Sdělení karet pro měsíc srpen

Sdělení karet pro měsíc srpen

Sdělení karet pro keltský svátek hojnosti a plodnosti Lammas 31.7. – 2.8. + o něm

straw-bales-726976_1920

 

Sdělení karet pro novoluní 1.září najdete zde:

moon-1031483_1280

a pro celý měsíc září zde:

road-1072823_1920

Pokud  už nechcete žádné SDĚLENÍ KARET promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a klikem na To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Berani  21.3 – 20. 4.

Potřebujete zakončit nějakou věc. Nebojte se a jděte do toho. Jinak spadnete do toho, že budete sami sebe potlačovat a sami sobě si tím budete moc ubližovat. Uvědomte si, že vše má svůj význam.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: PRAVÁ LÁSKA. Uvědomte si, jak to máte s osobou, která je vedle vás, jestli dovedete ocenit, co vše v ní máte … Ano, ona je pro vás ta pravá láska. Pokud lásku nemáte, rozjímejte nad tím, co tento pojem pro vás znamená, jak by měla vypadat, ….

Býci  21.4. – 21.5.

U vás dojde v tomto měsíci k zásadnímu průlomu a vy se začnete uzdravovat. Možná to půjde skrze prožívání silných emocí (nebo přes sexualitu), ale vám to rozhodně pomůže!

Téma k rozjímání pro tento měsíc: HOVOŘTE LÁSKYPLNĚ. Uvědomte si, jakou moc mají slova a jaká používáte. A jak by se vše mohlo proměnit, kdybyste do nich vložili více lásky. Když to budete i aplikovat, bude to super!!! 🙂

Blíženci  22.5. – 21.6.

Vám se nyní bude dařit ve spolupráci s dalšími lidmi. Budete si to užívat. S lehkostí budete přijímat, co vám bude do života přicházet, nic nebude problém. I každodenní činnosti budete dělat s láskou. Jen hluboko uvnitř vás dusíte smutek. Proč?? Co v sobě ukrýváte??

Téma k rozjímání pro tento měsíc: ÚCTA K VAŠIM BLIŽNÍM. Jaké vztahy máte s vašimi blízkými?? A co si od vás zaslouží?? Važte si lidí, které kolem sebe máte. Je důležité milovat z hloubi srdce.

Raci  22.6. – 22.7.

Znovuzrodili jste se, milí Raci. Prošli jste spoustou proměn, ale furt jste na úrovni kompromisu. Aspoň co se týká vztahů s vašimi nejbližšími. Stále to není ono. A jak to vypadá, tak i minulý měsíc jste udělali kompromis a některé věci jste odložili do vzdálené budoucnosti… Opravdu to tak chcete?

Téma k rozjímání pro tento měsíc: UPŘÍMNOST. Upřímně – jste k sobě a ostatním upřímní?? Jak to máte? Buďte upřímní nejen sami k sobě, ale i k svým blízkým. Jen tak můžou vaše vztahy zase dobře fungovat.

Lvi  23.7. – 22.8.

Dospěli jste. Svět vidíte jinýma očima. Hodně jste se spojili sami se sebou. Zpomalte a nechte tento proces ještě dozrát. Vložte lásku do všeho, co budete dělat. Bude se vám pak skvěle dařit.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: UPŘÍMNOST. Jako raci, zaměřte se na upřímnost. Upřímnost k sobě, upřímnost k ostatním. Jak to máte?? Bojíte si ji přiznat? Bojíte se ji vyjadřovat?? Jestli chcete být milujícím člověkem, musíte být pravdomluvní a jednat s ostatními včetně sebe s láskou. Jak se vám daří v této oblasti?

Panny  23.8. – 22.9.

Dokončete záležitost, ke které jste vedeni svým vnitřním hlasem. Možná budete cítit pocity viny, ale je to pro vaše dobro. A nejen pro vás, je to pro dobro všech. Nechte se vést… Jedna záležitost ve vašem životě sice končí, ale díky tomu zase jiná se před vámi otvírá… 🙂

Téma k rozjímání pro tento měsíc: ODPOČINEK. Jak moc odpočíváte milé panny?? Odpočinek patří k základním potřebám každého člověka. Obnovíte síly a přitom načerpáte spoustu nové inspirace.

Váhy  23.9. – 23.10.

Tvořte, tvořte, tvořte. Podpoříte tím  vaše uzdravování (na jakékoli úrovni). Užívejte si všedních dnů, i když některé vypadají stereotypně, můžete v nich nalézt jejich krásu. Tento měsíc vám doporučuji odpoutat se od nějaké pro vás důležité záležitosti.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: TRPĚLIVOST. Jak zvládáte tuto vlastnost??? Uvědomte si, že vše má svůj čas. Některé věci nelze uspěchat….

Štíři  24.10. – 22.11.

Áááá, pro štíry nastává důležitá doba. Je možné vysvobodit se z pozice outsidera, pochopit odkud se tento postoj bral a povstat jako fénix z popela – znovuzrození. Neuzavírejte se sami do sebe.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: VYJADŘUJTE SE S LÁSKOU. Jak v poslední době mluvíte? Jste pozitivní nebo negativní? Uvědomte si moc lásky a jak může proměnit celý váš život, když se budete vyjadřovat s její pomocí. 🙂

Střelci  23.11. – 21.12.

Odpoutejte se už od milostného vztahu, který vám v životě ublížil. Uzavřeli jste se do sebe a od té doby s tím máte problém. Posune vás to hodně daleko!

Téma k rozjímání pro tento měsíc: NASLOUCHEJTE. Naslouchejte sami sobě. Najděte si klidné místo a otevřete se sami sobě. Co se tam uvnitř se ozývá a jaké poselství pro vás má??

Kozorozi  22.12. – 20.1.

Budete procházet proměnou, která vás zase posune o kus dál..o kus výš. Během měsíce srpna začnete i ukončíte nějakou záležitost. Neuzavírejte se před okolním světem. Tohle vám moc nesvědčí.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: NASLOUCHÁNÍ. Jak často nasloucháte sami sobě a svým potřebám?? Je čas se ztišit a zjistit, o co vaše duše či tělo žádá…. Dopřejte si čas.

Vodnáři  21.1. – 20.2.

Napojeni na své vedení, půjdete tímto měsícem. Máte nějaký sen. Sen, který si s sebou nějakou dobu nosíte a který stále ovlivňuje váš život. Nejsem si jista, že zrovna pozitivně. 🙂 Vy ho ale nyní máte velkou šanci přetransformovat! 🙂 Využijte toho!

Téma k rozjímání pro tento měsíc: ROZHODNUTÍ. Jak provádíte svá rozhodnutí?Nasloucháte sami sobě a svému vedení?? Uvědomte si, jak by na váš život působilo to, kdybyste se rozhodli  pro lásku. 🙂

Ryby  21.2. – 20.3.

Ryby se tento měsíc hodně spojí s vyšším vedením. Budou se cítit izolovaní a pravděpodobně  v sobě budou nosit nějakou potlačenou emoci. Budou vedeni k tomu, aby ji projevili, aby si neubližovali. Naslouchejte svému vedení …

Téma k rozjímání pro tento měsíc: UPŘÍMNOST. Jako raci a lvi, i vy se zaměřte na upřímnost k sobě a upřímnost k ostatním. Jak to s tou upřímností máte??  Jestli chcete být milujícím člověkem, musíte být pravdomluvní a jednat s ostatními včetně sebe s láskou.

Sdělení karet pro keltský svátek hojnosti a plodnosti Lammas 31.7. – 2.8. + o něm

straw-bales-726976_1920

Sdělení karet pro úplněk 18. srpna najdete zde:

full-moon-415501_1280

 

Pokud  už nechcete žádné SDĚLENÍ KARET promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a klikem na To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Bicencová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře