Sdělení karet k novoluní 2. srpna

Sdělení karet k novoluní 2. srpna  ve lvu

moon-941997_1920

 

Novoluní nastane v úterý 2. srpna v 22:44 ve lvu a bude prověřovat hlavně naši intuici a spojení s ní. Jak moc se nám daří být v souladu sám se sebou a v neposlední řadě, jak se sami o sebe staráme… Dejte si  pozor na srdce, cévy, krevní oběh a krevní tlak.

Více o proměnách měsíce zde:

moon-38111_1280

Pohanský svátek Lammas /oslava plodnosti a hojnosti Matky Přírody/, který se slaví 31.7. – 2.8. a sdělení karet najdete zde.

straw-bales-726976_1920

Pokud máte zájem, tak pro tento měsíc jsou k dispozici také Sdělení karet zde pro měsíc srpen.

sun-flower-591076_1920

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. 1_1

Berani 21.3 – 20. 4.

Dopřejte si péči sami o sebe. Opečovávejte se, dopřejte si, co vám dělá dobře. Masáže nebo i další služby, díky kterým se cítíte lépe – kadeřnice, kosmetika,atp. Prostě vše, co vás napadne. Dopřejte si čas i prostor a užijte si to. A nezapomeňte na důvěru. Důvěru v sebe, důvěru v něco víc!! Zvládnete-li tyto dvě rady, proměníte se a budete s tím moc spokojení.

meditační téma tohoto úplňku: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI. Uvědomte si, co nosíte ve své mysli. Vše, o čem přemýšlíte, čemu věnujete pozornost, to přitahujete! Uvědomujete si to? Vše lze jednoduše napravit, když si toto uvědomíme.

Býci 21.4. – 21.5.

I přesto, že vše není podle vašich představ, vy si to užíváte. To je dobře. Jen si dejte pozor na vyčerpání. To vám nyní dost hrozí. Přestaňte s tou pozicí, že něco nezvládnete… Zvládnete!!! Nenechte vaše ego s vámi hrát tyhle hry.

meditační téma tohoto úplňku:  POKROK. Už jste ve svém životě hodně popošli. Uvědomujete si to?? Oceňte svůj pokrok. Vynaložili jste nemalé úsilí a výsledky se pomalu začínají dostavovat. Dostatečně se za to oceňte.

Blíženci 22.5. – 21.6.

Držte si bdělou přítomnost. Tady a teď. To by vám mohlo hodně pomoci ve spoustě situací. Poproste si o pomoc a vedení vašich andělů v pro vás složité situaci či situacích, oni vám rádi pomůžou. Nebo se spojte přímo s božskou energií a ona vás povede všemi složitými situacemi.

Nesyslete a myslete i na ostatní. Když se daří, pomozte zlepšit momentální situaci i někomu, kdo zrovna nyní na tom není tak dobře. Ať je to pomoc finanční či jakákoli jiná, ( i kdyby to měl být jen úsměv – leckdy zmůže víc než hromada peněz)vaše intuice bude vědět.

meditační téma tohoto úplňku: PŘÁNÍ. Co si přejete??? Uvědomte si upřímně, co si nyní přejete a uvědomte si, že vše po čem toužíte, může být. Jakmile jednou odhalíte po čem opravdu toužíte a budete připraveni to přijmout s vědomím, že si to zasloužíte,  dostanete to!!!!🙂

Raci 22.6. – 22.7.

Raci, zaměřte se na své nitro. Pochopíte tak spoustu věcí. A některé se tím i uzdraví. Máte z toho strach?? Seberte odvahu! Tohle se vám určitě vyplatí.

meditační téma tohoto úplňku: NEVINNOST. Kolik v sobě nosíte viny, zloby a obviňování??? Sebe či ostatních?? Ponořte se do svého nitra a zpytujte. Odevzdejte tuto tíhu pomocníkům boha. Oni vám s tím rádi pomohou.

Lvi 23.7. – 22.8.

Vy se teď budete posouvat dál. Čeká vás zásadní transformace, která vám pomůže s tím odpoutat se od některých věcí. Spojíte se sami se sebou a propojíte srdce s intuicí – tím se dostanete do harmonie. Nepotlačujte své emoce, pokud budou potřebovat ven.

meditační téma tohoto úplňku: ODPUŠTĚNÍ. A je to tu zase, milí lvi. Odpuštění. Sami sobě?? Ostatním?? Podívejte se, kde máte rezervy a popracujte si s tím.

Panny 23.8. – 22.9.

Začněte na spoustu věcí nahlížet jiným způsobem. To vám pomůže procitnout z toho, abyste pořád někoho nebo něco porovnávali. Copak jde srovnávat nesrovnatelné?? Držte se přítomnosti – tady a teď. Zopakujte si to ještě! Tady a teď!!! Jen odsud můžete dělat správná rozhodnutí a žít váš život naplno!!

meditační téma tohoto úplňku: UPŘÍMNOST. Jsi upřímný k ostatním?? A sám k sobě?? Pohraj si s těmito otázkami. Může to teď pro tebe mít speciální význam, uvědomíš-li si, jaká situace doopravdy je, případně s tím něco uděláš.

Váhy 23.9. – 23.10.

Váhy, stále se u vás objevuje karta tvořivosti. Tvořte, tvořte, vše, co vám dělá radost. Nepotlačujte svou kreativní složku, trápíte tak svou duši a dlouhodoběji to může vést k negativnímu psychickému rozpoložení.

Tím vám odpadne nějaký problém, kterým se trápíte a pravděpodobně jste o něm nikomu neřekli, trápíte se tím jen vy sami. Vystupte už z té role outsidera. Zvládnete to!!!!  Slyšíte?? Zvládnete to!!! 🙂

meditační téma tohoto úplňku: DÍTĚ. Zaměřte se na dítě nebo děti ve svém okolí. Přidejte se do hry s ním/nimi a užijte si to. Vaše vnitřní dítě potřebuje hravost. Cítíte to? Tímhle jeho potřebu ukojíte a ještě si to náramně užijete.

Štíři 24.10. – 22.11.

Držíte si svůj prostor, máte pocit, že se musíte chránit. Uvolněte se a pochopte, že všichni jsou na tom stejně. Všichni jsme tu a musíme se naučit  fungovat v souladu  sami v sobě i mezi sebou navzájem. Naskočte na vlnu a nechte se vést. 🙂

meditační téma tohoto úplňku: VZDUCH. Jak moc si dopřáváte pobyt venku?? Venku to lépe přemýšlí, mozek se lépe okysličuje. A co trocha pohybu?? Nebylo by to pro vás prospěšné??

Střelci 23.11. – 21.12.

Uzdraví se nějaký problém, dost pravděpodobně zdravotní. Pročistí se vzduch ve vašem okolí, budou lítat hromy a blesky. Ale díky tomu pak přijde blažený klid, který si tolik přejete. Užívejte si každého dne a všech činností v něm i těch sebevíc rutinních. Tak se  váš život může proměnit a vy budete spokojenější.

meditační téma tohoto úplňku: KOMUNIKACE. Andělé, bůh, energie, vesmír, … se s vámi snaží komunikovat. Sledujete znamení, kterých se vám dostává? Oni tu jsou. Neustále a pořád. Začněte tomu věnovat svou pozornost. Dřív nebo později to vyladíte.

Kozorozi 22.12. – 20.1.

Nepotlačujte se. Jen tak může přijít úspěch. Otevřete se sami sobě a té síle ve vás. Věřte ji. Spolu můžete vytvořit mnohé. U vás se také bude čistit vzduch. Opatrně s tím, abyste nevyhodili (neodstranili) ze svého života něco, čehož byste mohli litovat.

meditační téma tohoto úplňku: PROČIŠTĚNÍ. Jak jste na tom s vaším tělem??Nepotřebovalo by nějakou detoxikaci?? A nejen tělo …co vaše mysl??Není zahlcena nějakými myšlenkami?? I ona by si zasloužila očistu…. Můžete si tam nechat jen to, co chcete. Jak byste si svůj život představovali. Ostatní odstraňte.

Vodnáři 21.1. – 20.2.

Věnujte se sami sobě, zasloužíte si to. Hýčkejte se a rozmazlujte! 🙂 Pozor, abyste si do druhých nepromítali něco, co ve vašem životě nechcete. Čeho se obáváte, atp. A neodkládejte věci do budoucna. Teď je teď a to je ta nejvhodnější chvíle začít!

meditační téma tohoto úplňku:  POMOC. Umíte požádat o pomoc, když ji potřebujete?? A přijmout?? To je téma tohoto novoluní pro vás, vodnáři. Popřemýšlejte, jak to máte a co s tím můžete do budoucna udělat. 🙂

Ryby 21.2. – 20.3.

Vaše břemeno, které už vás nějakou dobu zatěžuje, by mohlo být uzdraveno a vy osvobození. Jen nenechávejte se ovlivňovat v zásadních věcech jen vaší myslí. Nemuselo by to pro vás být ta správná cesta. Co na to říká vaše srdce?? Zeptejte se ho. 🙂 Nesrovnávejte pořád a zaměřte se spíš na pozitiva.

meditační téma tohoto úplňku: ASERTIVITA. Umíte vyjádřit váš postoj, váš názor?? Být k druhému upřímný a přitom to podat citlivým způsobem?? Co v sobě v poslední době potlačujete a chtělo by to ven???

*  *  *  *  *  *  *

Pokud máte zájem, tak pro tento měsíc jsou k dispozici také Rady karet pro měsíc červenec.

sunset-174276_1920

 

Chcete-li se stát fanoušky fb stránek, aby vám příště žádné další rady karet, aktuality, soutěže apod. neunikly,přidejte se zde do skupiny Tvořeno srdcem.

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Bicencová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře