Sdělení karet k úplňku 16. září 2016 pro jednotlivá znamení

Sdělení karet k úplňku ve znamení ryb 16. září 2016 pro jednotlivá znamení

Tento úplněk nastane v pátek 16. září v 21:05 ve znamení Ryb.  Přináší téma spojení se se svou intuicí, s vědomím, ale také únik z reality do světa fantazie.

Znamení ryb se nachází v živlu vody, což tady znamená emoce, emoce a jejich hloubku. Také podvědomí a psychiku.  Jejich planetou je planeta Neptun – planeta iluzí, zázraků, víry, soucítění, tajemství a duchovnosti.

Úplněk ve znamení ryb zdůrazňuje přecitlivělost, intuici a útěk do světa fantazie. O tomto úplňku hrozí emocionální výbuchy a také tendence upadnout do depresí nebo uniknout od reality do světa fantazie.

V tomto dni si dávejte pozor na chodidla, prsty u nohou, chůzi a celý lymfatický systém a šišinku mozkovou. Stejně tak pokud budete dělat něco prospěšného pro tyto části, vrátí se vám to dvojnásob dobře. Viz masáže končetin,…

Pokud se Měsíc nachází ve znamení ryb je to ideální čas pro duchovní rozvoj, meditace, probuzení jasnozřivých schopností.  Je vhodné dělat si pod vlivem těchto energií rituály, které se týkají touhy, duchovna a snění. (př. rituál na duchovní nebo umělecký rozvoj, na něž je tento úplněk zaměřen). Také ideální čas na to navázat kontakt se svou intuicí a naslouchání jí. 

Lidé mají tendence se uzavřít více do sebe a unikat od reality do světa snů. Také se rychleji zamilováváme, na to pozor hlavně pro zadané jedince. Tato láska ovšem nepřináší velkou hloubku. Je to spíše chvilkové opojení.

Více o proměnách měsíce zde:

moon-38111_1280

 

Rady pro měsíc září pro jednotlivá znamení

road-1072823_1920

Podzimní rovnodennost 23. září – oslava hojnosti MABON a přicházející čas odpočinku.

apple-1589874_1920

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Berani 21.3 – 20. 4.

Beranům se nyní začalo ozývat břímě, které s sebou vláčí. Toto břímě se týká lásky. Lásky, kterou dávají. Bez podmínek, protože chtějí… Noooo, asi to nebude úplně přesně ono, že?? Že byste lásku rozdávali a nic za to nečekali. Mno, tohle už si musíte porovnat sami v sobě, jak to máte nastavené. Vypadá to, že dojdete ke kompromisu… jen si uvědomte, zda jste v tom oba šťastni. Moc to nevypadá, že?

Ale je jen na vás, jak to vše uchopíte. Máte velkou šanci si to v sobě porovnat a k celé situaci se postavit jiným způsobem, novým a vyhovujícím všem. Už tušíte? 🙂

meditační téma tohoto úplňku:  SCHOPNOSTI. Uvědomte si vaše dary, schopnosti, které vám byly do vínku dány. To je vaše hlavní téma. A pak s nimi začněte  vědomě pracovat. Nyní je na to ideální čas..

Býci 21.4. – 21.5.

Užívejte si. Ne vše musí být podle vašich představ, ale tím, že se i tak budete bavit, si pomůžete k hezčím dnům. Lepší než se v koutku stresovat ne?:) Důležité je si uvědomit, že je to jen na nás a na našem přístupu k životu.

Jste velkými bojovníky a nyní jste zase do této role nastoupili naplno. Opravdu to tak chcete?? Bojovat se všemi kolem vás? S celým světem?? Má to pro vás význam?? Nešlo by to jinou cestou? Příjemnější?

Udělejte už konečně rozhodnutí, tohle přešlapování na dvou březích vám nedělá dobře.

meditační téma tohoto úplňku:  EMOCE. Spojte se svými emocemi. Hlavně se zaměřte na ty, které jste v sobě potlačili a propusťte je ven. Nedaří se?? Poproste si o pomoc.

Blíženci 22.5. – 21.6.

Zase porovnáváte. Sami sebe. To, co se vám nedaří s ostatními. Uvědomte si, že každý má své, někdo je šikovný na to a druhý zase na jiné. Máte tyto požadavky na vaše blízké a hodnotíte je proti ostatním? Přestaňte. Stejně  jako u vás, zaměřte se spíše na  přednosti … – uvědomte si, že kam směřujete svou pozornost, to se vám v životě víc a víc objevuje.

Žijte tady a teď. Je to to nejlepší, co byste teď mohli udělat. Přítomnost má své velké kouzlo. Vše, co děláte v přítomném okamžiku si lépe užijete. Také se budete dobře rozhodovat. Atd. Bytí v přítomném okamžiku má neomezeně plusů.

Věnujte se to, co vás zajímá a věnujte se tomu intenzivně. Dodá vám to sílu a tolik potřebné sebevědomí.

meditační téma tohoto úplňku: STUDIUM. Co vás zajímá? V čem byste se chtěli dozvědět něco víc, případně se víc a víc vzdělávat nebo rozvíjet??

 

Raci 22.6. – 22.7.

Netlačte!!! Všechno chce svůj čas. S trpělivostí dojdete ke svému cíli ani se nenadějete. Když budete na věci tlačit, bude se vše jen zhoršovat a zdržovat.

Pokud si toto ustojíte nastane ve vašem životě průlom a otevře se vám cesta k hojnosti.

Naciťte se sami na sebe, na svou intuici a začněte s ní víc pracovat. Uvolněte svou hlavu, která ví vše nejlíp a dejte prostor intuici. Budete potěšení.

meditační téma tohoto úplňku:  PÉČE O SEBE. Jak moc se věnujete sami sobě? Staráte se o sebe a své tělo? Nebo svou péči vysíláte všude kolem a na sebe zapomínáte?? Když si dopřejete čas pro sebe, dopřejete si pořádnou masáž nebo dlouhou lázeň, cvičení, či cokoli, co vám dělá dobře, uvolníte se. Přestane vás vaše hlava šéfovat a tím si lehko najdete cestu k vašemu vnitřnímu vedení.

Lvi 23.7. – 22.8.

Láska nebo přátelství. To bude  téma tohoto úplňku.  S tímto tématem přichází stres. Stále něco řešíte a nedaří se to dotáhnout do konce. Ale nebojte, tahle situace se už obrátí, jen vy z toho ještě něco vytěžíte, projdete si duchovním obrodem a z vás se stane znovuzrozený.

Pozor na iluze. Namlouváte si, že je situace už vyřešená, že už ji máte pod  kontrolou. Není to tak. Uvědomte si, jak se situace doopravdy má a pak už ji lehko dořešíte.

meditační téma tohoto úplňku: TRPĚLIVOST. V čem vám tato vlastnost dochází?? Kdy už byste se vším nejraději sekli? Držte se vaší víry a naděje a neztrácejte trpělivost…vaše situace se už řeší i když výsledky zatím nevidíte. 🙂

Panny 23.8. – 22.9.

Tvořte, tvořte, tvořte, co byste tak chtěli! Cokoli, co vás baví. Nemusí to být nutně obraz nebo píseň. Může to být cokoli, co vám udělá radost.

Přestaňte se ponižovat a utvrzovat se v tom, že to nezvládnete. To není pravda. To je jen nějaké vaše staré přesvědčení, které vám už neslouží, spíš naopak, ubližuje.

Když si toto uvědomíte a otevřete se tomu  – s láskou tvořte. 🙂 Učený z nebe nespadl a každý se učí neustálým cvičením. Takže to nevzdávejte předem. 🙂

meditační téma tohoto úplňku: VÍTĚZSTVÍ. Co jste si přáli? A za čím si teď jdete? Věříte, že to dopadne podle toho, jak jste si to naplánovali? Věřte a toho, co jste si usmysleli se dočkáte.

Váhy 23.9. – 23.10.

Ztište se. Ztište a dopřejte si čas a prostor. Dává vám váš vztah to, co od něho čekáte?? Nebo se to má jinak?

Tvořte, uvolníte se tím. Ano, nyní je ten správný čas.

meditační téma tohoto úplňku: INTUICE. Kde hledáte odpovědi na vaše otázky? Je to někde venku nebo jste o krok dál a komunikujete se svým nitrem? Jestli máte problém se spojením, zkuste to nyní. Nyní je ideální čas na to najít cestu ke svému vnitřnímu hlasu.

Štíři 24.10. – 22.11.

Máte svá přání, své touhy a představy o svém životě a neustále je odkládáte do budoucnosti? Zamyslete se nad tím. Opravdu si myslíte, že tímto způsobem se vám z toho něco splní?? Zkuste si sepsat kroky, které jsou k vašemu cíli důležité a každý den zkuste o jeden krůček popojít. Nejde o to, jak velký ten krůček bude, ale že konečně vyrazíte vstříc svým snům.

Co vaše emoce?? Pouštíte je?? Nebo potlačujete?? Nooo, vypadá to teď na emočně vypjatější období. A v této oblasti si projdete procitnutím. Budete potřebovat odplavit smutek a zklamání. Nechte to proběhnout, vše se zase v dobré obrátí.

meditační téma tohoto úplňku: ZMĚNA BYDLIŠTĚ NEBO ZAMĚSTNÁNÍ. Jste nyní spokojeni s těmito oblastmi?? Projděte si v sobě, co a kde se vám nelíbí nebo byste chtěli změnit.

Střelci 23.11. – 21.12.

Hodně jste popošli. Pochvalte se a dopřejte si nějakou odměnu! Gratuluji!

Jediné, co vás brzdí je nějaká potlačená emoce. Stále vás drží dál od ostatních. Najděte si, co za tím stojí a dotáhněte to.

Otevřete se tak krásným energiím, úplně rozkvetete. A i váš život.

meditační téma tohoto úplňku:  KONEC. V jaké oblasti vašeho života byste si přáli ukončit jednu fázi a začít novou?? Otevřete se všemu, co vám bude přicházet.  

Kozorozi 22.12. – 20.1.

Čeká vás opět významná transformace. Brzdí vás hodně silně pocity viny. Objevte, odkud pochází a popracujte si s nimi. Takhle byste dál nepokročili.

Přestaňte to odkládat na někdy a opřete se do toho. Osvobodíte se z toho stavu, ve kterém se teď držíte a který vám tak moc bere energii.

meditační téma tohoto úplňku: SEMÍNKA ZÁMĚRU. Co byste si v životě přáli?? Uvědomte si vaše sny a cíle. Nyní je pro ideální čas pro zrod nových myšlenek.

Vodnáři 21.1. – 20.2.

Tedy vodnáři, vy jste se zase zasekali vaší myslí. Pokud s tím nějak nehnete, tak budete zase brzičko pociťovat pocity samoty a opuštěnosti. Ať budete ve vztahu či ne. Uzavře vás to do vašeho světa a nevpustí nic.

Dost možná se ve vašem životě vyloupne někdo, kdo vás osloví, ke komu zahoříte láskou. Dejte si na to pozor, nyní když je luna ve znamení ryb se člověk lehko zamiluje, ale jak čelit problémům po jeho vyprchání?

meditační téma tohoto úplňku:  RODINA. Co pro vás znamená vaše rodina??Jaké máte vztahy?? A jaké byste si představovali?? Uvědomte si to a díky tomu to můžete začít měnit.

Ryby 21.2. – 20.3.

Plynete s proudem a necháváte se nést. Ano, máte to tak?? To je nyní pro vás nejlepší cesta dospět.

Je na vás, jak se rozhodnout. Nejste-li si jistí rozhodnutím, zeptejte se sami sebe: Jaká volba mne přiblíží mé podstatě? A naopak. Co mě od toho víc odvrátí?

meditační téma tohoto úplňku: VEDENÍ. Nachází se kolem vás osoby, které čekají na vaše vedení?? Rozhlédněte se kolem sebe a myslím, že už asi víte, o čem je řeč. Může to být v čemkoli, v čem jste dobří nebo kde máte dostatek informací, zkušeností, moudrosti.

 

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře