tak to bylo kdysi, ale ne teď. Vzpomínky vám jen přitěžují…

Budete hodně nabití emocemi a budete mít tendence je potlačovat. Nedělejte to nebo se úplně uzavřete. Naučte se je vyjadřovat nějakým konstruktivním způsobem.

meditační téma tohoto novoluní:  VYŘEŠENÍ PROBLÉMU. Jak se vám daří v situacích, kdy řešíte něco pro vás důležitého? Daří se vám dobrat konstruktivních řešení? Nebo nad tím mávnete rukou a neřešíte? 

Kozorozi 22.12. – 20.1.

Když se odevzdáte důvěře v něco víc, co je nad námi, nad vším, tak se budete vznášet s lehkostí vaším životem a ještě si to budete náramně užívat.

Projdete si zásadní transformací a posunete se zase ve vašem životě o velký kus dál.

Jen nepotlačujte své emoce. Zuříte uvnitř a navenek se snažíte hrát na pohodu?? Vybijte to ze sebe ven nějakým konstruktivním způsobem, to neznamená, že byste museli všem okolo vás ubližovat.

Vezměte sekeru a jděte štípat dříví. Nebo nazujte tenisky a jděte si zaběhat. Nebo se vykřičet někam do polí, tanec, způsobů je tisíce…. Odpoutáte se tím od situace a budete ji moc řešit s klidnou hlavou. Potlačováním to jen zhoršujete.

meditační téma tohoto novoluní: SAMOTA. Cítíte se v poslední době osamoceni? Děsí vás  nebo si ji užíváte? Zvědomte si, jak to nyní máte nastavené.

Vodnáři 21.1. – 20.2.

Vyčerpání. Tak se budete cítit o tomto novu. Dejte si prostor, klid a odpočinek, nyní to hodně potřebujete.

V tichosti a klidu, který si dopřejete, dojdete k velkému pochopení, AHA momentu, za který budete moc rádi.

Nebojte se, neuzavírejte se do sebe. Nedělá to dobře vám, ani vašemu blízkému okolí.

meditační téma tohoto novoluní:  ZODPOVĚDNOST. Vaše téma, vodnáři! Tak jak jste na tom s tímto tématem?? Přijetí zodpovědnosti se posunete do dospělosti. Zauvažujte nad tím.

Ryby 21.2. – 20.3.

Intenzivně se budete stále něčím zaobírat, ale nyní vás to daleko posune a vaše situace se celá promění o 100%.

A vy se konečně budete moci vydat po cestě, kterou jste si tak moc přáli. Konečně jste pochopili a můžete vyrazit dál.

meditační téma tohoto novoluní: PODMÍNĚNÁ LÁSKA/BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA. Zvědomte si rozdíly a jak to máte vy. Uvědomujete si, co je to bezpodmínečná láska? To je taková láska, když někoho milujete bez jakýchkoli podmínek. Nemusí splňovat ani jednu vaši podmínku a přesto ho milujete… Láska BEZ podmínek.

 

 

Chcete-li se stát fanoušky fb stránek, aby vám příště žádné další rady karet, aktuality, soutěže apod. neunikly, přidejte se zde do skupiny Tvořeno srdcem.

Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře