Sdělení karet na září pro jednotlivá znamení

Sdělení karet na září pro jednotlivá znamení

Sdělení karet pro keltský svátek hojnosti a plodnosti Lammas 31.7. – 2.8. + o něm

 

Sdělení karet pro úplněk 18. srpna najdete zde:

full-moon-415501_1280

Sdělení karet pro novoluní 1. září 2016 pro jednotlivá znamení

new-moon-1146006_1280

Pokud  už nechcete žádné SDĚLENÍ KARET promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a klikem na To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Berani  21.3 – 20. 4.

Uvolněte svou mysl. Moc ji v poslední době přetěžujete. Raději se zaměřte na svůj vnitřní hlas, na svou intuici a nechte se jím vést. Mysl má jen omezené množství, intuice nevyčerpatelné. A hlavně ví to, co je pro vás nejlepší, kdežto mysl vyhodnocuje jen podle zkušeností, které jste prožili.

Dokončete nějakou záležitost a posuňte se dál.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: TVOŘITEL. Uvědomte si, že jen vy tvoříte svůj život. Víte to vůbec??Uvědomujete si to?? Je jen na vás toto změnit… Jak si váš život představujete?? Zasněte se a pak …vykročte za vaším snem. Jen vy ho dovedete naplnit!

Býci  21.4. – 21.5.

Wauuuu, na to jste čekali. Konečně dojde k průlomu a vy konečně pochopíte, že to stačilo jen některé věci přijmout, nebojovat, nevyčerpávat se bojem ale jen je přijmout. To vám přinese velké osvobození. Seberte odvahu a hurá – osvobozeně vykročte dál.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: ÚSPĚCH. Uvědomte si, jak sladký pocit to je. I co vše vám přináší. A také si uvědomte, že tato pozice je vždy jen na nějakou dobu. Tady na zemi je vše proměnlivé, takže dřív či později se to zase změní. Užijte si ho zdravě.

Blíženci  22.5. – 21.6.

Naslouchejte vašemu vnitřnímu hlasu, on vás povede. Tento měsíc se budete cítit hodně osamoceni, ale ruku na srdce….není to váš problém?? Kdo se uzavřel okolnímu světu? Bojíte se, aby vám nikdo neublížil? Přijměte tu situaci jaká je, ono se to postupně promění.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: ZPOMALENÍ. Jak moc rychlý je váš život??Je plný stresu a zmatků? Uvědomte si, že to jde i jinak….

Raci  22.6. – 22.7.

Stále si s sebou táhnete břemeno. Uvolněte se a přijměte i věci, které se vám na vás nelíbí. Nejen krásné vlastnosti tvoří váš charakter, přesto na tom není nic špatného. Každý má své dobré a špatné stránky! Přijměte je, uznejte je stejně tak důležitými jako ty dobré. Tím, že je přijmete, neznamená, že se s nimi musíte ztotožňovat. Jsou vaší součástí a je jen na vás, jak s nimi budete nakládat.

Chtěli byste, aby některé věci byli podle toho, jak si přejete?? Ne vše bude podle vašich představ, tak už se s tím nesnažte manipulovat a přijměte to.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: OUTSIDER. Co vás vede k tomu, že se tak cítíte?? Stále se vám vrací pocity z dětství, kdy se vám něco nevydařilo?? Vraťte se do těch dnů a prožijte si tyto emoce naplno. Vyplačte se, vyvztekejte se, vypusťte to vše ze sebe ven. Tím se od toho osvobodíte. Potlačené emoce vás drží pořád na jednom místě.

Lvi  23.7. – 22.8.

Nabízí se vám nyní spousta možností. Vyhodnotíte to a nastoupíte na cestu, která je pro vás velmi důležitá. Budete na ni vedeni, nemusíte se ničeho obávat. Naopak. Přinese vám do života spokojenost a velkou hojnost!Užijte si to!!!

Téma k rozjímání pro tento měsíc: DOKONČENÍ. Jak jste dobří v dokončování činností?? Dělá vám to problémy nebo se na výsledek těšíte a působí vám to radost?? Jak zvládáte dotáhnout věci do konce?? Toto je nyní vaše téma…

Panny  23.8. – 22.9.

Podivte se na nějakou situaci ve vašem životě z jiného úhlu. Procitněte. Nejlepší je to z místa uvnitř sebe, kde cítíte klid a mír. Pokud toto zvládnete, stanete se mistrem v této situaci.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: LENOST. Jak moc odpočíváte milé panny?? Odpočinek patří k základním potřebám každého člověka. Obnovíte síly a přitom načerpáte spoustu nové inspirace. Nebo máte opačný problém? Do ničeho se vám nechce?? Tak hurá, vyskočit z gauče a rychle do toho. Uvědomte si, že je třeba mít v životě rovnováhu. Není dobrý ani jeden z těchto extrémů.

Váhy  23.9. – 23.10.

Aaaa, tady má někdo uvolněnou morálku. Nic se vám nechce?? Překonejte svou lenost. Pohyb vám přinese harmonii do vašeho života. Jen se více kontrolujte. Stále máte tendence bojovat. Proč?? Myslíte si, že tím něčeho dosáhnete? Odpoutejte se od té situace.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: DUVĚRA. Jak moc silná je vaše důvěra k vesmírným energiím (Bohu,….) Máte to mezi sebou čisté nebo mezi vámi stojí nějaká překážka?

Štíři  24.10. – 22.11.

Máte pocity viny, z čeho?? Čím se to necháváte neustále užírat?? Je to z toho, že nestíháte? Zpomalte, pořád se za něčím ženete, dlouhodobě to není pro vás moc dobré! Uvědomte si to.

Místo toho se zaměřujte na tady a teď. Přítomný okamžik. Nebudete se pak muset tolik stresovat. Užívejte si každou činnost, kterou vykonáváte a nelimitujte se pořád.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: HARMONIE. Máte ji  ve svém životě??Nebo ji postrádáte?? Případně jak byste ji mohil získat nazpět? Nalaďte se na sebe a uvědomte si, jak to máte. 

Střelci  23.11. – 21.12.

Buďte tady a ted..užívejte si toho, že jste. Stále je tu téma lásky, v této oblasti si budete užívat. Naplněný vztah, to je to, co vám bude dělat velkou radost.

Zaměřte se na svou sílu. Uvědomte si ji. Přijměte ji a nechte ji zazářit ven. Vydali jste se na cestu, která vám přinese nejedno dobrodružství.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: VINA. Jak se cítíte??Odkud se ve vás berou pocity viny? A jsou opodstatněné?? Uvědomte si to.

Kozorozi  22.12. – 20.1.

Odevzdejte se. Stále nevěříte, že by to šlo?? Uvěřte a totálně se uvolněte. Některé věci vy sami prostě nevyřešíte. Může to sice vypadat, že máte situaci ve svých rukou, …. ale není to tak.

Nenechte se omezovat vaším egem. Má tendence vás ovládat. Nenechte se od něj lapit, jinak spadnete do pocitů viny. Odložte svou hlavu a moralizování. Raději se zaměřte na vedení svého srdce.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: OCHRANA. Máte pocit, že na něco nestačíte?? Že se před tím musíte chránit?? Uvědomte si, o co jde, ať si to zvědomíte. Pak s tím budete moct daleko jednodušeji nakládat.

Vodnáři  21.1. – 20.2.

Přijměte všechny vaše složky. Nebojujte s nimi už. Je to součástí vás a je to tak v pořádku. Víte jak vypadá symbol jin a jang? Přesně tak se potřebujete propojit se všemi vašimi součástmi. Nebojujte už s nimi! Jen se tím zbytečně vyčerpáváte. Je to v pořádku!! Všechno to k vám patří.

Užívejte si každé činnosti, kterou děláte. Tím do svého života přitáhnete více lásky …. Přestaňte pro vás důležité věci odkládat na někdy. TEĎ je ten správný čas se do toho vrhnout… 🙂

Téma k rozjímání pro tento měsíc: NEVINNOST. Jak se uvnitř cítíte, milí vodnáři? Máte pocity viny nebo cítíte, že uvnitř vás je to čisté?? Nyní je pro vás důležité se na to podívat.

Ryby  21.2. – 20.3.

Uvědomujte si, co děláte. Promítáte do ostatních to, čeho se v životě děsíte. Přestaňte s tím. Vím, není to jednoduché to ovládnout. Pokud se vám to nebude dařit, zkuste navštívit regresní terapii – vypadá to, že se to za vámi táhne z nějakého vašeho minulého života.

Začněte vědomě pracovat se svou třetí čakrou – se svou silou. S vaším světlem. Pomozte mu, aby se rozzářilo do celého světa. Vyřeší se tím nějaký váš problém.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: VĚDOMÍ. Zkuste se spojit s všeobjímající vesmírnou energií. Pokud se vám to podaří, dostanete dar. Může vám pak pomoci v životě ve všech pro vás důležitých chvílích.

 

Sdělení karet pro keltský svátek hojnosti a plodnosti Lammas 31.7. – 2.8. + o něm

straw-bales-726976_1920

Sdělení karet pro úplněk 18. srpna najdete zde:

full-moon-415501_1280

Pokud  už nechcete žádné SDĚLENÍ KARET promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a klikem na To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Bicencová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře